سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام بر اساتید محترم سایت
خدمت شما عرض شود که من یکی دو هفته پیش یک جاسپر الیت خریدم که دادم برادر دادگر برام lt ریختش و کلیه کارهاشو انجام داد خدایی کارشم درسته بعد از اون شروع کردم به بازی کردن ولی یه اتفاقی تا حالا 3 بار برام اتفاق افتاده اونم اینه که وقتی دستگاه رو خاموش میکنم بعد از 3 ثانیه چراغ دستگاه دوباره روشن میشه و خاموش میشه و اینکار 2 بار طول میکشه
آیا این قابلیت جدیده چسپر هستش بخاطر روشن نگه داشن فنها برای خنک کردن gpu و cpu و یا دستگاه دچا مشکل شده چون هر وقت زیاد بازی میکنم یا یه بازی سنگین اجرا میکنم اینجوری میشه ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نمی دونم سوالمو جای درستی پرسیدم ولی به هر حال

می خواستم بدونم که چه طوری میشه دو تا دستگاه رو با هم شبکه کرد که بشه با هم بازی کرد ؟
سیم شبکه چدره قیمتش ؟اصلا گیر میاد؟

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
نمی دونم سوالمو جای درستی پرسیدم ولی به هر حال

می خواستم بدونم که چه طوری میشه دو تا دستگاه رو با هم شبکه کرد که بشه با هم بازی کرد ؟
سیم شبکه چدره قیمتش ؟اصلا گیر میاد؟

سلام. این تاپیک پاسخ به سوال شماست

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
آقا دکمه RT کنترلر من از کار افتاده ( یه ماه نیست خریدم ... خیلی هم مراقب و مواظب بودم)

درست می شه ؟ نمی شه؟
بنظر نمیا شکسته باشه یا گیر کرده باشه چون از نظر فیزیکی خوبه البته صدای تق تقش کمتر شده D:

چیکار کنم؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,808
نام
وحید
اقا خلیل من دستگام بعد از دو سال برای بار دوم سه چراغ شده بردش هم لانچ هست البته ارور هایی که ازش گرفتم هم همیشه متفاوت بوده ایکس کلمپ مجدد کردیم جواب نداد بردمش پیشه اقا میثم قربانی گفت درست شدنش مشکله نتونست درستش کنه البته اقا میثم گفت برای نیم ساعت درست شده دوباره سه چراغ البته گفت با ریبال هم معلوم نیست درست بشه به خاطر بردش حالا میخوام بپرسم کسی میتونه درستش کنه شهرستان هم هستم در ضمن بعضی مواقع به جای سه چراغ e73 میده موقع سه چراغ هم 0020 میده
فعلا که اقا خلیل سرشون شلوغه اقا خلیل یه لطفی کن ما رو دریاب:(

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

کنسولم وقتی روشنه قسمت فلزی دور هارد برق داره ! دلیلش چی میتونه باشه ؟
کنسولم الیت فالکونه و 2ساله با 12v و SD بدونه مشکلی داره کار میکنه. شبکه فلزی پشت فن و شبکه ای که مربوط به کیس هست هم جدا کردم (پشت کنسول).

;)

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
دوستان یک سوال داشتم می خواستم بدونم با arcade می شه بازی های xbox1 رو اجرا کرد؟؟ یا کلی بگم با 360 میشه بازی های xbox1 رو اجرا کرد.

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
دوستان یک سوال داشتم می خواستم بدونم با arcade می شه بازی های xbox1 رو اجرا کرد؟؟ یا کلی بگم با 360 میشه بازی های xbox1 رو اجرا کرد.

باید بازی ها رو رو DVD 9 هم رایت کنی.

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام بر اساتید محترم سایت
خدمت شما عرض شود که من یکی دو هفته پیش یک جاسپر الیت خریدم که دادم برادر دادگر برام lt ریختش و کلیه کارهاشو انجام داد خدایی کارشم درسته بعد از اون شروع کردم به بازی کردن ولی یه اتفاقی تا حالا 3 بار برام اتفاق افتاده اونم اینه که وقتی دستگاه رو خاموش میکنم بعد از 3 ثانیه چراغ دستگاه دوباره روشن میشه و خاموش میشه و اینکار 2 بار طول میکشه
آیا این قابلیت جدیده چسپر هستش بخاطر روشن نگه داشن فنها برای خنک کردن gpu و cpu و یا دستگاه دچا مشکل شده چون هر وقت زیاد بازی میکنم یا یه بازی سنگین اجرا میکنم اینجوری میشه ؟

کسی جواب ما رو نمیده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر