سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
این ارور 3 چراغ قرمزمو که دیدم error 4142 میده. میشه یکی ازدوستان بگه مشکل از چیه؟ مال دوستمم هم error 4114 میده. اونم اگه میشه یه توضیحی بدید ممنون میشم.

همانطور که دانش جان گفتند این کد خطا میتونه از gpu ram cpu باشه ولی شایع ترین اون معمولا از طرف GPU هستش که می توانید با X-Clamp اون رو درست کنید.

آموزش کامل X-Clamp Replacement
آموزش Ultimate X-Clamp
x-clamp بهینه شده

کد خطای 0110 که کد خطای کنسول دوستتان هستش دو حالت داره، یا از چیپ Ram کنسول هستش و یا از GPU کنسول.

مورد GPU رو میشه با X-Clamp تست کرد و دید که مشکل برطرف میشه یا نه
ولی مورد RAM موضوع اون کمی پیچیده تر هستش، تعمیرات RAM اگر با روش Reflow حل نشد باید روش Reball رو انجام داد.

این مورد دوم رو نمیخوام وارد جزئیات بشم چون هنوز مشخص نیست بین این دو مورد، بهتره کنسول
رو پیش یک متحصص ببرید که نگاهی دقیق بهش بندازد.

دوستان 360 من اول e74 می داد ولی حالا 0001 می ده چیکار کنم

کد خطای E74 معمولاً دو عامل داره GPU و H)ANA) ، معمولاً از GPU بوده و با X-Clamp قابل حل هستش.
اگر مورد از چیپ H)ANA) باشه باید به فکر Reflow باشید.

کد خطای 0001 بیشتر مربوط به مشکلات برقی کنسول، مورد این کد خطا رو باید بدید تعمیر کار بررسی کنه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان یک مشکلی برای من پیش اومده. وقتی به پشت کنسول کابل HDMI رو وصل می کنم، رو صفحه TV میزنه که قادر به پشتیبانی نمی باشد. بعد همون کابل رو به پشت PS3 خودم میزنم دستگاه تصویر داره. با اونکی کابل هم فقط رو حالت TV کار میکنه و HDTV رو وقتی میزنی بازهم تصویر نداره. چیکار کنم؟

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام دوستان یک مشکلی برای من پیش اومده. وقتی به پشت کنسول کابل HDMI رو وصل می کنم، رو صفحه TV میزنه که قادر به پشتیبانی نمی باشد. بعد همون کابل رو به پشت PS3 خودم میزنم دستگاه تصویر داره. با اونکی کابل هم فقط رو حالت TV کار میکنه و HDTV رو وقتی میزنی بازهم تصویر نداره. چیکار کنم؟

مشکلی نیست!

با کابل کامپنوت 360 را وصل کن و تصویر را بزار روی 480p .

بعد با HDMI کنسول را وصل کن ( اینطوری تصویر میاد) و تنظیم کن مثلا روی 1080i

آخرین ویرایش:

boeing_747

کاربر سایت
May 9, 2007
47
مشکلات کنسول Xbox360

سلام

وقتي بازي روي كنسول ميزارم دسته بازي اصلا كار نمي كنه با وجود اينكه چراغش هم روشنه
دسته ام از نوع بي سيم است

360elitecontroller.jpg

مشكل از كجاست؟

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
سلام

وقتي بازي روي كنسول ميزارم دسته بازي اصلا كار نمي كنه با وجود اينكه چراغش هم روشنه
دسته ام از نوع بي سيم است

360elitecontroller.jpg

مشكل از كجاست؟

کانال ارتباطی با کنسولتون رو گم کرده .
روی کنسول 1 دکمه کوچک هست اونو نگه دار بعد دسته رو روشن کن تا دوباره کنسولتو پیدا کنه .

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام ....

من کنسولم یه ایرادی پیدا کرده.

دیروز که جمعه بود x360 م رو بعد از دو ساعت بازی خاموش کردم اون موقعی که خاموش کردم ساعت 6 بعد از ظهر بود و ساعت 9 بعد از سریال مسافران روشن کردم .

بعد سه تا چراغ قرمز شروع به چرخیدن کردن ...... فکر کنم که سه چراغه شده باشه.:((

راستی من از ترسم سری اون پیریز رو در اوردم دیگه اروری ندیدم.بعد از این دوباره روشن کردم مثل قبلا روشن شد وهیچ اروری نداد...../

اخه چرا من که بعد از سه ساعت خاموش بودن روشن کردم چرا این جوری شد....
اخه این چه کنسولی هست .که یه کم باحاش بازی میکنی سه چراغه میشه.
امکان داره که ایراد از سیمی باشه که به برق وصل میکنی مثلا سیمش شل وصل شده باشه.
تازه اون دوساعتی که روشن بود داشتم اواتار میساختم...

میشه بگید ایراد از کجاست مشکلش حاد هست یا نه .:cheesygri

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام ....

دیروز که جمعه بود x360 م رو بعد از دو ساعت بازی خاموش کردم اون موقعی که خاموش کردم ساعت 6 بعد از ظهر بود و ساعت 9 بعد از سریال مسافران روشن کردم .

راستی من از ترسم سری اون پیریز رو در اوردم دیگه اروری ندیدم.بعد از این دوباره روشن کردم مثل قبلا روشن شد وهیچ اروری نداد...../

مشکلی نیست احتمالا مشکل از کابل یا اروری که که کنسول نتونسته پیداش کنه بوده که خیلی مهم نیست .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من امروز 360 ام برای بار 2ام 3 چراغ شد...دوشاخش وقتی یک تکون میخوره یهو سه چراغ میشه ! اما بعد یک مدت یهو دوباره سالم میشه...میشه بگین مشکلش چیه؟چون اینبار واقعا یه شک بهم وارد شد!همین الانم دستام داره میلرزه و رنگم پریده!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
من امروز 360 ام برای بار 2ام 3 چراغ شد...دوشاخش وقتی یک تکون میخوره یهو سه چراغ میشه ! اما بعد یک مدت یهو دوباره سالم میشه...میشه بگین مشکلش چیه؟چون اینبار واقعا یه شک بهم وارد شد!همین الانم دستام داره میلرزه و رنگم پریده!

سه چراغ قرمز میتواند دلیل های متفاوتی داشته باشه

یکی از اونها هم نوسانات برقی هستش، یکی از شایع ترین حالت اون هم وقتی برق قطع میشه (سازمان برق)
و دوباره که وصل میشه کنسول برای بار اول ممکنه سه چراغ قرمز بده که با روشن و خاموش کردن رفع میشه.

وضعیت شما هم و تکان خوردن دو شاخ برق دست کمی از وضعیت قطع برق (سازمان برق) نداره
و ممکن هستش که کنسول به دلیل اختلالات برقی سه چراغ قرمز بده.

موضوع زیاد نگران کننده ای نیست، بهتره که از یک محافظ خوب PC استفاده کنید و اتصلات برقی مناسبی استفاده کنید.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام ....

کنسول شما جسپر است؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یعنی برای تعمیر و اینا ندمش؟!باور میکنید هنوز که هنوزه حالم خوب نیست و رنگ عین گچه!مقاومت خودش نیست برم بخرم؟!

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
1سوال

دوستان 1 سوال ساده داشتم
اگه بازی که استیل پچ نداشته بازی کنم آفلان چیزی نمیشه که ؟
من شنیدم که فقط نباید اون بازی را لایو نباید بازی کرد

ممنون میشم دوستان اهل فن کمک کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر