سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
راهی نیست که بتونم کیفیت دیسک هامو چک کنم؟

ببین دوست عزیز این که میگن پلی باکس دیسکهای خوبی نیست و به درایو آسیب میزنه رو از روی تست این دیسک با برنامه مخصوص تست دیسک میگن . من شخصا به این موضوع خیلی اعتقاد ندارم . بهر حال اگه نمیخوای از این دیسک استفاده کنی حتما روی ورباتیم رایت کن و HP رو استفاده نکن چون به لنز فشار میاره چون صدای درایو رو شدیدا در میاره .
اسم برنامه تست دیسک رو دقیقا نمیدونم احتمالا بچه ها بدونن تو این برنامه خطاهای انواع دیسک ها رو میتونی با هم مقایسه کنی .
----------------
داریوش جان اگه واقعا این خطا باشه باید بدیش تعمیرگاه . 360 بعضی اوقات هر خطایی دلش میخواد میده و خیلی نمیشه به خطای داده شده اعتماد کرد ولی اگه تهران هستس بدش نکست جن.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
نکست جن جدیداً خیلی بد شده هم گرون میده هم خوب تعمیر نمیکنه ! تازه میگن آقا طاهر میخواد از اونجا بره !

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
یه سوال اقای mehdi_mdi مطمئنید مشکلم تو assassins طبیعیه؟
ببینید من وقتی به مردم نزدیک میشم یه دفعه لباسشون یه حالتی عوض میشه.
به خونه ها نزدیک میشم از دور نردبون ها ظاهر میشه؟
برگ درختا از دور زیاد میشه و بازی اصلا لذتبخش نیست!!!!
بعید می دونم قبلا این مشکلو داشته باشم.

MadWorld

کاربر سایت
Sep 10, 2008
46
نام
سامان
دوستان عزیز mehdimdi جان و اساتید فن. امروز این مقاله سه چراغ شدن کنسول و روش های حل آن را دیدم و رفتم ارور یابی کردم.
بعد از اینکه دستگاهو برای تعمیر به nextgen دادم دستگاهم از 3 چراغ به 1 چراغ تبدیل شد و دستگاهم ارور 1022 رو میداد. مربوط به کابل تصویر میشه؟ نه؟
حالا چیکار کنم؟ به نظر شما بدم به وست برای تعمیر یا ببرم پیش رفیقم که تعمیر کار مادر برد است تا یه خاکی بر سر بریزم.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان عزیز mehdimdi جان و اساتید فن. امروز این مقاله سه چراغ شدن کنسول و روش های حل آن را دیدم و رفتم ارور یابی کردم.
بعد از اینکه دستگاهو برای تعمیر به nextgen دادم دستگاهم از 3 چراغ به 1 چراغ تبدیل شد و دستگاهم ارور 1022 رو میداد. مربوط به کابل تصویر میشه؟ نه؟
حالا چیکار کنم؟ به نظر شما بدم به وست برای تعمیر یا ببرم پیش رفیقم که تعمیر کار مادر برد است تا یه خاکی بر سر بریزم.

اینکه این ارور مشکل اصلی کنسولت باشه 100% نمیشه مطمئن بود چون این کنسول بعد از سه چراغ شدن ارورهای مختلفی رو نشون میده . اگه واقعا اروری رو که میگی اشکال کنسولت باشه با توجه به مورد اشکال اگه دوستت میتونه تعمیر کنه بهش بده و گرنه بدش وست شاید بتونه کاری واست انجام بده .

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

بله مطمئنم .

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
سلام

من وقتی که gears of war رو co op بازی می کنم کنسول هنگ می کنه همینطور unreal tornumento .
کنسولمم یک بار 3 چراغ شده دادم next gen درست کرده به نظره شما اشکال از کنسوله یا disk مورد داره ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام دوستان
کنسول من 2چراغ قرمز میده مشکل از چیه؟

مشکل از داغ کردن بیش از حد کنسولته ، پس تا سه چراغ نداده 12 ولتش کن .
من وقتی که gears of war رو co op بازی می کنم کنسول هنگ می کنه همینطور unreal tornumento .
کنسولمم یک بار 3 چراغ شده دادم next gen درست کرده به نظره شما اشکال از کنسوله یا disk مورد داره ؟
با توجه به سابقه قبلی احتمالا از کنسولته .

آخرین ویرایش:

ab360

کاربر سایت
Jul 26, 2008
57
اقای mehdimdi دو چراغ 1و3 رو نمیگم من بعد از x-clamp این مشکل برام پیش اومدچرغ قرمز های من اگر به حالت عمودی باشه دوتا بالایی ها هست مشکل چیه چگونه درستش کنم با تشکر

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
.

با توجه به سابقه قبلی احتمالا از کنسولته .[/quote]
فقط تو حالت co op این مشکل پیش میاد برای کنسولمم یه فنه external گرفتم که دمای کنسولو نشون میده و اصلا داغ نمیکنه قبل از 3 چراغ شدنم همچین مشکلرو داشتم اشکال از چیه کنسوله ؟

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اقا من وقتی بازی میزارم بعد 15 دقیقه بازی گیر میکنه بعد خاموش روشن میکنم بازی میکنم بعد باز بعد 15 دقیه گیر میکنه ؟؟؟؟؟تا هالا تو دو تا بازی اینجوری شده مشکل چیه؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر