سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من یه کابل مانیتور دارم تا همین دیروز درست کار می کرد اما الان که اومدم بعد از امتحان یه حالی به خودم بدم دیدم صدا میاد اما تصویر نمیاد!!
مانیتور رو با خود کامپیوتر تست کردم مشکلی نداشت... اما هنوز خود ایکس باکس رو با TV چک نکردم...
اشکال از چیه به نظرت؟؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
mafia forever

احتمال زیاد دستگاه شما رو به موته برای من هم همین اتفاق افتاد

aliemami

با تلوزیون چک کن،اگر همون جوری موند اشکال از gpu هستش

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
شلام دوستان
برای من یه اتفاق عجیب افتاده
قبلا یکجا خونده بودم که اگه دستور اعمل RB+LB+X+X+RB+LB رو بزنید تو قسمت ستینگ کنسول دستگاه روونتر میشه من اینکارو کردم بعد متوجه شدم که گرافیک بازیها به شدت افت کرده مثلا در GEARS OF WAR2 من تصویرها رو بصورت چهار خانه ای دارم یعنی سایه روی صورتها دیگه اون طبیعی بودن رونداره و خیلی ضایع شده مثلا موقعی که مونیتور جک روشن میشه و تصویر آنیا میاد قبلا مثل یک فیلم از تو اون مونیتور پخش میشد ولی الان فقط یه عکس نمایش داده میشه . لطفا اگه راهی برای برگردوندنش به حالت قبلی هست به من بگید .
ممنون میشم.

masoudmasoud

کاربر سایت
Sep 8, 2008
50
سلام
من يزد هستم و xbox ام سه چراغ شده.يك ماهي ميشه.بردم پيش تعميركار بعد از2 هفته درست كردش و فنش رو هم 12 ولت كرد ولي بعد از دو روز دوباره سه چراغ شد.دو باره بردم پيشش گفتم خراب شده.پرسيدم از چه روشي براي تعمير استفاده مي كنيد؟x-clamp و اينا رو بلديد يا نه؟گفت اين روشا براي xbox مضر هست.بايد تا ميشه از اينا استفاده نكرد.دوباره بعد از دو سه هفته درستش كرد ولي دوباره بعد از مدت كوتاهي خراب شد.حالا من چه كنم.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام
دستگاهمو وقتی با 5 فیش به tv وصل میکنم تصویر خیلی وقتها نمیاد ولی اگه با 3 فیش وصل کنم سریع میاد کسی میدونه مشکل از چیه؟در ضمن قبلا 3 چراغه شده بود فرستادم نکست جن تعمیرش کردن.یه مشکل دیگه هم داره اونم اینکه در درایو باز نمیشه, اینو باید چه کار کنم:confused:

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
من دچار مشکل Eject درایو شدم
می زنم Eject تق صدا میده اما درایو بیرون نمیاد به هزار زور زحمت بیرون میاد
کسی میدونه چکار کنم درایو رو که دیگه اینطوری نباشه؟؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من دچار مشکل Eject درایو شدم
می زنم Eject تق صدا میده اما درایو بیرون نمیاد به هزار زور زحمت بیرون میاد
کسی میدونه چکار کنم درایو رو که دیگه اینطوری نباشه؟؟
مال منم اینجوریه...
نکست جن(آقا طاهر) می گفت این مشکل اکثرا واسه درایو های سامسونگ هست...

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
767
وای وای دارم دیونه می شم من با یه بدبختی پول یک360 رو جمع کردم اگر بخرم بعد از مدت کوتاهی خراب بشه دیگه هیچ پولی ندارم که یکی دیگه بگیرم یعنی این همه مشکل داره اقایون تورو خدا راهنمای کنید چه نوعی بگیرم که بهم کار بده از این 360های که با درایو لایت ان هستش خوبه بگیرم کمک کنید ببخشید این همه نوشتم طولانی شد

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
شلام دوستان
برای من یه اتفاق عجیب افتاده
قبلا یکجا خونده بودم که اگه دستور اعمل RB+LB+X+X+RB+LB رو بزنید تو قسمت ستینگ کنسول دستگاه روونتر میشه من اینکارو کردم بعد متوجه شدم که گرافیک بازیها به شدت افت کرده مثلا در GEARS OF WAR2 من تصویرها رو بصورت چهار خانه ای دارم یعنی سایه روی صورتها دیگه اون طبیعی بودن رونداره و خیلی ضایع شده مثلا موقعی که مونیتور جک روشن میشه و تصویر آنیا میاد قبلا مثل یک فیلم از تو اون مونیتور پخش میشد ولی الان فقط یه عکس نمایش داده میشه . لطفا اگه راهی برای برگردوندنش به حالت قبلی هست به من بگید .
ممنون میشم.

دوستان کسی نمیدونه مشکل دستگاه من ناشی از چیست ؟ یکیییییییییی کمکککککک کنه!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر