سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
KING_X360

شما دستگاهت داره ناک اوت میشه.اصلا روشنش نکن.باید برد رو در بیاری و X ها رو جدا کنی به جاشون پیچ بذاری،همون طور که بارها گفتم روشهای کولینگ رو هم اجرا کنی در غیر اینصورت دستگاهت رفتنیه.حداقل 12 ولت رو انجام بده.

PERSIAN_HERO
شما هم مثل بالایی.دما هم دیگه در اون حد پایین نمیاد،از کجا میدونی نصف شده؟هیتسینک ها هم که سر خود شل نمیشن.
اگر فکر میکنید نمیتونی برد رو در بیاری حتما 12 ولت و فن روی برد رو انجام بدید(با هر دوتون هستم)

اگر انجام ندید همین روزهاست که دستگاهتون بره اون دنیا.

M3M

یه کم وقت بده تا بیشتر تحقیق کنم.ولی بهت گقتم صبر کن تا من بگم REFLOW چجوریه.باید دستگاه تا حدی روشن باشه که دو چراغ بده نه 20 دقیقه.اول بگو کدوم کارها رو انجام دادی،فعلا هم صبر کن تا سر فرصت یه کاری بکنیم.

MASOUDMASOUD

پول اضافی خرج نکنید،خودتون میتونید حداقل در حد مبتدی تعمیر رو انجام بدین.تا اونجا که میدونم نمیشه فهمید GPU یا CPU چقدر اسیب دیدن.میتونید با توجه به راهنما هایی که اینجا هستن و کمک از بچه ها خودتون انجام بدید.
(اگر خیلی اصرا رداری یکی رو سراغ دارم که تهران تعمیر میکنه و کارش رو بلده،کارهای کولینگ رو هم انجام میده)

DEATH_SHADOW

معلوم نیست،ولی بهترین کار امتحان X-CLAMP و PENNYFIX هست.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
ببخشید من یک مشکل اساسی پیدا کرده ام:((
چند روز پیش یکی از آشنایان با فرزند بزرگوارشان تشریف آورده بودند خانه ما:mad: قرار شد که من سر بچه را گرم کنم:( نشست پای 360 و من فقط برای حدود نیم ساعت دور شدم وقتی برگشتم دیدم گیمر اسکور و ......... همه پاک شده و جایش یک user جدید به نام player امده:(( من نمیدانم باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟ پس سر این همه سیو چی آمده؟؟ آیا راهی برای جبران هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
ممنون از راهنماییت ولی من آخرین بار داشتم باهاش 09 بازی میکردم همش نیم ساعت بعد صبح که بلند شدم روشنش کردم 0020 داد در ضمن آداپتور سبزه dvd توش بود فن ا کار میکنن و کونسول هیچ بو هم نمیده و من از یه فن بزرگ گذاشته بودم پشتش 0.1 آمپر در مورده جاشم اینو بگم که رو فرشه و خنک فقط گیر خاک داره حالا با این اوضا احوال کسی میدونه علتش چیه؟کنسول اصلا تا حالا فریز نکرده و این اتفاق کاملا یهویی بود کنسولمم pre j هست و ماله 2006 هست.

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
راستی اگه درست بشه این احتمال هست که اطلاعاتم پاک شه بیشتر از 150000 تا اچیومنت دارم پاک شه خودمو با 360 رو یه جا میکشم یکی منو از این دل نگرانی در بیاره.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ممنون از راهنماییت ولی من آخرین بار داشتم باهاش 09 بازی میکردم همش نیم ساعت بعد صبح که بلند شدم روشنش کردم 0020 داد در ضمن آداپتور سبزه dvd توش بود فن ا کار میکنن و کونسول هیچ بو هم نمیده و من از یه فن بزرگ گذاشته بودم پشتش 0.1 آمپر در مورده جاشم اینو بگم که رو فرشه و خنک فقط گیر خاک داره حالا با این اوضا احوال کسی میدونه علتش چیه؟کنسول اصلا تا حالا فریز نکرده و این اتفاق کاملا یهویی بود کنسولمم pre j هست و ماله 2006 هست.

شرمنده ولی نصف حرف هات رو نفهمیدم.اداپتور سبز dvd چه صیغه ایه؟؟بوی کنسول دیگه چیه؟؟ فن 0.1 امپر از کجا اوردی؟پشت کنسول گذاشتی؟؟یعنی باد رو میده به سمت فن خود کنسول؟
یه خورده واضحتر بگو داداش...

آخرین ویرایش:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
ببخشید من یک مشکل اساسی پیدا کرده ام:((
چند روز پیش یکی از آشنایان با فرزند بزرگوارشان تشریف آورده بودند خانه ما:mad: قرار شد که من سر بچه را گرم کنم:( نشست پای 360 و من فقط برای حدود نیم ساعت دور شدم وقتی برگشتم دیدم گیمر اسکور و ......... همه پاک شده و جایش یک user جدید به نام player امده:(( من نمیدانم باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟ پس سر این همه سیو چی آمده؟؟ آیا راهی برای جبران هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم رقته روی گزینه inital setup که انطورکه من متوجه شدم برگشته به حالت اولیه:((
اگر راهی هست خواهشا راهنمایی کنید:(

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام دستان من دچار یه مشکلی شدم
اگر چراغ شماره 4 قرمز چشمک زن باشد یعنی چه البته دبار قبلش دستگاهم رو روشن کردم دیدم چراغش سبز ولی نه دسته رو میشناسه نه دستگاه بالا میاد بار بعد چراغ 4 چشمک زن شد . بعدش فکر کردم از کابل اچ دی باشه اونو در آوردم و هارد هم درآوردم . بعد کابل و هارد و جازدم روشن شد . قضیه چیه .
مرسی از اینکه وقت میگذارید .

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
KING_X360

M3M

یه کم وقت بده تا بیشتر تحقیق کنم.ولی بهت گقتم صبر کن تا من بگم REFLOW چجوریه.باید دستگاه تا حدی روشن باشه که دو چراغ بده نه 20 دقیقه.اول بگو کدوم کارها رو انجام دادی،فعلا هم صبر کن تا سر فرصت یه کاری بکنیم.
در مورد کار ها فقط همون x-clamp بهینه شده
همون روز من درستش کردم ولی بعدا 2 چراغ میده اصلا بذار قضیه رو کامل بگم
اول یه کم شل وسفت کردم درست شد بعد از 5 ساعت بازی بعد از اینکه خواستم قاب رو بندازم و فقط جای 360 رو از رو زمین برداشتم و گذاشتم رو میز روشن کردم دیدم بله ... !!!
فرداش باز یه کم شل وسفت کردم بازم درست شد ولی 2 چراغ داد ! و باز هم یه کم این ور اون ور کردم دیگه درست نشد
بعد واشر ها رو در اوردم وقتی بستم ردیف شد ولی بعد از 10 دقیقه سریع 2 چراغ داد ( منظورم همون Over heating هست 0012 )
الان هم که باز هم درست نمیشه ! اصلا هم حال درست کردنش رو ندارم ! با اینکه نتونستم Geow 2 رو تموم کنم ولی دیگه اعصابم نمیکشه ... 3 روزه الافش شدم ...
به خاطر این فالکون تازه از بین رفته یه فاتحه بخونید :(:((

masoudmasoud

کاربر سایت
Sep 8, 2008
50
سلام
از اقاي aiat-gamer تشكر مي كنم كه جواب داديد.ولي من اصراري ندارم كه بيارم تهران.شما برعكس برداشت كرديد.;)مي شه يه توضيح درباره x-clamp بهينه شده بديد.x-clamp و اينا رو مي دونم چيه ولي بهينه شدشو نه.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
masoudmasoud

من گفتم اگر اصرار داری بدی برای تعمیر.حالت بهینه شده هم تو صفحه اول هست اگر خواستی انجام بدی مرحله به مرحله با من هماهنگ کن بعد انجام بده

smehdi

کاربر سایت
Apr 8, 2007
22
کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم رقته روی گزینه inital setup که انطورکه من متوجه شدم برگشته به حالت اولیه:((
اگر راهی هست خواهشا راهنمایی کنید:(

دوست عزیز
بنظرم می رسه که فرزند اون بزرگوار کاری رو که نباید ، تو قسمت Initial Setup انجام داده ویا یوزرتون رو پاک کرده باشه ...
متاسفانه فکر نمیکنم راهی داشته باشید.

smehdi

کاربر سایت
Apr 8, 2007
22
سلام دستان من دچار یه مشکلی شدم
اگر چراغ شماره 4 قرمز چشمک زن باشد یعنی چه البته دبار قبلش دستگاهم رو روشن کردم دیدم چراغش سبز ولی نه دسته رو میشناسه نه دستگاه بالا میاد بار بعد چراغ 4 چشمک زن شد . بعدش فکر کردم از کابل اچ دی باشه اونو در آوردم و هارد هم درآوردم . بعد کابل و هارد و جازدم روشن شد . قضیه چیه .
مرسی از اینکه وقت میگذارید .
چهار چراغ مربوط به کابل VGA میشه.
گاهی وقت ها موقع( Startup )بالا اومدن 360 ، این مشکلات پیش میاد که زیاد هم مهم نیست.
اولین توصیه ها هم بازدید کابل تصویر وهارد سیستم هست.

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
در مورد کار ها فقط همون x-clamp بهینه شده
همون روز من درستش کردم ولی بعدا 2 چراغ میده اصلا بذار قضیه رو کامل بگم
اول یه کم شل وسفت کردم درست شد بعد از 5 ساعت بازی بعد از اینکه خواستم قاب رو بندازم و فقط جای 360 رو از رو زمین برداشتم و گذاشتم رو میز روشن کردم دیدم بله ... !!!
فرداش باز یه کم شل وسفت کردم بازم درست شد ولی 2 چراغ داد ! و باز هم یه کم این ور اون ور کردم دیگه درست نشد
بعد واشر ها رو در اوردم وقتی بستم ردیف شد ولی بعد از 10 دقیقه سریع 2 چراغ داد ( منظورم همون Over heating هست 0012 )
الان هم که باز هم درست نمیشه ! اصلا هم حال درست کردنش رو ندارم ! با اینکه نتونستم Geow 2 رو تموم کنم ولی دیگه اعصابم نمیکشه ... 3 روزه الافش شدم ...
به خاطر این فالکون تازه از بین رفته یه فاتحه بخونید :(:((

وقتی پیچ میکنید حتما آنجایی که پیچ ها به قاب وصل میشوند را با مته ای به اندازه قطر پیچ ها سوراخ کنید

هیچ چیزی مثل تجربه با ارزش نیست

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
شرمنده ولی نصف حرف هات رو نفهمیدم.اداپتور سبز dvd چه صیغه ایه؟؟بوی کنسول دیگه چیه؟؟ فن 0.1 امپر از کجا اوردی؟پشت کنسول گذاشتی؟؟یعنی باد رو میده به سمت فن خود کنسول؟
یه خورده واضحتر بگو داداش...
منظورم دقیقا اینه وقتی روشنش میکنم چراغ آداپتور سبز میشه از شب قبل توش DVD بود
منظورم از بو ،بوی سوختگی فن 0.1 آمپر از بقالی خریدم:):) :)جهت بادشم با فن های کنسول موازی بود مگه من *** هستم که مخالف باد فن های کنسول بزام .حالا نظر اساتید چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر