سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
شما آپدیت جدید رو نصب کن . احتمالا اگه درایوت ضعیف شده با این آپدیت که بازی رو میریزه توی هارد مشکلت برطرف میشه .
اخه مهدی جان مشکل اینجاست که ایشون وقتی هر بازیو میزاره اصلا نمیخونه که حالا بخواد با این اپدیت نصبش کنه.
مرسی رامین جان و اقای console بابت جواب تنظیمه لنز هزینش چقدر میشه nextgen خوبه بدم درستش کنه؟
خواهش میکنم!:biggrin1:
Next gen که گرونه ولی مطمئنه.ببر نشونشون بده شاید اصلا درست شه و نیازی به تعویض لنز نداشته باشه.

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
دوستام من تعجب میکنم دیشب که بازی میکردم چیزیش نبود امروزم کال 5 گزاشتم خوب بود بعد fifa کزاشتم خراب شد دیگه هیچ بازیو نمیخونه اگه به جز nextgen جای دیگه هست معرفی کنید البته بعضی بازیهارو لود میکنه تو بازی اولش میره تو داشبورد

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
منم یه سوال دارم !
من درایو کنسول قبلیم هیتاچی بود ! (مدل دقیقشو الن نمیدونم !) و واسه تعویض درایو با لایت ان استفاده کردمش !
ولی این مادر بوردم سالمه ! الان بخوام یه درایو بزارم روش همونقدر (تعوضی لایت ان با درایو دیگه) باید هزینه کنم ؟

راهی نداره که هزینه فقط مال درایو باشه ؟(باید دیقا همون مدل باشه ؟)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اخه مهدی جان مشکل اینجاست که ایشون وقتی هر بازیو میزاره اصلا نمیخونه که حالا بخواد با این اپدیت نصبش کنه.

رامین جان با آپدیت جدید اصلا لازم نیست بازی رو بخونه بلکه فقط کپی میکنه روی هارد . من خودم گیرز 2 رو فقط لوگوی اولشو نشون میداد و بعد ارور میداد ولی با کپی کردن روی هارد براحتی بازیش کردم . البته اگه لنزش سوخته باشه که دیگه کاریش نمیشه کرد ولی احتمالش ضعیفه که سوخته باشه .

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
منم یه سوال دارم !
من درایو کنسول قبلیم هیتاچی بود ! (مدل دقیقشو الن نمیدونم !) و واسه تعویض درایو با لایت ان استفاده کردمش !
ولی این مادر بوردم سالمه ! الان بخوام یه درایو بزارم روش همونقدر (تعوضی لایت ان با درایو دیگه) باید هزینه کنم ؟

راهی نداره که هزینه فقط مال درایو باشه ؟(باید دیقا همون مدل باشه ؟)
كمكي كنيد ممنون ميشم ...

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
اخطار دقیقو بگی بهتر میشه کمکت کرد
سلام وقتی دیسکو میزاری میرم تو منوهای بازی بهد بازی لود میشه تو بازی 10-20 ثانیه میگذره میگه دیسکه خودتونو با یه دستماله نرم تمیز کنید به نظره شما لنز نیاز به تعویض داره یا با تنظیم درست میشه راستی update جدیدم نصب کردم مشکلم حل نشد چه کار کنم ؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام وقتی دیسکو میزاری میرم تو منوهای بازی بهد بازی لود میشه تو بازی 10-20 ثانیه میگذره میگه دیسکه خودتونو با یه دستماله نرم تمیز کنید به نظره شما لنز نیاز به تعویض داره یا با تنظیم درست میشه راستی update جدیدم نصب کردم مشکلم حل نشد چه کار کنم ؟

این طور که شما میگید 100 درصد مشکل از لنزه
ولی حالا نیاز به تعمیر داره یا تنظیم . من نمیدونم شرمنده:(;)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
دوستانی که دستگاشون لنزشون ضعيف هست بهتره اول دستگارو باز کنيد بعد درايو رو به يه حالت ديگه بزاريد ببينيد درست ميشه يا نه !
دستگاه من قبلاً اين مشکلات رو داشت ولی از وقتی که يه تکونی دادم بهش عينه روز اول ديسک هارو ميخونه..حتی قبلاً هم بعضی از ديسک هارو نميخوند ولی الان ديگه همشونو ميخونه....برم سريع بزن به تخته که من هروقت از 360 ام تعريف ميکنم يه چيزيش ميشه.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستانی که دستگاشون لنزشون ضعيف هست بهتره اول دستگارو باز کنيد بعد درايو رو به يه حالت ديگه بزاريد ببينيد درست ميشه يا نه !
دستگاه من قبلاً اين مشکلات رو داشت ولی از وقتی که يه تکونی دادم بهش عينه روز اول ديسک هارو ميخونه..حتی قبلاً هم بعضی از ديسک هارو نميخوند ولی الان ديگه همشونو ميخونه....برم سريع بزن به تخته که من هروقت از 360 ام تعريف ميکنم يه چيزيش ميشه.

ولب من فک نمیکنم با یه تغییر حالت درست بشه!!!:confused:
احتمالا باید تنظیم لنز کنه
ولی باز اینطور که شما میگید تجربه دارید انشاا... که با تغییر حالت درست بشه
در ضمنمن یه لنز درایو سامسونگ دارم اگه کسی خواست.........;)

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
اقا من کنسولم Ntsc j هست اما بعضی بازی هارو اجرا نمیکنه و ارور رجیون رو میده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتی بازی Nfs:undercover رو از PLaybox گرفتم اما باز ارور داد حتی رفتم Miror's Edge رو گرفتم باز ارور داد .
حالم خیلی گرفتست :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر