سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Tolou 2535

کاربر سایت
Mar 14, 2021
25
سلام دوست گرامی قبلا در موردش توضیح داده شده.اگه بیشتر از 2 دقیقه بوت نشد باز خاموش روشن کن تا بوت بشه نیازی نیست 1 ساعت صبر کنی برای دباره خاموش روشن تا بوت بشه.اگه یادت باشه قبلا هم گفتم که میتونید برد جی تک خوب روی دستگاتون بندازید تا زیر 10 ثانیه بوت بشه .اگه وقت تعویض برد جی تک رو ندارید اشکال نداره همون از خاموش روشن کردن استفاده کنید .گاهی اوقات بوت به صورت راندوم انجام میشه مثلا موقعی که دستگاتونو روشن میکنید یا 5 ثانیه 10. 30 .40 یا 1 دقیقه تا 2 دقیقه.اگه دستگاه تا 2 دقیقه دیگه بوت نشد زود خاموش و 5 ثانیه دیگه روشنش کنید چرا که بالای 2 دقیقه میتونه به دستگاتون اسیب جدی بزنه با ارزوی موفقیت
آها پس متغیر بودن عادی هست
بعد یه سوال،آیا به درایور دستگاه هم بستگی داره این مدت زمان بوت؟

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آها پس متغیر بودن عادی هست
بعد یه سوال،آیا به درایور دستگاه هم بستگی داره این مدت زمان بوت؟
نه دوست عزیز موقعی میشه گفت عادی که زیر ی دقیقه متغیر بوت بشه.برد جی تگی که به دستگات زدن خوب نیست .من خودم ی سوپر اسلیم دارم که مثل دستگاه خودت بوت میشه هیچ اشکالی نداره با اینکه برد جی تک خوب نزدم من کارم تعمیرات کنسول بازی ولی نیازی نمیبینم بردشو تعویض کنم.در مورد سوال دومتم فکر کنم منظورت هارد دستگاه باشه بله تاثیر داره در بوت شدن دستگاه البته میتونی بدون هارد ی امتحانی بکنی ببین زمان بوت دستگات کم میشه یا نه.برای خارج کردن و قرار دادن هارد.... دستگاه باید خاموش باشه!!!!!!!! در کل نیازی به انجام این کارا نیست شما نسبت به دستگاتون زیاد حساس نباشید مشکلی پیش نمیاد.نهایتا اگه در زیر 2 دقیقه بوت نشد خاموش مجددا بعد از 5 ثانیه روشن کنید هیچ جای نگرانی هم نیست.در کل همه دستگاهایی که جی تگ شدن ی عمل غیر قانونی و این مشکلات رو هم داره.چرا که دستگاه استاندارد 3 تا 5 ثانیه همیشه بوت میشه.باز هم سوالی بود در خدمتم دوست گرامی

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
با سلام یه 360 فت برد جسپر دارم این درایوش خراب شده هم سخت بیرون میاد هم اینکه بازی پشت مثل ایینه توش میزارم نمیتونه بخونش open tray یا unrecognized disk میده میخواستم بپرسم الان لنزشو مغازه ها میتونن عوض کنن؟ جنس لنز جایگزین مغازه ها چطوره؟ و ایا دستگاه من قابل جیتگ کردن هست؟ اگر مغازه خوبی برای عوض کردن لنز و تعمیر درایو و در صورت امکان جیتگ کردن و عوض کردن خمیر سلیکون خوب میشناسید بی زحمت معرفی کنید

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
با سلام یه 360 فت برد جسپر دارم این درایوش خراب شده هم سخت بیرون میاد هم اینکه بازی پشت مثل ایینه توش میزارم نمیتونه بخونش open tray یا unrecognized disk میده میخواستم بپرسم الان لنزشو مغازه ها میتونن عوض کنن؟ جنس لنز جایگزین مغازه ها چطوره؟ و ایا دستگاه من قابل جیتگ کردن هست؟ اگر مغازه خوبی برای عوض کردن لنز و تعمیر درایو و در صورت امکان جیتگ کردن و عوض کردن خمیر سلیکون خوب میشناسید بی زحمت معرفی کنید
سلام.
درایو بیرون نمیاد یعنی تسمه شل شده (تسمه رو عوض کن)
دیسکو نمیخونه میتونی با 80_120 تومن لنز درایوو عوض کنی(تهران، توپ خونه، پاساژ لباف، طبقه 4 داره)
اگه دست به آچارت خوبه خودت میتونی کنسولو باز کنی لنز و تسمه درایوو عوض کنی.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوست گرامی و عزیز در مورد اینکه درب درایو خوب نمیاد بیرون تعویض تسمه /گردگیری.و اینکه دستگات unrecognized disk یا 50open tray درصدش هم باز به تسمه مربوط میشه ولی اگه بتونی بعد از تعویض تسمه با گوش پاک کن چشمی لنزو گردگیری کنی میتونه جوابگو باشه .و اینکه از سی دی های شرکتی استفاده کن بدون خش و جای انگشت.در مورد دستگات دستگاه شما اگه واقعا جسپر باشه بهترین دستگاه حتی از این جدیدا.بله دستگاه شما بسیار راحت جی تگ میشه .هزینه جی تگ ///ی بر جی تگ خوب 60 هزار/با زحماتش نهایتش کلا 160 تا 180.کلا دستگاتو جی تگ کنی با برد و هزینه نصبش میشه 160 تا 180 هزار....برای تعویض خمیر سیلیکن حتما این کارو بده اونجایی که جی تگ میکنند.. هشدار.....تعویض خمیر سیلیکن کار هر کسی نیست .دستگاتو به هر کسی نده الکی بگه خمیر سیلیکنشو تعویض کردم .اینکه کجا دستگاتو جی تگ کنی تهران تعمیرکار حرفه ای سراغ دارم خواستی ادرسشو میدم.با ارزوی موفقیت دوست گرامی

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
سلام دوست گرامی و عزیز در مورد اینکه درب درایو خوب نمیاد بیرون تعویض تسمه /گردگیری.و اینکه دستگات unrecognized disk یا 50open tray درصدش هم باز به تسمه مربوط میشه ولی اگه بتونی بعد از تعویض تسمه با گوش پاک کن چشمی لنزو گردگیری کنی میتونه جوابگو باشه .و اینکه از سی دی های شرکتی استفاده کن بدون خش و جای انگشت.در مورد دستگات دستگاه شما اگه واقعا جسپر باشه بهترین دستگاه حتی از این جدیدا.بله دستگاه شما بسیار راحت جی تگ میشه .هزینه جی تگ ///ی بر جی تگ خوب 60 هزار/با زحماتش نهایتش کلا 160 تا 180.کلا دستگاتو جی تگ کنی با برد و هزینه نصبش میشه 160 تا 180 هزار....برای تعویض خمیر سیلیکن حتما این کارو بده اونجایی که جی تگ میکنند.. هشدار.....تعویض خمیر سیلیکن کار هر کسی نیست .دستگاتو به هر کسی نده الکی بگه خمیر سیلیکنشو تعویض کردم .اینکه کجا دستگاتو جی تگ کنی تهران تعمیرکار حرفه ای سراغ دارم خواستی ادرسشو میدم.با ارزوی موفقیت دوست گرامی
ممنون از شما دوست عزیز بابت پاسخ گوییتون والا من عجله داشتم برای تعمیر دستگاه چون میخوام بدمش به دوستم به عنوان هدیه و اونم هی میگفت زودتر برو تعمیرش کن و از این حرفا منم دیروز رفتم پشت شهرداری پاساژ شیرازی کار داشتم با یکی از مغازه دارا به نام اقا سید برای ps3م که اونم باید یه سرویس مختصری کنم بعد پرسیدم به کی بدم xbox 360 برای تعمیر گفت خودم انجام میدم ولی فقط درایوتو برات تعمیر میکنم خلاصه دستگاه رو بهش دادم لنزشو عوض کرد و درایوشو درست کرد و گرد و خاکشم گرفت و به اخرین ورژن lt اپدیت کرد دستگاهو همچنین reset factory هم کرد دستگاهو و مبلغ 360 هزار تومنم از من گرفت ولی هر چی بهش گفتم جیتگش کنم و خمیرشو عوض کنم گفت کاره من نیست و توصیه هم میکنم بهت که اینکارو نکنی و روی فت برد جسپر جواب نمیده چون ic ش 0.5 گیگه و طول میکشه تا بوت شه و ممکنه رم دستگاه بسوزه که با حرفای شما متناقضه الانم من موندم چکار کنم به نظر شما ببرمش به همین مغازه ای که معرفی کردید و جیتگش کنم و خمیرشو عوض کنم یا همین جوری بدمش به دوستم و اگر یه روز خوده دوستم خواست بریم جیتگش کنیم البته اینم بگم که حدود 50 تا بازی خوب و تمیز برای 360 دارم شما میگی چکار کنم؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون از شما دوست عزیز بابت پاسخ گوییتون والا من عجله داشتم برای تعمیر دستگاه چون میخوام بدمش به دوستم به عنوان هدیه و اونم هی میگفت زودتر برو تعمیرش کن و از این حرفا منم دیروز رفتم پشت شهرداری پاساژ شیرازی کار داشتم با یکی از مغازه دارا به نام اقا سید برای ps3م که اونم باید یه سرویس مختصری کنم بعد پرسیدم به کی بدم xbox 360 برای تعمیر گفت خودم انجام میدم ولی فقط درایوتو برات تعمیر میکنم خلاصه دستگاه رو بهش دادم لنزشو عوض کرد و درایوشو درست کرد و گرد و خاکشم گرفت و به اخرین ورژن lt اپدیت کرد دستگاهو همچنین reset factory هم کرد دستگاهو و مبلغ 360 هزار تومنم از من گرفت ولی هر چی بهش گفتم جیتگش کنم و خمیرشو عوض کنم گفت کاره من نیست و توصیه هم میکنم بهت که اینکارو نکنی و روی فت برد جسپر جواب نمیده چون ic ش 0.5 گیگه و طول میکشه تا بوت شه و ممکنه رم دستگاه بسوزه که با حرفای شما متناقضه الانم من موندم چکار کنم به نظر شما ببرمش به همین مغازه ای که معرفی کردید و جیتگش کنم و خمیرشو عوض کنم یا همین جوری بدمش به دوستم و اگر یه روز خوده دوستم خواست بریم جیتگش کنیم البته اینم بگم که حدود 50 تا بازی خوب و تمیز برای 360 دارم شما میگی چکار کنم؟
دستگاه شما جسپر سال ساختش 2009.الان داریم میریم به 2022 .13 سال این دستگاه خمیر سیلیکنش تعویض نشده و صدرصد خشک شده میتونه در اینده به GPU/CPU فشار بیاره و خدای نکرده دستگاتو از دست بدی.شخصی که به شما گفته اینکارو نکن دستگات اینطور میشه اونطور میشه کارش نیست و خواسته از سر باز کنه.همون پاساژ شیرازی ادرس و شماره تلفن میدم اقای میرضایی فقط اجازه بده تا کارتشو پیدا کنم دوست گرامی ساعت 8 ادرس دقیقشو میدم.بله کار هر کسی نیست اگه موقع برداشتن سینک از روی GPU/CPU وارد نباشی و ی دفعه سینک کج بشه میتونه به چیپ GPU/CPU اسیب وارد کنه فقط کافی ی نوک سوزن از GPU/CPU خرد بشه دستگاه 3 چراغ و دیگه قابل تعمیر نخواهد شد download (1).jpg download.jpg

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
دستگاه شما جسپر سال ساختش 2009.الان داریم میریم به 2022 .13 سال این دستگاه خمیر سیلیکنش تعویض نشده و صدرصد خشک شده میتونه در اینده به GPU/CPU فشار بیاره و خدای نکرده دستگاتو از دست بدی.شخصی که به شما گفته اینکارو نکن دستگات اینطور میشه اونطور میشه کارش نیست و خواسته از سر باز کنه.همون پاساژ شیرازی ادرس و شماره تلفن میدم اقای میرضایی فقط اجازه بده تا کارتشو پیدا کنم دوست گرامی ساعت 8 ادرس دقیقشو میدم.بله کار هر کسی نیست اگه موقع برداشتن سینک از روی GPU/CPU وارد نباشی و ی دفعه سینک کج بشه میتونه به چیپ GPU/CPU اسیب وارد کنه فقط کافی ی نوک سوزن از GPU/CPU خرد بشه دستگاه 3 چراغ و دیگه قابل تعمیر نخواهد شدView attachment 236552View attachment 236553
پس شما هم میگی خمیرش رو عوض کنم و جیتگش کنم دیگه؟ اگه اره بی زحمت ادرس مغازه معتبر بده برم پیششون شرایطو مطرح کنم اگر اونا هم تایید کردن ببرم پیششون دستگاهو فقط 3 تا سوال دیگه اول این که نوعه خمیری که استفاده میکنن خوبه؟ دوم اینکه دستگاه من که تا اخرین ورژن اپدیت شده هنوزم قابلیت جیتگ شدن داره؟ و سوم اینکه بر فرض جیتگ کردم و راضی نبودم مثلا دیر لود میشد میتونم برگردونم دستگاهو به شرایط قبل از جیتگ کردن؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
پس شما هم میگی خمیرش رو عوض کنم و جیتگش کنم دیگه؟ اگه اره بی زحمت ادرس مغازه معتبر بده برم پیششون شرایطو مطرح کنم اگر اونا هم تایید کردن ببرم پیششون دستگاهو فقط 3 تا سوال دیگه اول این که نوعه خمیری که استفاده میکنن خوبه؟ دوم اینکه دستگاه من که تا اخرین ورژن اپدیت شده هنوزم قابلیت جیتگ شدن داره؟ و سوم اینکه بر فرض جیتگ کردم و راضی نبودم مثلا دیر لود میشد میتونم برگردونم دستگاهو به شرایط قبل از جیتگ کردن؟
در مور سوال اول.اینکه خمیر سیلیکنی که تعویض میکنند بله جنس خوب میزنند.مگه چقدر خمیر لازم نهایتش اندازه ی نخود//2 بله اگه دستگاتون اخرین ورژن باشه هم میشه//3 بسیار مهم برای جی تگ ما به ناند اوریجینال لازم داریم که با پروگرامر مخصوص از دستگاه خارج میشه و ما این ناند رو هک میکنیم تا برای جی تگ اماده بشه.اگه بعد از جی تگ راضی نبودی شما دیگه نمیتونید به ایکس باکس اوریجینال برگردید و برای برگشت ی راه دارید اونم اینکه به شخصی که میخواد دستگاتونو جی تگ کنه بگید ناند اوریجینالتونو بریزه توی ی فلش .که ی موقع راضی نبودی با ناند اوریجینال در هر جا با پروگرامر مخصوص رایتش کنند داخل دستگاه و دستگاه برگرده به حالت قبل یعنی همون اوریجینال...ادرس /تهران پاساژ شیرازی/طبقه دوم پلاک23 اقای میرزایی///شماره تماس 09104708007//سوالی بود در خدمتم دوست گرامی

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
در مور سوال اول.اینکه خمیر سیلیکنی که تعویض میکنند بله جنس خوب میزنند.مگه چقدر خمیر لازم نهایتش اندازه ی نخود//2 بله اگه دستگاتون اخرین ورژن باشه هم میشه//3 بسیار مهم برای جی تگ ما به ناند اوریجینال لازم داریم که با پروگرامر مخصوص از دستگاه خارج میشه و ما این ناند رو هک میکنیم تا برای جی تگ اماده بشه.اگه بعد از جی تگ راضی نبودی شما دیگه نمیتونید به ایکس باکس اوریجینال برگردید و برای برگشت ی راه دارید اونم اینکه به شخصی که میخواد دستگاتونو جی تگ کنه بگید ناند اوریجینالتونو بریزه توی ی فلش .که ی موقع راضی نبودی با ناند اوریجینال در هر جا با پروگرامر مخصوص رایتش کنند داخل دستگاه و دستگاه برگرده به حالت قبل یعنی همون اوریجینال...ادرس /تهران پاساژ شیرازی/طبقه دوم پلاک23 اقای میرزایی///شماره تماس 09104708007//سوالی بود در خدمتم دوست گرامی
خیلی ممنونم از شما دوست گرامی من حتما حالا این هفته اگرم نشد هفته بعد میرم همین جایی که گفتید ازشون شرایط رو میپرسم شدنی بود میرم تو کارش در مورد خمیر سیلیکون میدونم کمه مقدارش ولی شنیدم جنسای نامرغوب تو بازار خیلی زیاده و بیشتر خمیرن تا خمیر خنک کننده و زود خاصیتشون رو از دست میدن در مورد برگردوندن به حالت اول هم اگر خواستم برم حتما با خودم فلشم میبرم فقط یه چیزی تو jtag برد تو دستگاه کار میزارن یا نه؟ بعد این برد باعث فشار اومدن به دستگاه نمیشه؟ و اگر بر فرض یه روز بخوام دستگاهو به حالت عادیش برگردونم این بردم از دستگاه در میارن؟ در اخر این که وقتی کنسول جیتگ میشه بازم میشه از بازیای دیسکیه کپی رو دستگاه استفاده کرد دیگه؟ ببخشید انقدر طولانی شد اینا اخرین سریه سوالاتمم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
خیلی ممنونم از شما دوست گرامی من حتما حالا این هفته اگرم نشد هفته بعد میرم همین جایی که گفتید ازشون شرایط رو میپرسم شدنی بود میرم تو کارش در مورد خمیر سیلیکون میدونم کمه مقدارش ولی شنیدم جنسای نامرغوب تو بازار خیلی زیاده و بیشتر خمیرن تا خمیر خنک کننده و زود خاصیتشون رو از دست میدن در مورد برگردوندن به حالت اول هم اگر خواستم برم حتما با خودم فلشم میبرم فقط یه چیزی تو jtag برد تو دستگاه کار میزارن یا نه؟ بعد این برد باعث فشار اومدن به دستگاه نمیشه؟ و اگر بر فرض یه روز بخوام دستگاهو به حالت عادیش برگردونم این بردم از دستگاه در میارن؟ در اخر این که وقتی کنسول جیتگ میشه بازم میشه از بازیای دیسکیه کپی رو دستگاه استفاده کرد دیگه؟ ببخشید انقدر طولانی شد اینا اخرین سریه سوالاتمم
خواهش میکنم دوست عزیز.اگه به خمیر سیلیکن حساس هستید میتونید اندازه 5 هزار تمن از کسانی که تو کار کامپیوتر هستند تهیه کنید.سوال اول بله برد داخل دستگاه میزارن/سوال دوم برای برگردوندنش به اوریجینال دیگه به برد جیتگ نیازی نیست 6 عدد سیم داره از دستگاه جداش میکنند تحویلش میدند به خودت ی برد کوچیک اندازه قوطی کبریت.سوال سوم در مورد اینکه برد جیتگ به دستگات فشار بیاره خیر اصلا چنین چیزی نیست.و سوال اخر بله بعد از جی تگ شما میتونید از دیسک های بازی کپی استفاده کنید.و اشکال نداره سوالتون طولانی شد.سوالی داشتی در اسرع وقت جواب خواهم داد دوست گرامی

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
با سلام دوستان من دیروز 360 رو jtag شده از تعمیرگاه تحویل گرفتم و اومدم خونه تستش کردم اوکی به نظر میرسید البته نتونستم زیاد باهاش کار کنم فقط یه بار روشنش کردم اولا که خیلی سریع بالا میاد دستگاه مثل قبل از jtag در حد چند ثانیه و خبری هم از بوت 1 و 2 دقیقه ای نیست و من قبل از jtag کردن سه تا بازی رو با دیسک کپی روی هاردش ریخته بودم که الان میتونم بدون دیسک داخل درایو این سه تا بازی رو اجرا کنم ولی متاسفانه تعمیرکار اصلا درباره نحوه اجرای بازیا و ریختنشون روی هارد از طریق فلش به من توضیح نداد و گفت برو خودت پیدا کن چه کار باید بکنی فقط گفت برای اجرای بازیا باید به فرمت god تبدیلشون کنی منم رفتم تو اینترنت تحقیق کردم میخوام راه اجرای بازیا رو بگم و شما به من بگید درسته یا نه من اول میرم بازی رو دانلود میکنم بعد از دانلود با winrar از حالت فشرده خارج میکنم بازیو تا به من یه فایل iso بده بعدم فایل ISO رو با برنامه iso to god به god تبدیل میکنمش و بعدم میریزم بازیو داخل یه فلش FAT 32 داخل پوشه000000000000000000 که اونم داخل پوشه CONTENT هست و بعدم فلشو میزنم به XBOX 360 و بازی رو اجرا میکنم درسته این راه؟

Tolou 2535

کاربر سایت
Mar 14, 2021
25
با سلام دوستان من دیروز 360 رو jtag شده از تعمیرگاه تحویل گرفتم و اومدم خونه تستش کردم اوکی به نظر میرسید البته نتونستم زیاد باهاش کار کنم فقط یه بار روشنش کردم اولا که خیلی سریع بالا میاد دستگاه مثل قبل از jtag در حد چند ثانیه و خبری هم از بوت 1 و 2 دقیقه ای نیست و من قبل از jtag کردن سه تا بازی رو با دیسک کپی روی هاردش ریخته بودم که الان میتونم بدون دیسک داخل درایو این سه تا بازی رو اجرا کنم ولی متاسفانه تعمیرکار اصلا درباره نحوه اجرای بازیا و ریختنشون روی هارد از طریق فلش به من توضیح نداد و گفت برو خودت پیدا کن چه کار باید بکنی فقط گفت برای اجرای بازیا باید به فرمت god تبدیلشون کنی منم رفتم تو اینترنت تحقیق کردم میخوام راه اجرای بازیا رو بگم و شما به من بگید درسته یا نه من اول میرم بازی رو دانلود میکنم بعد از دانلود با winrar از حالت فشرده خارج میکنم بازیو تا به من یه فایل iso بده بعدم فایل ISO رو با برنامه iso to god به god تبدیل میکنمش و بعدم میریزم بازیو داخل یه فلش FAT 32 داخل پوشه000000000000000000 که اونم داخل پوشه CONTENT هست و بعدم فلشو میزنم به XBOX 360 و بازی رو اجرا میکنم درسته این راه؟
این راه میشه اما راه بهتر اینه که برنامه horizon رو دانلود کنی و با کمک این بریزی رو فلش بعد بفرستی رو ایکس باکس اونجا تو بخش storage از فلش منتقل کنی رو hard

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
اول داش لانچ رو نصب کن
بعد xex meno
از داخل این آرورا رو نصب کن
هر سه رو دانلود کن
بعد از داخل داش لانچ آرورا رو رو دیفالت بزار تا بعد بوت مستقیم بره تو داشبورد آرورا
از داخل آرورا فایل منجر هست بازی رو میتونی از یه سایت مخصوص دانلود کنی اکسترک کنی تو فلش
کپی کنی تو هرجای هارد بعد
از آرورا تنظیم کنی سرچ کنه بازی های جدید رو
فقط اینا خیلی سخته یاد گرفتنش اول کار بعد عادی میشه خیلیم کاربردی هست

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
اول داش لانچ رو نصب کن
بعد xex meno
از داخل این آرورا رو نصب کن
هر سه رو دانلود کن
بعد از داخل داش لانچ آرورا رو رو دیفالت بزار تا بعد بوت مستقیم بره تو داشبورد آرورا
از داخل آرورا فایل منجر هست بازی رو میتونی از یه سایت مخصوص دانلود کنی اکسترک کنی تو فلش
کپی کنی تو هرجای هارد بعد
از آرورا تنظیم کنی سرچ کنه بازی های جدید رو
فقط اینا خیلی سخته یاد گرفتنش اول کار بعد عادی میشه خیلیم کاربردی هست
قربان راه شما خیلی کامل به نظر میرسه ولی خیلی مفصله بی زحمت یه فیلم ازش تو یوتوب میتونی گیر بیاری لینکشو بذاری من ببینم مطابق اون پیش برم زبان انگلیسی هم بود ایراد نداره یه سوال دیگه هم دارم تعمیر کار به من گفت باید اول فلشم رو به xbox بزنم تا فرمت مخصوص xbox بشه الان رفتم تو فیلما میبینم با فرمت fat 32 انجام میدن بالاخره چه کار کنم ؟ بعدم گفت فلش حجمش از 16 گیگ بیشتر باشه نمیشناسه دستگاه درست میگفته؟ اخه من تو فیلما دیدم بعضیا هارد اکسترنال وصل میکنن رو xbox jtag
پ.ن اصلا میگم شاید داش لانچ و xex meno و ارورا رو خوده تعمیر کار ریخته باشه از کجا میشه فهمید دستگاه این سه تا برنامه رو داره یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر