سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

ilovelife

کاربر سایت
Aug 2, 2006
48
نام
باربد
مشکل در اتصال دسته به دستگاه

بعد از چند ماه که ایکس باکس بازی نکردم دستگاه دیگه دسته هاشو نمیشناسه هر قدر دکمه های مخصوص کوچولو رو جلو دستگاه و پشت دسته نگه می دارم فقط چراغ های سبز دستگاه و دسته دور خودشون میچرخن انگار ارتباط وایرلس همدیگه رو پیدا نمیکنن دو تا دسته رو چک کردم بازم مشکل دارن
کسی میدونه مشکل چیه

saeed 386

کاربر سایت
Oct 20, 2009
45
نام
saeed
سلام من وقتی می خواهم under cover بازی کنم توی لودینگ گیر میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد.
چیکار کنم ؟ بازی را هم توی هارد و از روی دیسک اجرا کردم باز هم همون طوری هست.!:confused:

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
برای پخش فایل تصویری من آپدیت میکنم ولی بعد از یک بار روشن و خاموش شدن دوباره فایل تصویری که آپدیت کردم و

میشناخت پخش نمیکنه و دوباره آپدیت میخواد چیکار کنم ؟ (آپدیت تو هارد میریزم )

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,717
نام
امیر
سلام امروز رفتم فریمورم رو به LTتبدیل کردم حالا هر بازی(و هر نوع دیسکی) میذارم تو دستگاه نمیخونه کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟؟؟؟

saeed 386

کاربر سایت
Oct 20, 2009
45
نام
saeed
سلام من وقتی می خواهم under cover بازی کنم توی لودینگ گیر میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد.
چیکار کنم ؟ بازی را هم توی هارد و از روی دیسک اجرا کردم باز هم همون طوری هست.!:confused:
کسی نمیدونه مشکلش چیه؟:confused:
:smile::smile:

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام

من امروز یه xbox360 گرفتم و تا حالا کنسول نداشتم.

2 تا مشکل دارم

1 - دکمه خاموش روشن دستگاه خیلی سفت هست و باید گوشه هاشو فشار بدم تا دستگاه روشن بشه و مرکزش حالت فشاری نداره جایی که چراغ خاموش روشن هست.

2 - چه جوری میشه از بازی اومد بیرون به همون منوی دستگاه که مربوط به live و بقیه چیزها هست؟ باید خاموش روشن کنم دستگاه رو؟

ممنون

saeed 386

کاربر سایت
Oct 20, 2009
45
نام
saeed
سلام

من امروز یه xbox360 گرفتم و تا حالا کنسول نداشتم.

2 تا مشکل دارم

1 - دکمه خاموش روشن دستگاه خیلی سفت هست و باید گوشه هاشو فشار بدم تا دستگاه روشن بشه و مرکزش حالت فشاری نداره جایی که چراغ خاموش روشن هست.

2 - چه جوری میشه از بازی اومد بیرون به همون منوی دستگاه که مربوط به live و بقیه چیزها هست؟ باید خاموش روشن کنم دستگاه رو؟

ممنون
1.بهتره واسه خاموش روشن کردن کنسول از دسته استفاده کنی .اون آرم ایکس باکس وسط دسته را فشار بده روشن میشه و برای خاموش کردن هم اون رو دو سه ثانیه نگه دار و گزینه خاموش رو انخاب کن.
2.برای رفتن به داشبورد باید اون دکمه را بزنی و سپس گزینه اولی را انتخاب کنی.
ok !:smile::smile:

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
1.بهتره واسه خاموش روشن کردن کنسول از دسته استفاده کنی .اون آرم ایکس باکس وسط دسته را فشار بده روشن میشه و برای خاموش کردن هم اون رو دو سه ثانیه نگه دار و گزینه خاموش رو انخاب کن.
2.برای رفتن به داشبورد باید اون دکمه را بزنی و سپس گزینه اولی را انتخاب کنی.
ok !:smile::smile:

یک دنیا سپاس

ولی این xbox هم عالمی داره ها! مخصوصا فوتبال

فقط یک سوال دیگه: بازی ها رو روی هارد بریزم بهتره یا از روی دیسک اجرا کنم؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر