سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
بدم نکست جن و چند تا فن توش بذارم دیگه خراب نمیشه؟
اگه یه ماه بعد دوباره خراب شد چی؟نکست جن دوباره قبول میکنه یا دیگه تمومه؟
لطفا جواب بدین...لطفا...:((

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مادر برد فالکون بهمراه کولینگ درست مرگ نداره 
مادر بردهای سری قدیم هم که کولینگ شده و سه چراغ میشه احتمالا قبلا مدت زیادی بدون کولینگ کار کرده و در اثر حرارت زیاد خمیر سلیکونش فرسوده شده و بعدا اثرشو نشون میده 
من به بچه هایی که مازربورد سری قدیم دارن و حتی کولینگ هم کردن پیشنهاد میکنم دمای خروجی gpu رو چک کنن 
اگه باد ولرم مایل به گرم نده عمر خمیرشون به پایان رسیده و گرمارو به هیتسینک انتقال نمیده
پس تا به قسمت بست gpu به برد آسیب نزده یه خمیر خوب بگیرن عوض کنن

دوست عزیز واسه اطلاع شما و دوستان میگم که باز کردن بورد و سینکها ممکنه به سه چراغ منجر بشه چون احتمال داره موقع بستن سینکها خوب روی چیپ تراز نشن و ایجاد فشار نامتوازن روی چیپ بسرعت باعث سه چراغ میشه پس لطف کنید قبل از این کارها اول به تمام جوانب کار فکر کنید .
در ضمن اگه به این شکل که شما میگید باشه هر چند وقت یکبار کسانی که لپ تاپ و یا ps3 و ... دارن باید دستگاهشونو باز کنن و خمیر عوض کنن .
این نظریه شما راجعبه گرم نبودن باد خروجی هم کاملا باطله چون کنسولهای جدید اکثرا باد خروجی با دمای بسیار متعادلی دارن پس میشه گفت که در همین اوایل کار خمیرشون خراب شده ؟!

آخرین ویرایش:

merkava

کاربر سایت
Oct 4, 2007
9
میخواستم بدونم کسی مثل من xbox360 روی dvd هاش خط میندازه ؟ این مشکل رو خود ماکروسافت قبول کرده میخواستم اگه کسی میدونه بگه جریانش چیه

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
میخواستم بدونم کسی مثل من xbox360 روی dvd هاش خط میندازه ؟ این مشکل رو خود ماکروسافت قبول کرده میخواستم اگه کسی میدونه بگه جریانش چیه

اگه میشه لینک منبع تایید ماکروسافت مبنی بر خش انداختن روی دیسکها رو بذارید .
حداقل توی این یکی دو سالی که اینجا هستم به تعداد انگشتان دست هم کسی این مشکل رو نداشته .

a9326

کاربر سایت
Mar 4, 2008
130
نام
li@
من در 12 ولت از منبع داخلی استفاده کردم حالا 2 تا سوال دارم :
1. من بن میشم تو لایو
2.اگر از منبع خارجی استفاده کنم می تونم ولتاژ رو بزارم رو 9 یا 10 چون الان صداش مثله هواپیما هست

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من در 12 ولت از منبع داخلی استفاده کردم حالا 2 تا سوال دارم :
1. من بن میشم تو لایو
2.اگر از منبع خارجی استفاده کنم می تونم ولتاژ رو بزارم رو 9 یا 10 چون الان صداش مثله هواپیما هست

1:خیر مگر توسط عامل دیگه!
2:اره میشه با اداپتور و میتونی بعد از خاموشی کنسول فن رو روشن بزاری تا مثلا 30 دقیقه

merkava

کاربر سایت
Oct 4, 2007
9
اگه میشه لینک منبع تایید ماکروسافت مبنی بر خش انداختن روی دیسکها رو بذارید .
حداقل توی این یکی دو سالی که اینجا هستم به تعداد انگشتان دست هم کسی این مشکل رو نداشته .

من وقتی زنگ زدم به گارانتی گفتن خود ماکروسافت گفته دستگاه هایی که همچین مشکلی دارن بدون سوال عوض کنید و همون بازی که روش خط انداخته رو براشون عوض کنید

و من رفتم و یه دستگاه نو بهم دادن و یه بازی نو ... ولی باز هم دستگاه بعد از یه مدتی خط انداخت
گفتم شاید شما هم با ابن مشکل روبرو شدین

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من وقتی زنگ زدم به گارانتی گفتن خود ماکروسافت گفته دستگاه هایی که همچین مشکلی دارن بدون سوال عوض کنید و همون بازی که روش خط انداخته رو براشون عوض کنید

و من رفتم و یه دستگاه نو بهم دادن و یه بازی نو ... ولی باز هم دستگاه بعد از یه مدتی خط انداخت
گفتم شاید شما هم با ابن مشکل روبرو شدین
شما خارج از ایران زندگی میکنید ؟
البته فکر کنم این از شانس بد شما بوده که دو تا کنسولتون این مشکل و داشتن چون اگه تمام تاپیک مشکلات کنسول رو بخونید بعید میدونم جز یک یا دو مورد این اشکال دیده بشه .
بچه ها بهنظرتون فن زیر Xbox که جای دسته داره بگیرم تاثیر داره !؟
نه دوست عزیز این فنها در عمل تاثیری روی دمای قطعات کنسول نداره و خریدش پول دور ریختنه .

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
دوست عزیز واسه اطلاع شما و دوستان میگم که باز کردن بورد و سینکها ممکنه به سه چراغ منجر بشه چون احتمال داره موقع بستن سینکها خوب روی چیپ تراز نشن و ایجاد فشار نامتوازن روی چیپ بسرعت باعث سه چراغ میشه پس لطف کنید قبل از این کارها اول به تمام جوانب کار فکر کنید .
در ضمن اگه به این شکل که شما میگید باشه هر چند وقت یکبار کسانی که لپ تاپ و یا ps3 و ... دارن باید دستگاهشونو باز کنن و خمیر عوض کنن .
این نظریه شما راجعبه گرم نبودن باد خروجی هم کاملا باطله چون کنسولهای جدید اکثرا باد خروجی با دمای بسیار متعادلی دارن پس میشه گفت که در همین اوایل کار خمیرشون خراب شده ؟!
من با babz تقريبا موافقم چون خمير سيليكوني كه توي 360 استقاده شده نا مرغوبترين مدلي هست كه ديده شده كافيه يه بار اونم نه همون اول مثلا بعد يه ماه اون خميرو پاك كنيد يه خمير جنس خوب بزنيد بعد مي تونيد هر يه سال دوباره عوضش كنيد
توي لپ تاپ ها و PS3 هم از خمير مرغوب استفاده شده و نيازي نيست عوض كنند ولي در دراز مدت نيازه

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
AGHA MEHDI mdi

من تو پست اشاره ای به مادر بورد سری جدید نکردم در مورد دمای خروجی و یا تعویض خمیر سلیکون چون حتما مایکرسافت بعد این همه خرابی بیشتر از من و تو می دونسته که یه بلایی سر مادر بردای جدیدش بیاره که ضرر نکنه
بحث ما سر مادر بردهای قدیمیه که مجموعه مشکلات 360 رو شامل میشه
در ضمن تعویض خمیر سیلیکون کار افراد مجربه و اگه خودمون بخوایم این کارو بکنیم روی مادر برد سالم احتمالا یه گندی توش می زنیم

آخرین ویرایش:

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام به دوستان:cheesygri.من یه دو هفته پیش که 360 رو خاموش کردم(چون معمولا شبا و فقط با نور tv بازی میکنم)همه جا خفن تاریک شد منم 360 رو برداشتم گذاشتم توی میز و خوابیدم صبح که بیدار شدم دیدم 360 رو برعکس گذاشتم(به صورت افقی) یعنی اون پایه ها به سمت اسمون بودن!!!!!!!!!!:eek::-"(:laughing:)تا حالام چیزیش نشده حالا در کل ممکنه که چیزیش شه؟:((

zelda_f

کاربر سایت
Jul 8, 2008
46
فقط نکته چند تا داره مثلا زیر و روی برد رو واشر پلاستیکی بکار ببری به برد فشار نیاد
دوست عزيز (آقا علي) اينو به شما بگم كه براي هر ايرادي روش x-clamp رو بر روي دستگاه پياده نميكنن !
ممكنه مشكل از رم باشه يا .... (همون طور كه ميدوني x360 داراي errorهاي زيادي هست)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آقاي babz صحبت شما در مورد سيليكون و تعويض آن هست (كه همان طور mehdimdi گفتند اين حرف كاملا بي پايه و اساس هست), نه بورد جديد يا قديم !
(اگر حرف شما درست مي بود بايد مايكروسافت هر از چند گاهي فراخواني ميداد مبني بر تعويض سيليكون)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر