سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
سلام سپهر جان
پس نیازی به تعویض درایو که این دوستان میگفتن نیست ؟
اگر با تعویض خمیر سیلیکون خدایی نکرده درست نشد با جی تگ کردن درست میشه ؟
سپهر جان بی زحمت یه سوال دیگه هم داشتم دیگه از باطری خریدن خسته شدم یه مدل باطری شارژی مناسب برای دسته ایکس باکس که قیمت مناسب باشه بهم معرفی میکنی لطفاً ؟
[/QUOTE
سلام سپهر جان
سپهر جان بی زحمت یه سوال دیگه هم داشتم دیگه از باطری خریدن خسته شدم یه مدل باطری شارژی مناسب برای دسته ایکس باکس که قیمت مناسب باشه بهم معرفی میکنی لطفاً ؟
باطری پاناسونیک خوبه
ولی هر چی گرونتر بهتر به عدد های روش هم توجه نکن سرکاریه یه باطری نهایت ۱۲۰۰ میلی آمپر تو ساعت بده

• Like
Reactions: amir.h23

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اینو بلد نیستم. یکم راجع بهش بخونم انجامش بدم ببینم چطوره:D
امیر جان از همه راحتر xexmenu بورو داخلش با دکمه RB بگرد دنبال HDD همون هاردت همه چیزو اونجا نشون میده/

سلام سپهر جان
نه دوست عزیز به درایو دستگات ربطی نداره/اگه خدای نکرده خمیر سیلیکون دستگاتو تعویض کردی نشود/با جی تگ هم نمیشه /خودت ی لحظه فکر کن ی دستگاه داری استاندارد اینطوری داره اذیتت میکنه بعد از ی دستگاهی که از حالت استاندارد خارج میشه چه انتظاری داری/اون کسی که بهت گفته با جی تگ کردن درست میشه میخواد پول کارشو بگیره بعد بگه به من چه/اما میتونی ازش تضمین بگیری /برای مثال بگو اقا بعد از جی تگ دستگام من اینجا نیم ساعت بازی میکنم ببین این تضمینو بهت میده؟؟انجامش بده/امیر جان تو اینارو نشناختی ادمایی هستند که اتاری رو به جای پی اس 4 میندازند/در مورد باطری /باطری پک نخر اینوع باطریها اصلا اصل نیست فقط قلمی بخر و بعد از خرید بزن به شارژر باطری از شب تا صبح بمونه تا خوب شارژ اولیه انجام بشه ولی اگه بخری و زود استفادش کنی یا کم شارژش کنی اون باطری از بین میره دیگه خوب برات کار نمیکنه باطری خوب و به صرفه CFL خیلی هم عالی هست البته داریم از همه خوب سونی/دوراسل/ولی اینا گرونند/همین CFL ها خیلی بصرفه هستند فقط اینو بدون اون باطری که مخری باید شارژرش هم به اون اسم باشه وگرنه باطریت خراب میشه/باطری CFL شارژر CFL/در ضمن اینا همشون میلی امپر ساعت داره تو باید بالاتریشو بخری چون میخوای زیاد بازی کنی بهترینش 4550mah/در اخر هم اضافه کنم تا مشکل دستگاتو برطرف نکردی ازش استفاده نکن 199814

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اینجوریه
درسته دوست عزیز در حال حاضر توی این قسمت چیزی نیست /حالا خودت نگاه کن نوشته تقریبا 500 گیگ فضای هارد داخلی دستگات هست و از 500 گیگ 420 گیگ استفاده شده /پس این 420 گیگ استفاده کردی چی شده؟به عکس دقت کن/هارد دستگاتو با خود دستگاه فرمت کن/نه با کامپیوتر با کامپیوتر نمیشه/ قبل از فرمت از شما میپرسه که شماره سریال دس 199839 تگاتو بزن شماره رو درست وارد کن بزار هاردت فرمت شه/قبل از این کار ایگزه منو رو موو کن داخل اون یکی فلش داخلیت /همچنین پروفایلتو/اگه سیو بازیهاتو هم میخوای باید اونارو هم موو یا کپی کنی/فقط اینو بگم دوست عزیز این کار مشکلی بوجود نمیاره ولی کل بازیهاتو از دست خواهی داد تصمیم با خودته سوالی بود در خدمتم

درسته دوست عزیز در حال حاضر توی این قسمت چیزی نیست /حالا خودت نگاه کن نوشته تقریبا 500 گیگ فضای هارد داخلی دستگات هست و از 500 گیگ 420 گیگ استفاده شده /پس این 420 گیگ استفاده کردی چی شده؟به عکس دقت کن/هارد دستگاتو با خود دستگاه فرمت کن/نه با کامپیوتر با کامپیوتر نمیشه/ قبل از فرمت از شما میپرسه که شماره سریال دس 199839 تگاتو بزن شماره رو درست وارد کن بزار هاردت فرمت شه/قبل از این کار ایگزه منو رو موو کن داخل اون یکی فلش داخلیت /همچنین پروفایلتو/اگه سیو بازیهاتو هم میخوای باید اونارو هم موو یا کپی کنی/فقط اینو بگم دوست عزیز این کار مشکلی بوجود نمیاره ولی کل بازیهاتو از دست خواهی داد تصمیم با خودته سوالی بود در خدمتم
بعد از فرمت باید فضای خالی در این قسمت تقریبا مثل بالایی باشه عکس زیر 199840

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
125

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
خیلی ممنون آقا سپهر. امتحان میکنم امیدوارم درست بشه
امیر جان دوست عزیز هر کسی که مشکلش حل بشه خوشحال میشم /امتحانش ضرری نداره ولی باید فکر کنی ببینی اون بازیهات بکارت نمیاند فرمتش کن ازت سوال میکنه که شماره سریال دستگاتو درست وارد کن تا فرمت کنه دستگات امیدوارم هر چه زودتر هاردت با فرمت کردن درست بشه سوالی هم داشتی بپرس من کارم تعمیرات کنسول دیر یا زود جواب میدم

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
نه دوست عزیز به درایو دستگات ربطی نداره/اگه خدای نکرده خمیر سیلیکون دستگاتو تعویض کردی نشود/با جی تگ هم نمیشه /خودت ی لحظه فکر کن ی دستگاه داری استاندارد اینطوری داره اذیتت میکنه بعد از ی دستگاهی که از حالت استاندارد خارج میشه چه انتظاری داری/اون کسی که بهت گفته با جی تگ کردن درست میشه میخواد پول کارشو بگیره بعد بگه به من چه/اما میتونی ازش تضمین بگیری /برای مثال بگو اقا بعد از جی تگ دستگام من اینجا نیم ساعت بازی میکنم ببین این تضمینو بهت میده؟؟انجامش بده/امیر جان تو اینارو نشناختی ادمایی هستند که اتاری رو به جای پی اس 4 میندازند/در مورد باطری /باطری پک نخر اینوع باطریها اصلا اصل نیست فقط قلمی بخر و بعد از خرید بزن به شارژر باطری از شب تا صبح بمونه تا خوب شارژ اولیه انجام بشه ولی اگه بخری و زود استفادش کنی یا کم شارژش کنی اون باطری از بین میره دیگه خوب برات کار نمیکنه باطری خوب و به صرفه CFL خیلی هم عالی هست البته داریم از همه خوب سونی/دوراسل/ولی اینا گرونند/همین CFL ها خیلی بصرفه هستند فقط اینو بدون اون باطری که مخری باید شارژرش هم به اون اسم باشه وگرنه باطریت خراب میشه/باطری CFL شارژر CFL/در ضمن اینا همشون میلی امپر ساعت داره تو باید بالاتریشو بخری چون میخوای زیاد بازی کنی بهترینش 4550mah/در اخر هم اضافه کنم تا مشکل دستگاتو برطرف نکردی ازش استفاده نکنView attachment 199814
سپهر جان میشه راجب به خمیر سیلیکون بیشتر بهم توضیح بدی چه مدلش بهتره ؟
راستی چقدر احتمال دارع با تعویض خمیر سیلیکون درست بشه ؟

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
125
امیر جان دوست عزیز هر کسی که مشکلش حل بشه خوشحال میشم /امتحانش ضرری نداره ولی باید فکر کنی ببینی اون بازیهات بکارت نمیاند فرمتش کن ازت سوال میکنه که شماره سریال دستگاتو درست وارد کن تا فرمت کنه دستگات امیدوارم هر چه زودتر هاردت با فرمت کردن درست بشه سوالی هم داشتی بپرس من کارم تعمیرات کنسول دیر یا زود جواب میدم
آقا سپهر من هاردو فرمت کردم.
الان زده ۴۶۰ گیگ خالی. تو اگزه منو هم زده صفر.
الان یعنی دیگه درست شده؟

Attachments

• P_20210327_200610_vHDR_Auto.jpg
    P_20210327_200610_vHDR_Auto.jpg
    1.3 MB · مشاهده: 5
  • P_20210327_200537_vHDR_Auto.jpg
    P_20210327_200537_vHDR_Auto.jpg
    2.3 MB · مشاهده: 4

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آقا سپهر من هاردو فرمت کردم.
الان زده ۴۶۰ گیگ خالی. تو اگزه منو هم زده صفر.
الان یعنی دیگه درست شده؟
امیر جان ی عکس از این قسمت زود بفرست تا بگم درست شده یا نه 199875

سپهر جان میشه راجب به خمیر سیلیکون بیشتر بهم توضیح بدی چه مدلش بهتره ؟
راستی چقدر احتمال دارع با تعویض خمیر سیلیکون درست بشه ؟
در مورد نوع خمیر سیلیکون همون رنگ خاکستری بهتره /ولی اینکه چقدر احتمال داره با تعویض خمیر سیلیکون درست بشه جوابش اینه که اول تعویض بشه بازی کن معلوم میشه دوست عزیز/اینم بگم قبلا هم گفتم کار هر کسی نیست تعویض خمیر سیلیکون ایکس باکس ی قطعه هست که باید داشته باشند اسمش هم Xclamp removal ولی بعضیها با چاقو و با فشار خارجش میکنند که احتمال اسیب زیاده ممکنه به مادربود صدمه بزنند من خودم شخصا ی دونه دارم راحت بدون صدمه خارجش میکنم و خمیر سیلیکون مشتری رو تعویض میکنم این هم از فیلمش نهوه استفاده از قطعه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
الان بیرونم دسترسی ندارم. ولی فک میکنم نوشته بود ۴۶۰ گیگ فری
اگه نوشته ۴۶۰ گیگ فری /منظورم پاینش تبریک میگم هاردت درست شده /حالا فری استایل3نصب کن از طریق دی وی دی اکسترکتور سی دیاتو که خش ندارند نصب کن بازیاتو /دیگه با داشبرد اصلی بازی نصب نکن/قبل از نصب بازی توی فری استایل بورو ایگزه منو ی فایل درست کن به اسم xbox games بعد با فری استایل سی دی بزار داخل دستگاه بعد DVD extractor رو انجا پیدا کن ادرس xbox games رو بده بزن نصب بشه فقط تیک اپدیت رو نزن

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
125
سلام آقا سپهر...وقت بخیر
من تونستم نید فور اسپید رو اکسترکت و اجرا کنم.
حالا میخواستم gta v رو نصب کنم. من دو جفت دیسک بازی رو دارم ولی همشون بی کیفیت و خرابن. کنسول هم نمیتونه بخونه دیسک هاش رو.
حالا میخواستم بدونم اگه حدود ۱۶ گیگ فایل های بازی رو دانلود کنم با همین روش فری استایل میشه نصب و اجرا کرد؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام آقا سپهر...وقت بخیر
من تونستم نید فور اسپید رو اکسترکت و اجرا کنم.
حالا میخواستم gta v رو نصب کنم. من دو جفت دیسک بازی رو دارم ولی همشون بی کیفیت و خرابن. کنسول هم نمیتونه بخونه دیسک هاش رو.
حالا میخواستم بدونم اگه حدود ۱۶ گیگ فایل های بازی رو دانلود کنم با همین روش فری استایل میشه نصب و اجرا کرد؟
سلام امیر جان بله میتونی دانلودش کنی فقط باید اول با کامپیوتر تبدیلش کنی .نصب کنی و اجراش کنی/راستی هاردت درست شد؟؟

• Like
Reactions: alicobra

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر