سوالات و مشکلات و اموزش ها در مورد DSi

vahiddragon

کاربر سایت
Aug 28, 2009
55
نام
وحيد
دوستان قصد خرید یه DS کردم !
لطفا بگید چه مدلی ـشو باید بخرم که بدون هیچ مشکلی بازی ها اجرا بشه !
اینم بگم اصلا و ضمینه کنسول های نینتندو اطلاعی ندارم !

ببين دادا اگه كشته مرده ي گرافيك هستي اصلا نرو دنبال ds ولي اگه يك كنسول بازي مي خواي كه بازي هاش پر خلاقيت و داستان و نو آوريه حتما ds بخر
من موقع خريد ds دو تا كنسول بازي جلوم بود يكي psp و ديگري ds منم طبق تحقيق هايي كه كرده بودم و به دليل خستگي از يك نواختي و اجراي بازي هاي با گرافيك توكامپيوترو ايكس باكسds انتخاب كردم الان هم روزي 5 يا 6 ساعت باهاش بازي ميكنم فقط موقع خريد يك سوپر كارت خوب انتخاب كن كه سايتش براش آپ ديت بزاره

در مورد مدل هاش هم اينو بگم كه ds dslite توليدش متوقف شده الان dsi و dsi xl فروش دارند تو dsi هم بازي هاي گيم بوي حذف شده و به جاش دوربين اضافه شده خيلي چيزاي ديگه هم هستن كه به dsi و dsixl اضافه شدن اگه مي خواي بازي هاي گيم بوي ادونس رو هم داشته ياشي يك سوپر كارت هست با نام i player مي تونه بازي هاي هر دو كنسول رو هم اجرا كنه
من خودم dsi دارم

sina_potter

کاربر سایت
Jul 2, 2008
52
نام
سینا
کمک درمورد Nintendo DSi

دوستان سلام.
یکی از فامیلامون DSi داره و زده firmware ـشو به 1.4.3 آپدیت کرده .و فلش کارتش پریده... حالا داده به من براش درست کنم...
اگه یکی از دوستان DS ای با فیرمور پایینتر از 1.4.3 داره (توی رشت) لطفاً یه خبر بده دستگاهشو برای 5 دقیقه قرض بگیرم تا فلش کارتمو آپدیت کنم...با این دستگاه که فیرمورش آپدیت شده فلش کارت بلاک میشه و نمیشه آپدیتش کرد.

ممنون از همه دوستان.:)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان سلام.
یکی از فامیلامون DSi داره و زده firmware ـشو به 1.4.3 آپدیت کرده .و فلش کارتش پریده... حالا داده به من براش درست کنم...
اگه یکی از دوستان DS ای با فیرمور پایینتر از 1.4.3 داره (توی رشت) لطفاً یه خبر بده دستگاهشو برای 5 دقیقه قرض بگیرم تا فلش کارتمو آپدیت کنم...با این دستگاه که فیرمورش آپدیت شده فلش کارت بلاک میشه و نمیشه آپدیتش کرد.

ممنون از همه دوستان.:)
دوست خوب من لازم نیست دستگاه کسی رو بگیری فقط نگاه کن ببین R4 داره یا DTTi داره اونوقت سایتی که روش نوشته رو باز کن و از قسمت دانلود هرچی دوست داری رو دانلود کن من هم همین مشکل برام پیش اومد نمیدونم چرا وقتی آپدیت جدید رو ریختم دیگه لود نشد و گیر کرد رفتم ورژن قدیمی تر رو دان کردم درست شد

اینم سایتی که من ازش دان کردم عکس کارت رو هم ببین همونه یا نه :
http://www.dstti.cc/index.htm

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام
من یک nintendo dsi xl برای خواهر زاده ام گرفتم حدود یک سال ازش استفاده کردم
دیروز میگه وسط بازی touch و دکمه ها از کار افتادن و کار نمی کنه
فقط وقتی خاموش و روشن می کنیم زمانی که می خواد بوت بشه می گه استارت بزن دکمه استارت کار می کنه بعد از اون هیچی کار نمی کنه
به نظر شما مشکل از چیه ؟
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر