سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
شما دیگه اصلا نباید روشن کنید چون اگر چند بار دیگه این کارو انجام بدید از همون اول 3 چراغ میشه و درصد تعمیر شدنش خیلی کم میشه.

ممنون تذکر به حایی دادی.

چون نمیدونستم.

_________

من دوتا کنسول فالکون الایت دارم. یکی مال برادرمه یکی مال خودم

اون یکی خیلی کم باش بازی کردم و الان گزاشتمش برای فروش. ( سالمه سالمه)

( این رو جهت این گفتم که دوستان فکر نکنن همین کنسول که الان برای تعمیرش پست زدم را میخام بفروشم )

موفق باشید

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
با سلام خدمت همگی
بچه ها من یه مشکل خفن دارم که نمیدونم باید چی کار کنم ترخدا کمکم کنید
امروز داشتم GTA IV بازی می کردم که یهو رنگ بازی سبز شد!! رفتم تو داشبورد دیدم دوباره رنگش سبزه بعد کنسول رو خاموش کردم دوباره روشن کردم درست شده بود ولی باز که رفتم تو بازی همه جا سبز شد دو بار دیگه این اتفاق افتاد سومین بار که کنسول رو خاموش کردم بعد روشن کردم دیگه هیچی نشون نمیداد فقط رو تلوزیون نوشته بود که این حالت پشتیبانی نمیشود فقط یه صفحه ابی نماش داده میشه چند بار خاموش و روشن کردم همین طوری بود بعد 2 ساعت که دو باره روشن کردم درست شده بود اما همه صفحه ابی و سبز بود بعد از اینکه خاموش کردم دیگه هیچی نشون نداد تا همین الان هم دیگه هیچ چیزی نشون نمیده و صفحه ابی هست:( بدبخت شدم نمیدونم چرا این جوری شده ترخدا کمکم کنید
ممنون از همتون

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
یعنی اینکه دیگه هیچ راهی وجود نداره
چون فقط تصویر نداره بعضی مواقع هم که روشن میکنم همه جا سبزه یعنی به زودی سه چراغ میش؟
ممکن هست که بشه تعمیر کرد؟ به نظر شما چرا رنگ بندی به هم خورده؟ پس اگه اینطوری باشه باید با کنسولم خدا حافظی کنم :(:( ترخدا اگه راهی هست که بشه درستش کرد بگین
با تشکر از همگی

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
یعنی اینکه دیگه هیچ راهی وجود نداره
چون فقط تصویر نداره بعضی مواقع هم که روشن میکنم همه جا سبزه یعنی به زودی سه چراغ میش؟
ممکن هست که بشه تعمیر کرد؟ به نظر شما چرا رنگ بندی به هم خورده؟ پس اگه اینطوری باشه باید با کنسولم خدا حافظی کنم :(:( ترخدا اگه راهی هست که بشه درستش کرد بگین
با تشکر از همگی
توی صفحه قبل و این صفحه درباره این مشکل گفتم.به چندین پست قبل برین و به راحتی همه چیز رو میفهمید.
موفق باشید

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
بچه ها از کمکتون خیلی ممنون ولی با این حال من نفهمیدم چرا رنگها به هم میریزه؟
حد اقل یه جایی رو معرفی کنید که بتونم کنسولم رو ببرم واسه تعمیر (تو تهران)
راستی اگه من بخوام این x360 رو که یک سال هست دارم با هاش کار میکنم بفروشم به نظرتون چند میخرن؟
با تشکر

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خوب شما حداقل میرفتی اون چیزایی رو که گفتم میخوندی!!
مشکل از GPU هست که بر اثر حرارت به وجود اومده.
شما باید کنسول رو ریبال کنی که از روشهای تعمیر دیگه خیلی بهتره و دوام بیشتری داره.
اقا maysamاین کار رو به صورت حرفه ای انجام میده.
هر قطه ای هم قیمتی داره برای خودش.

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
381
سلام آقا تو بازی اویل5 بعضی مواقع تصویر یه حالت بریدگی خفیف مثل موج میاد و سریع میره

ولی تو بازیهای دیگه اینطوری نیست.

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان من كنسولم فالكون بعد 3 چراغ با ارور 0020 دادم نكست جن تعمير كرد تا يك ماهم گارانتي رده الان وسط whell manتصوير يه جوري شد انگار داري از پشت توري نگاه مي كني شش ضلعي هاي كوچك متوالي و فيريز شد بعد يع ربع روشن كردم رفتم تو داشبورد ببينم اينجام ميشه يا نه بعد 5 دقيقه همين طوري شد حالا با هاش كار كنم تا 3 چراغ شه؟ يا ديگه اصلا دستش نزنم ببرم تعمير؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام دوستان من كنسولم فالكون بعد 3 چراغ با ارور 0020 دادم نكست جن تعمير كرد تا يك ماهم گارانتي رده الان وسط whell manتصوير يه جوري شد انگار داري از پشت توري نگاه مي كني شش ضلعي هاي كوچك متوالي و فيريز شد بعد يع ربع روشن كردم رفتم تو داشبورد ببينم اينجام ميشه يا نه بعد 5 دقيقه همين طوري شد حالا با هاش كار كنم تا 3 چراغ شه؟ يا ديگه اصلا دستش نزنم ببرم تعمير؟
به هیچ وجه دیگه باهاش کار نکن ، ببرش تعمیر.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دو طرف کنسول من اون قسمت هایی رو که نوشته xbox کم کم داره تغییر رنگ میده(دقیق تر بخوام بگم میشه اون جایی که حرف O,ایکس باکس نوشته شده)
به نظر شما دلیلش چیه؟(مال حرارت زیاد نیست؟آخه داغ تر از جاهای دیگس)

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
با سلام

دو هفته ایی نست کنسول خریدم که الان یه بازی کپی هست که روی هارد هم نصبش کردم وقتی بازی میزارم تو دستگاه یه دور لود میکنه و یه صفحه سیاه میاد مینوسه بزرگ اخطار و یه سری نوشته هایی که مفهومش میشه اینکه بازی شما کپی شدت و بازی بالا نمیاد

چه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر