سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اقا یکی از دوستنا من وسایل کامل reball و reflow رو گرفته و با قیمت مناسبی این کار ور انجام میده،اونهایی که دیگه دستگاهشون خیلی اسیب دیده ضرر نداره یه امتحانیش بکنن.برای اینکه تبلیغ نشه هر کس خواست بگه من شمارش رو بهش بدم.خودم برد قدیمیم رو که تعطیل شده دارم به زودی بهش میدم ببینم چیکار میکنه

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اقایون یه سوال
من دیشب داشتم فال اوت بازی میکردم همش 20 دقیقه نشسته بودم که یهو کنسول فریز کرد:(
من اصلا از فریز کردن خاطره ی خوبی ندارم دستگاه قبلیم هم وسط بایوشاک فریز کرد 2 هفته بعدش سه چراغ داد این یکی هم ممکنه همون طوری بشه؟
دستگاه من ارکید هست فالکون واسه این تاریخ
6_4_2008

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
اقایون یه سوال
من دیشب داشتم فال اوت بازی میکردم همش 20 دقیقه نشسته بودم که یهو کنسول فریز کرد:(
من اصلا از فریز کردن خاطره ی خوبی ندارم دستگاه قبلیم هم وسط بایوشاک فریز کرد 2 هفته بعدش سه چراغ داد این یکی هم ممکنه همون طوری بشه؟
6_4_2008
یکی از مشکلات داشبورد جدید ، سنگین بودن و فریز کردن بیشتر از حد است. اگر داشبورد جدید دارید نباید خیلی نگران باشید.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
یکی از مشکلات داشبورد جدید ، سنگین بودن و فریز کردن بیشتر از حد است. اگر داشبورد جدید دارید نباید خیلی نگران باشید.
امیر جان وسط بازی هیچ وقت فیریز نمیکنه!;)(مگر اینکه دکمه گاید رو موقعی که وارد بازی میشه زده باشه.)
دوست عزیز کنسول شما به نظر من داره کم کم داره به فنا میره و باید قبل از اینکه ایگونه بشه به فکر پیش گیری باشین.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
سلام اقا خلیل...
شما برای پیشگیری از خرابی فالکون نچه چیزی رو پیشنهاد میکنید؟؟ ایا نیاز به 12 ولت یا تعویض فن و... هست؟ یه توضیح کلی میشه بدید!؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
امیر جان وسط بازی هیچ وقت فیریز نمیکنه!;)(مگر اینکه دکمه گاید رو موقعی که وارد بازی میشه زده باشه.)
دوست عزیز کنسول شما به نظر من داره کم کم داره به فنا میره و باید قبل از اینکه ایگونه بشه به فکر پیش گیری باشین.
رامین جان اشتباه می کنی...! من با اینکه cache های کنسول را پاک کردم و فالکون 2008 هستم و lite on هم هست ولی فیریز توی بازی در داشبورد جدید خیلی عادیه. شما که خیلی وقته لایو نمی یای ولی کلا جدیدا توی فیفا برای همه فیریز می کنه.

جالب اینه که توی لودینگ بازی فیریز می کنه. توی cod4 هم چند مورد دیده شده.

در آفلاین آره ، خیلی فیریز نمی کنه.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
میشه یه نفر لطف کنه و اقدامات ایمنی قبل از خرید وبعد از خرید رو بگه ؟مثلا روزی باید چند ساعت بازی کرد تا گرم نشه؟و این مشکلاتی که برای دوستان به وجود میاد از چیه مثل فریز شدن و اینجور چیزا.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
میشه یه نفر لطف کنه و اقدامات ایمنی قبل از خرید وبعد از خرید رو بگه ؟مثلا روزی باید چند ساعت بازی کرد تا گرم نشه؟و این مشکلاتی که برای دوستان به وجود میاد از چیه مثل فریز شدن و اینجور چیزا.
بستگی به مادربورد داره. در مورد مادربورد فالکون. بچه هایی که روزی 8 9 ساعت بازی کردند 1 سال دوام آورده. ولی این زمان تخمینی هست. ولی اگر 2 3 ساعت بازی کنی بسته به شرایط تا 2 سال هم راحت دوام می یاره.

محیط کنسول باید خنک و در جریان هوا قرار بگیره.

کنسول باید بسیار کم حرکت کنه و از دیسک های مناسب استفاده بشه.

روش های بسیاری هم توی مبحث آموزش 360 وجود داره که شاید به سالم موندن کنسول کمک کنه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
اقا یکی از دوستنا من وسایل کامل reball و reflow رو گرفته و با قیمت مناسبی این کار ور انجام میده،اونهایی که دیگه دستگاهشون خیلی اسیب دیده ضرر نداره یه امتحانیش بکنن.برای اینکه تبلیغ نشه هر کس خواست بگه من شمارش رو بهش بدم.خودم برد قدیمیم رو که تعطیل شده دارم به زودی بهش میدم ببینم چیکار میکنه

میشه قیمتش رو برام Pm کنید.

اقایون یه سوال
6_4_2008

چند صفحه قبل ( تقریبا 5 صفحه ) رو بخون بخشی از جواب سوالت رو میتونی پیدا کنی.

سلام اقا خلیل...
شما برای پیشگیری از خرابی فالکون نچه چیزی رو پیشنهاد میکنید؟؟ ایا نیاز به 12 ولت یا تعویض فن و... هست؟ یه توضیح کلی میشه بدید!؟

در حالت عادی توصیه میشه که روش های سه گانه رو انجام بدید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16060
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16152
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16153

البته برای فالکون قسمت Airflow Mod جداگانه ای هم وجود دارد که در آموزش گفته نشده
به دلیل اینکه بردی که برا اموزش استفاده شده بود لانچ بودش.

تعویض فن اگر فن خوب بتونید پیدا کنید خیلی عالی هستش.
یک سری به این لینک بزنید. و دو صفحه آخرش رو بخونید بخشی از پست های این دو صفحه در مورد
یک سری از فن های قابل نصب برروی کنسول صحبت شده
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3762&page=81

+-----------------------+

xAMIRx امیر جان لفظ شاید کمی توی این مورد نادرست است

بهتره بگیم که در بقای بهتر کنسول تاثیر مثبت داره و میتونه درصد قابل توجهی از مشکلات رو کاهش بده.

میدونم که لفظ شاید رو میشه توی این مورد استفاده کرد ولی هر کسی نمیتونه یک طور برداشت کنه.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
ای بابا بعد یه عمر نشستیم همش یه 2 ساعت و نیم بازی کردیم ها ببینید چی شد؟
باز هم همون اتفاق افتاد
نمیدونم چه مرگیش شده فقط هم وسط فال اوت فریز میکنه
دستگاه قبلیم هم سر اساسینس فریز میکرد با این یکی همون اساسینس رو تموم کردم حالا فال اوت اجرا نمیشه
دوستان میشه دلایلی رو که تصویر فریز میشه رو ذکر کنید؟

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
xAMIRx
امیر جان لفظ شاید کمی توی این مورد نادرست است

بهتره بگیم که در بقای بهتر کنسول تاثیر مثبت داره و میتونه درصد قابل توجهی از مشکلات رو کاهش بده.

میدونم که لفظ شاید رو میشه توی این مورد استفاده کرد ولی هر کسی نمیتونه یک طور برداشت کنه.
100% همینطوره ولی همانطور که من و خودت بهتر می دونیم این روش های 100% تاثیر نداره ولی مطمئنا تاثیر مفید خواهد داشت.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
باز هم همون اتفاق افتاد
دستگاه قبلیم هم سر اساسینس فریز میکرد با این یکی همون اساسینس رو تموم کردم حالا فال اوت اجرا نمیشه

اگر فقط وسط این بازی اینطور هستش و با هیچ بازی دیگه ای مشکلی نداره، باید مشکل رو از جای دیگه ای بررسی کنید

xAMIRx
100% همینطوره ولی همانطور که من و خودت بهتر می دونیم این روش های 100% تاثیر نداره ولی مطمئنا تاثیر مفید خواهد داشت.

هیچ چیزی توی دنیا 100 درصد نیست، جهان به این عظمتی روزی خودش هم نابود میشه
شما از یک کنسول انتظار معجزه نباید داشته باشید پس.

میدونم که نگران مشکل همیشگی ( سه چراغ قرمز ) هستید، ولی با کارهای اصولی میتونید
عمر کنسول رو بیش از 2 سال نگه دارید، این برای برد های لانچ هستش، برای فالکون دیگه
این رقم به مراتب بیشتر میشه.

هر چند بگم که برد ها خودشون عمر مفید خوبی دارند، این کارها برای نگهداری بیشتر هستش

دیگر چقدر انتظار دارید، نکنه میخواید با نوه هامون باهاش بازی کنیم :smile:

نکته: از این امار تاریخ ی که که گذاشتم برداشت بد نکنید، یک نمونه کوچیک بودش
و تخمین هستش، همه چیز میتونه توی اون تاثیر مثبت و یا عکس بزاره.

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
باز هم همون اتفاق افتاد

هر بازی به نسبت گرافیکی که دارد از gpu کار میکشد مثلا شما با یک دستگاه 3 چراغ تازه تعمیر شده به راحتی می توانید هری پاتر را تمام کنید ولی اگر دستگاه ایراد داشته باشد حتی 10 دقیقه نمی توان فال اوت را بازی کرد
شما درب کنسول را در حالتی که فریز میکند بیرون بدهید اگر وارد داشبورد شد اشکال از dvd شما است.

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
درسته

میدونم که نگران مشکل همیشگی ( سه چراغ قرمز ) هستید، ولی با کارهای اصولی میتونید
عمر کنسول رو بیش از 2 سال نگه دارید، این برای برد های لانچ هستش، برای فالکون دیگه
این رقم به مراتب بیشتر میشه.

هر چند بگم که برد ها خودشون عمر مفید خوبی دارند، این کارها برای نگهداری بیشتر هستش

دیگر چقدر انتظار دارید، نکنه میخواید با نوه هامون باهاش بازی کنیم :smile:

دقيقا درسته
بردها عمر مفيد دارند و بدونيد عمر اون كم نيست اگر درست حسابي و روي حساب كتاب ازشون استفاده بشه و روشهاي نگهداري رو انجام بدين مطمئن باشيد حالا حالاها كار ميكنند.
نمونه اش دستگاه من دقيقا امشب 3 سالش تموم شد و رفت تو 4 سال.همون اولي كه خريده بودم xclamp removing كردم و روش فن نصب كردم.
گاهي اوقات هم شده باهاش تا 20 ساعت هم بازي كردم.ولي مثل تانك كار ميكنه.
فكر كنم تا بچه ام بشه 4 سالش عمر كنه.الان 8 ماه شه.
اگر به كاري كه روي اون انجام ميدين اعتقاد داشته باشين راحت كار ميكنه.مطمئن باشيد.

يا حق

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
رامین جان اشتباه می کنی...! من با اینکه cache های کنسول را پاک کردم و فالکون 2008 هستم و lite on هم هست ولی فیریز توی بازی در داشبورد جدید خیلی عادیه. شما که خیلی وقته لایو نمی یای ولی کلا جدیدا توی فیفا برای همه فیریز می کنه.

جالب اینه که توی لودینگ بازی فیریز می کنه. توی cod4 هم چند مورد دیده شده.

در آفلاین آره ، خیلی فیریز نمی کنه.
اولین نفر بودی که شنیدم.اگه توی لایو این طوری میشه از اینترنته نه داشبورد.
من الان 2 هفته است که لایو نیومدم وشما هم در لیست دوستان من نیستید!;)
در ضمن ایشون به لایو وصل نشده.:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر