سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده هارد ایکس باکسمو به PC وصل کردم و وقتی که دوباره گذاشتمش روی ایکس باکس دیگه شناساییش نکرد!
حالا باید چی کار کنم؟
مشکل از کجاست؟
لطفا زودتر جواب بدید دارم سکته میکنم :((:((:((:((:((:((:((:((

کسی نیست جواب ما رو بده
دارم سکته میکنم:((:((

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کسی نیست جواب ما رو بده
دارم سکته میکنم:((:((

بارها گفته شده که Hard کنسول رو به کامپیوتر وصل نکنید،چون ممکنه دیگه کنسول شناساییش نکنه.
اما متاسفانه خیلی ها قبول نمی کنن و این کار رو انجام میدن.

اینجا رو یه نگاهی کنید :

Code:
http://www.google.com/search?hl=en&q=Xbox+360+Can%27t+Read+hard&btnG=Google+Search&aq=f&oq=

S.Ahmad

کاربر سایت
Sep 16, 2008
5
سلام. من یه الیت فالکون دارم، اما وقتی بازی رزیدنت رو بازی میکردم، دوبار رنگ های تصویر ریخت به هم و من مجبور شدم کنسول رو ریست کنم. دفعه سوم که توی داشبورد دی وی دی رو گذاشتم، بازم رنگ صفحه به هم ریخت و من وقتی ریست کردم، ارور E-74 داد. توی یوتیوب که سرچ کردم، یه بنده خدایی گفته بود وقتی کنسول روشنه، کابل AVI رو خارج کنید و بعد کنسول رو خاموش و روشن کنید، بعدش دکمه Sync رو نگه دارید. وقتی دوباره روشنش کنید، درست میشه.
منم این کار رو کردم و درست شد
اما وقتی چندساعت بعد دوباره روشنش کردم، سه چراغ شد. چند وقت گذاشتم به حال خودش و دوباره روشنش کردم ، دیدم درست شده. اما دوباره وقتی ریستش کردم، یک چراغ شد.
حالا هم وقتی دکمه Sync رو نگه میدارم، سه چراغ میشه
به نسکت جن هم زنگ زدم، آقا طاهر گفت یک چراغ بدتر از سه چراغه و ممکنه بلافاصله بعد از تعمیر دوباره یک چراغ بده
اما خیلی ها رو دیدم که با ارور E-74 ، مشکلی ندارن و یه روز ارور میاد، یه روز نمیاد.
ممنون میشم راهنماییم کنید، اصلا میشه درستش کرد یا نه؟ یا اصلا بفروشمش بهتره؟

sasan2020

کاربر سایت
Mar 17, 2009
8
با سلام
مشکل سه چراغ با ارور 0031
برای من پیش اومده که با خارج کردن dvd drive از مدار مشکل سه چراغ حل میشه
لازم به ذکر است که قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد سعی ناکامی جهت کپی خور کردن درایو داشتم. liteon
البته آموزشهای سایت را انجام دادم که موفق به کپی خور کردن نشدم
لطفا راهنمایی کنید
اگر درایو بریک شده باشه آیا راهی برای تعمیر وجود داره یا اینکه باید تعویض بشه؟

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
خب من از هاردم بک آپ گرفتم حالا اگه با روشی که اموزش داده شده با استفاده از هارد لپتاپ یک هارد 120 گیگ درست کنم میتونم اطلاعات هارد قبلی رو روی جدیده بریزم؟
مشکلی پیش نمیاد؟

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
سلام همگی:
چند روزه این ایکس باکسم رو به تی وی وصل میکنم صفحه بهم میریزه.یعنی یه حاله ی قرمز یا سبز بعضی جاهای صفحه رو میگیره.دو سه بار هم که روشن کردم تصویر نیومد.بعد که هم تی وی رو و هم 360 رو خاموش کردم اومد.مشکل چیه؟داره 3 چراغ میشه؟:(آخه زیاد هم باهاش کار نکردم؟:confused:
کسی نیست جواب مارو بده؟
حالا دیگه تصویر هم اصلا نمیاد.

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
سلام. من یه الیت فالکون دارم، اما وقتی بازی رزیدنت رو بازی میکردم، دوبار رنگ های تصویر ریخت به هم و من مجبور شدم کنسول رو ریست کنم. دفعه سوم که توی داشبورد دی وی دی رو گذاشتم، بازم رنگ صفحه به هم ریخت و من وقتی ریست کردم، ارور E-74 داد. توی یوتیوب که سرچ کردم، یه بنده خدایی گفته بود وقتی کنسول روشنه، کابل AVI رو خارج کنید و بعد کنسول رو خاموش و روشن کنید، بعدش دکمه Sync رو نگه دارید. وقتی دوباره روشنش کنید، درست میشه.
منم این کار رو کردم و درست شد
اما وقتی چندساعت بعد دوباره روشنش کردم، سه چراغ شد. چند وقت گذاشتم به حال خودش و دوباره روشنش کردم ، دیدم درست شده. اما دوباره وقتی ریستش کردم، یک چراغ شد.
حالا هم وقتی دکمه Sync رو نگه میدارم، سه چراغ میشه
به نسکت جن هم زنگ زدم، آقا طاهر گفت یک چراغ بدتر از سه چراغه و ممکنه بلافاصله بعد از تعمیر دوباره یک چراغ بده
اما خیلی ها رو دیدم که با ارور E-74 ، مشکلی ندارن و یه روز ارور میاد، یه روز نمیاد.
ممنون میشم راهنماییم کنید، اصلا میشه درستش کرد یا نه؟ یا اصلا بفروشمش بهتره؟

این ارور مربوط به gpu است آقا طاهر هم درست گفتند بدتر از 3 چراغ است و زودتر بر میگردد
چندین بار گفته ام وقتی چراغ سبز وسط دایره اصلی کنسول شروع به چشمک زدن کرد و درب دستگاه بیرون نیاید مربوط به بریک شدن دستگاه است

کسی نیست جواب مارو بده؟
حالا دیگه تصویر هم اصلا نمیاد.

مشکل شما هم مثل بالا مربوط به gpu است با x-clamp درست میشود البته یک مقداری فشار روی قسمت جلو هدسینک سمت چپ باید بیشتر بشود این ارور از ارور بالایی خیلی بهتر است و راحت درست میشود

Last edited by a moderator:

S.Ahmad

کاربر سایت
Sep 16, 2008
5
این ارور مربوط به gpu است آقا طاهر هم درست گفتند بدتر از 3 چراغ است و زودتر بر میگردد
چندین بار گفته ام وقتی چراغ سبز وسط دایره اصلی کنسول شروع به چشمک زدن کرد و درب دستگاه بیرون نیاید مربوط به بریک شدن دستگاه است
ممنون، پس به نظرتون بفروشمش بهتره؟ :(

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان كنسول من اركيده فالكون بود 9 ماه پيش گرفتم تاريخ ساختشم 4/2008 بود اصلا مشكل گرمايي نداشت زياد هم باهاش بازي نميكردم تا اينكه سره geow2چند بار فريز كرد تصوير هم به هم نريخت چند بار ريستارت كردم و بعد 3 چراغ شد با اروره 0020 مي خواستم بدونم اگه بدم تعمير بعدش درست كار ميكنه البته نمي خوام خيلي ازش كار بكشم يا باز زود 3 چراغ ميشه راستي محيطي كه 360 رو گذاشته بودم پر گردوخاك بود ميتونه واسه اين بوده ياشه؟ ممنون
بازم سلام يكي از دوستان از طريق پيام خصوصي به بنده كمك كردند اما خواهش مي كنم بقيه هم لطف كنند نظرشونو بگن اگه بدم تعمير بعدش كنسول به درد بخوري ميشه يا نه زيادم نمي خوام باش بازي كنم

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
بازم سلام يكي از دوستان از طريق پيام خصوصي به بنده كمك كردند اما خواهش مي كنم بقيه هم لطف كنند نظرشونو بگن اگه بدم تعمير بعدش كنسول به درد بخوري ميشه يا نه زيادم نمي خوام باش بازي كنم
بهش احتمالی نیست!
80% برگرده خراب شه!
20% درست میشه!

شانس داشته باشی درست بشه...!

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
خب من از هاردم بک آپ گرفتم حالا اگه با روشی که اموزش داده شده با استفاده از هارد لپتاپ یک هارد 120 گیگ درست کنم میتونم اطلاعات هارد قبلی رو روی جدیده بریزم؟
مشکلی پیش نمیاد؟

http://rapidshare.com/files/217883198/Xplorer360.rar.html
از نرم افزار مخصوص 120 استفاده بکن و البته هارد من هم با وصل شدن به کامپیوتر دیگر توسط دستگاه شناسایی نشد ولی چون backup رو داشتم روی یک هارد دیگر ریختم مشکل حل شد اون هارد رو هم با کامپیوتر فرمت کردم که فعلا روی pc باشد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر