سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
فالکونه یا جاسپره یا لانچ؟

من روزی 5 ساعت بازی میکنم به نظر شما زیاده؟(5 تا یک ساعت و بینش 2 ساعت خاموشش میکنم)
من که فالکون دارم تا روزی 8 ساعت(یک ضرب!) هم کار کرده الانم خیلی وقته دارمش اخ نگفته بزنم به تخته !! کل فالکون جاسپر مشکل ایجاد نمیکن ، اونطوری هم که شما استفاده میکنی خیلی خوبه مشکلی پیش نمیاد;)

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
من که فالکون دارم تا روزی 8 ساعت(یک ضرب!) هم کار کرده الانم خیلی وقته دارمش اخ نگفته بزنم به تخته !! کل فالکون جاسپر مشکل ایجاد نمیکن ، اونطوری هم که شما استفاده میکنی خیلی خوبه مشکلی پیش نمیاد;)
ماله رفیقم فالکون بود سه چراغه شد .:((

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
ماله رفیقم فالکون بود سه چراغه شد .:((
منم نمیگم که کلا فالکون 3 چراغ نمیشه میشه ولی درصد خرابیش کمتره و همینطور جاسپر کمتر از فالکون
من خواستم بعضی ها که دیگه خیلی خیلی وسواس به خرج میدن بگم که اینقدر هم وضعش خراب نیست!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
کنسول فالکون که خریدین یه ایکس کلمپ استاندارد روش انجام بدین بعدش هم 12 ولت کنید و خیالتون بابت سالم موندش راحت باشه.
زیاد وسواس به خرج ندین عروسک نیست که بعد از مدتی خراب بشه.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
2 سال دووم میاره بعد میمیره!

دووم 360 زمان خاصی نداره . من کنسولم لانچه و مال سال 2006 الان هم 26 ماه هستش که دارمش و هیچ مشکلی هم نداشتم . از همون اول هم تمام روشهای کولینگ رو انجام دادم پس خراب شدن یا نشدنش بستگی به نوع نگهداری و استفاده شما داره .

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
دوستان من به یه مشکلی برخوردم .
من بازی Afro Samurai ریجن PAL رو قبل از اینکه iXtreme رو آپدیت کنم خریدم ، وقتی تو دستگاه گذاشتم همون مشکل معروف بازی های Wave 3 رو داشت ( DVD Movie ) . اما بعد از اینکه iXtreme رو به 1.6 ارتقا دادم ، هنوزم هم فکر میکنه که این فیلم DVD هست . شما نمی دونید مشکل از کجاست ؟؟؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,441
دووم 360 زمان خاصی نداره . من کنسولم لانچه و مال سال 2006 الان هم 26 ماه هستش که دارمش و هیچ مشکلی هم نداشتم . از همون اول هم تمام روشهای کولینگ رو انجام دادم پس خراب شدن یا نشدنش بستگی به نوع نگهداری و استفاده شما داره .

داداش میشه یه راهنمایی بکنی بگی چه جوری نگهداری کنیم ؟؟؟
من ارکید چاسپره هست
میشه راهنمایی کنی ممنون:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر