سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
با سلام . اگه فلش مموری ویروس داشته باشه و اونو به 360 وصل کنم ایا ممکنه که کنسول ویروس بگیره چون از وقتی فلش مموری رو به 360 وصل کردم از اون موقع به بعد درایوم با خوندن دیسک ها مشکل پیدا کرد اصلا ربطی به درایو داره . با تشکر .

سلام
اصلا ربطي نداره.دستگاهت ويروس هم نميگيره.

يا حق

سلام دوستان صاحب فن . من دستگاهم چند وقته هنگام بازی کردن صدای عجیبی شبیه جارو برقی میده اشکال از چیه؟ خطری در کمینه؟ راستش من میترسم زیاد بازی کنم
سلام
دستگاهت هواي گرم رو بد تهويه ميكنه.به فكرش باش.يه سرويس ميخواد.
يا حق

با سلام به همه دوستان
من می خوام هاردم رو بفروشم. با چیا می تونم پروفایلم رو برای بعد نگه دارم؟غیر از مموری 360 با چیز دیگه ای این کار میشه انجام بشه؟ مثلا فلش مموری؟
ویه چیز دیگه .میشه با هارد های وسترن یه هارد 120 جور کرد.می خوام بدونم این هارد ها چنده وآیا ارزش داره این هارد 20 رو نفروشم و یه 120 وسترن بگیرم تبدیلش کنم به هارد 360؟
این آقا میثم هارد 120 فکر می کنم خودش درست میکنه 100 میده ولی من اوضام خرابه.فکر نمی کنم این هارد 120 وسترن از 50 تومن بیشتر باشه؟
سلام
ميتوني وسترن 120گير بياري حدود 55 تا 65 .به خاطر گارانتي دار بودنشه كه اختلاف قيمت داره.
در ضمن زياد فكر ميكني شيطون.

يا حق

دوستان من یه مشکلی برام یش اومده.
درایو کنسولم لایتونه و تا همین چند وقت پیش درست بود.تا اینکه بعد از یک مدتی وسط بازیها یک دفعه چراغ کنسول چشمک زن میشد و کنسول ریست میسد و درایو کار نمیکرد چند بار که کنسولو خاموش روشن میکردم درست میشد ولی چند دقیقه بعد همین اتفاق می افتاد تا اینکه امروز هر چی کنسولو روشن میکنم درایو کار نمیکنه و چراغ سبز کنسول فقط چشمک میزنه و میره توی داشبورد.یه حالتیه انگار درایو نمیتونه راه بیوفته و شروع به کار کنه دیگه هر چقدر هم کنسولو خاموش روشن میکنم اتفاقی نمییوفته و همینجوری میمونه.تمام کابلها و همه چیز رو هم چک کردم درست بودن!
این سومین درایو این کنسول هست که به مشکل بر میخوره!
ممنون میشم سریع جواب بدید.
سلام
عزيزم درايوت سوخته.همين.زياد ور نرو باهاش و دستگاهت هم زياد خاموش روشن نكن .اگر چيپ فلش دراويت بسوزه ديگه كي نداري ها.اونوقت دستگاهت رو بايد فقط باهاش فيلم ببيني.

يا حق

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
من دوستم کنسولش سه چراغه شده بود من اوردمش پیش خودم بازش کردم برای دستگاه رو با روش X-clamp ردیف کردم. حدودا یه هفته بازی کرد بعد زنگ زد گفت چند بار هنگ کرد و بعدش سه چراغ داد. من رفتم اونجا دستگاه رو روشنک کردم دیدم خطای E-71 میده .بعدش دستگاه رو خاموش کردم دکمه دایره سفیده رو گرفتم دستگاه رو روشن کردم تا بیاد بالا . بالا اومد یهو ارور E79 داد. خاموش کردم هارد رو در اوردم جا زدم. دستگاه رو رشنک کردم دیدم کلا اومد بالا . بقیه چراغها رو هم چک کردم دیدم مشکلی نداره. بعد مدتی بازی کردیم و هنگ کرد. این دفعه سه چراغ شد. من دستگاه رو روی حالت سه چراغ 15-20 دقیقه روشن گذاشتم بعد به مدت یه روز خاموش نگهش داشت و بعد که روشن کرده بود دستگاه سالم بود . الان 3 هفته است که مشکل نداره میخواستم بدونم نیاز هست دوباره بازش کنم چون یه خورده خودم گیچ شدم !!؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
عزيزم درايوت سوخته.همين.زياد ور نرو باهاش و دستگاهت هم زياد خاموش روشن نكن .اگر چيپ فلش دراويت بسوزه ديگه كي نداري ها.اونوقت دستگاهت رو بايد فقط باهاش فيلم ببيني.
یعنی واقعا سوخت؟!!
اخه این درایو روی هم 20 ساعت روشن نبود!اون هم لایتون.

zxc11

کاربر سایت
Mar 14, 2009
50
نام
ali
من یک xbox 360 دارم که خیلی کم هم کار کرده است و الان به مشکل سه چراغ قرمز من xbox رو باز کردم که روش روش x-clamp رو انجام بدم که موقع باز کردن xbox دیدم که پشت ان x ها یا همان هتسینگ ها لحیم بود یا نمیدونم چی بود دقیقا کمی از انها ریخته بود حالا xbox من فقط سه چراغ می ده و نمیدونم چکارش کنم هر کی بلده بهم بگه ممنون می شم در ضمن منو رو این سایت معرفی کردهاند گفتن خیلی کارشون خوبه تا ببینیم

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من یک xbox 360 دارم که خیلی کم هم کار کرده است و الان به مشکل سه چراغ قرمز من xbox رو باز کردم که روش روش x-clamp رو انجام بدم که موقع باز کردن xbox دیدم که پشت ان x ها یا همان هتسینگ ها لحیم بود یا نمیدونم چی بود دقیقا کمی از انها ریخته بود حالا xbox من فقط سه چراغ می ده و نمیدونم چکارش کنم هر کی بلده بهم بگه ممنون می شم در ضمن منو رو این سایت معرفی کردهاند گفتن خیلی کارشون خوبه تا ببینیم
یعنی چی؟!یک کم واضخ تر میگی که لحیم بود یعنی چی؟مدل بوردت رو بگو.
و یک عکس هم بذار ازش.

zxc11

کاربر سایت
Mar 14, 2009
50
نام
ali
یعنی چی؟!یک کم واضخ تر میگی که لحیم بود یعنی چی؟مدل بوردت رو بگو.
و یک عکس هم بذار ازش.
دیگه فکر نکنم نیازی به توضیع باشه در ضمن اگه عکس بیشتر هم بخواین براتون میزارم در ضمن بورد هم فالکون
C:\Documents and Settings\abbas hayatdavoudi\Desktop\26122008074.jpg

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی واقعا سوخت؟!!
اخه این درایو روی هم 20 ساعت روشن نبود!اون هم لایتون.

درایوت رو دیگه دست نکن همون طور که میثم گفت.بازش کن بفرستش برای یه تعمیر کار.من برد درایوم که سوخت همچین حالتی پیش اومد براش.
امکان داره یه اتصالی به وجود اومده باشه روی برد درایوت.البته اگر درایو برعکس هم باشه همچین مشکلی پیش میاد.
من درایوم رو فرستادم برای دانش که درستش کرد.
نذار بیشتر از این درایوت کار کنه چون اون موقع نه راه پس داری نه راه پیش.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دیگه فکر نکنم نیازی به توضیع باشه در ضمن اگه عکس بیشتر هم بخواین براتون میزارم در ضمن بورد هم فالکون
C:%5CDocuments%20and%20Settings%5Cabbas%20hayatdavoudi%5CDesktop%5C26122008074.jpg
احتمالا کنسول شما special edition هست که هیت سینکو به برد لحیم کردن!:biggrin1::biggrin1:
درایوت رو دیگه دست نکن همون طور که میثم گفت.بازش کن بفرستش برای یه تعمیر کار.من برد درایوم که سوخت همچین حالتی پیش اومد براش.
امکان داره یه اتصالی به وجود اومده باشه روی برد درایوت.البته اگر درایو برعکس هم باشه همچین مشکلی پیش میاد.
من درایوم رو فرستادم برای دانش که درستش کرد.
نذار بیشتر از این درایوت کار کنه چون اون موقع نه راه پس داری نه راه پیش.
پدرام دیر گفتی دیروز بازش کردم زدم داغونش کردم امروز بردم پیش یار گفت بریک شده!شانس اوردم که کی کد رو داشتم و الان یه درایو دیگه جاش میذارم.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
سلام دوستان من Xbox رو به مانیتور وصل کردم ولی نمیدونم برای تبدیل صدا چی بگیرم !؟
میشه یه عکس از تبدیل بزارید !؟ ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سلام دوستان من Xbox رو به مانیتور وصل کردم ولی نمیدونم برای تبدیل صدا چی بگیرم !؟
میشه یه عکس از تبدیل بزارید !؟ ممنون
با کابل VGA وصل کردی دیگه؟!!
خب یه ورش به مانیتور وصل میشه یه سر هم ورودی واسه اسپیکر داره دیگه!
اگه اسپیکرت هم سوزنی بود این تبدیلشه:

cenlkaoprn0q5u0lry5u.jpg

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
سلام دوستان یه سوال داشتم من ارکید جاسپر رو که خریدم بعضی اوقات (یک بار در 20 بار) وقتی لوگوی xbox بالا میاد واسه حدود نیم ثانیه صفحه شطرنجی میشه بعدشم درست میشه.

اشکالی چیزی داره یا عادیه؟؟؟؟
ممنون اگه زود جواب بدین

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
عادی که نیست،به نظر اشکال از gpu ات هست.جالبه انگار جاسپر هم مشکل داره...!

اخه من که کنسولمو 30 اسفند تحویل گرفتم حتی 1 ساعت هم روشن نبوده پس چطور میتونه اشکال از gpu باشه؟؟؟؟؟؟؟

لطفا زود جواب بدین ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر