سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
سلام دوستان وقتي من دستگاهم رو به LCD وصل مي كنم و رزولوشن تصوير رو روي 1080P مي زارم تصوير كوچيك مي شه و كنار صفحه سمت راست سبز مي شه تا حالا اين شكلي نشده بود ولي ديروز براي اولين بار اين اتفاق افتاد ولي وقتي رزولوشن رو پايين اوردم و بعد دوباره بالا بردم درست شد ولي امروز هر كار كردم درست نشد لطفا اگه كسي مي دونه اشكال از كجاست بگه :(.
كسي نيست جوابم رو بده

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با عرض سلام
آقا کنسولم:biggrin1: بعد از x-clamp سه چرغ داد.کد خطای 0020 رو داد مشکلش چیه و چطوری درست میشه؟با تشکر

0020 هنوز شناخته نشده است.احتمالا به دلیل گرمای زیاد می باشد.

بهتره به فکر یه کنسول جدید باشی...

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
چك كردم هر كار بگيد كردم ولي درست نمي شه :( الان هم دارم روي 1080i بازي مي كنم .

ببین دوسته عزیز دستگاهای لانچ به دلیل اینکه رزولوشن 1080p رو
نرم افزاری پشتیبانی میکنن اکثرا با ساپورته این مشکل مواجه میشن

در ضمن شما که HDMI نداری ( کنسولت رو میگم ) و با کامپوننت وصل
میکنی پس تفاوتی بین 1080i و 1080p عملا وجود نداره

مگه LCD چمد اینچ داری که اینقدر نگرانه پی و آی هستی؟
از 40 به بالا اونم به نظر من از 50 به بالا تازه میشه تفاوتشون رو به
وضوح حس کرد

همون آی رو استفاده کن خدا و هم شکر کن که زیادی فشار به
دستگات نیومده 3 چراغ بده

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
سلام
من یه مشکله جدید پیدا کردم لطفا کمکم کنید.
من وقتی توی درایوم بازی میذارم کنسول بدون هیچ اروری ری استارت میشه تازه بعضی موقع ها هم وسط بازی اینطوری میشه کم پیش میاد بره تو بازی بعد اینطوری بشه اکثرا نمیره.
یعنی ممکنه به خاطر اتصال به بدنه باشه همینجوری نگفتم آخه وقتی به بدنه ی فلزیه کنسول دستم خورد برق گرفتم
یاشایدم به خاطر اینه که طوله کابله برقه درایو رو بلند کردم
لطفا یکی کمک کنه

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
سلام
من وقتی توی درایوم بازی میذارم کنسول بدون هیچ اروری ری استارت میشه تازه بعضی موقع ها هم وسط بازی اینطوری میشه کم پیش میاد بره تو بازی بعد اینطوری بشه اکثرا نمیره.
یعنی ممکنه به خاطر اتصال به بدنه باشه همینجوری نگفتم آخه وقتی به بدنه ی فلزیه کنسول دستم خورد برق گرفتم
لطفا یکی کمک کنه
کسی نیست تورو خدا کمک کنید

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
ببین دوسته عزیز دستگاهای لانچ به دلیل اینکه رزولوشن 1080p رو
نرم افزاری پشتیبانی میکنن اکثرا با ساپورته این مشکل مواجه میشن

در ضمن شما که HDMI نداری ( کنسولت رو میگم ) و با کامپوننت وصل
میکنی پس تفاوتی بین 1080i و 1080p عملا وجود نداره

مگه LCD چمد اینچ داری که اینقدر نگرانه پی و آی هستی؟
از 40 به بالا اونم به نظر من از 50 به بالا تازه میشه تفاوتشون رو به
وضوح حس کرد

همون آی رو استفاده کن خدا و هم شکر کن که زیادی فشار به
دستگات نیومده 3 چراغ بده
ممنون خودش درست شد LCD هم 46 اينچ هست .

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
سلام
لطفا یکی کمک کنه
کسی جواب نمیده کمک

mohsen_wanted

کاربر سایت
Aug 18, 2008
6
نام
محسن
آقا به دادم برسید امروز که میخواستم بازی کنم یادم رفت آداپتور 12 ولتم رو وصل کنم بعد از 10 دقیقه کنسول یه دفعه 2 چراغ داد خیلی خفن داغ کرد. میدونم مشکل 2 چراغ از داغ کردن زیاده ولی یه نکته اینکه من بعد از یه چند دقیقه دوباره کنسول رو روشن کردم خوب کار کرد آیا فکر میکنید چیزی سوخته؟؟؟
می خوام بدونم از کجا بفهمم هیچیش نشده؟؟؟

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
نه عزیزم چیزیش نشده
سلام
لطفا یکی کمک کنه

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آقا به دادم برسید امروز که میخواستم بازی کنم یادم رفت آداپتور 12 ولتم رو وصل کنم بعد از 10 دقیقه کنسول یه دفعه 2 چراغ داد خیلی خفن داغ کرد. میدونم مشکل 2 چراغ از داغ کردن زیاده ولی یه نکته اینکه من بعد از یه چند دقیقه دوباره کنسول رو روشن کردم خوب کار کرد آیا فکر میکنید چیزی سوخته؟؟؟
می خوام بدونم از کجا بفهمم هیچیش نشده؟؟؟

نه عزیز کنسول من هم 6 ماه پیش 10 دقیقه بدون فن کار کرد ودو چراغ داد ولی تابحال هیچ مشکلی واسش پیش نیومده .اون دو چراغ واسه اخطاره .
نه عزیزم چیزیش نشده
سلام
لطفا یکی کمک کنه
راستش مشکل شما جدیده و نمیشه دربارش اظهار نظر کرد .در ضمن چرا سیم درایو رو بلند کردید؟ ممکنه اشکال از اینکار شما هم باشه !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر