سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
برای منم همین طور شد من هی میگم اگه 5 روز با هاش بازی نکنی اینطوری میشه منم 5 روز بازی نکردم بعد 5 روز روشن کردم قفل شد و 3 چراغ من می خوام بدم تعمیر کنه گفت 40 تومن باز درست میشه .توصیه من به همه که 360 دارند اینه که هروز حداقل 1 ساعت روشن کنند که مثل ما نشه...

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام :
من دیروز بعد از 4-5 روز که با X360 کار نکرده بودم رفتم سراغش. کمتر از 5 دقیقه بعد از روشن کردن قفل کردو بعد که ریستش کردم 3 چراغ داد. کدش هم همون ارور معروف 0102 هست. حالا یه سوال دارم:
ارزش داره بدم تعمیرش کنن یا فکر یه کنسول جدید باشم؟ چون شنیدم کنسول هایی که با روشهایی مثل Xclamp تعمیر میشن ، بعد مدت کوتاهی دوباره مشکل دار میشن. این درسته؟

نمیدونم چرا اکثر 3 چراغ ها بعد از 4-5 روز خاموشی میشه :confused::confused::eek:
اگر کولینگ کرده باشی اسیب کمتر به پایه gpu میاد و با x-clamp جواب میده تا بالای 6 ماه
اموزش x-clamp هم که هست و 100% ارزش داره تعمیرش کنی

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مرسي. بي زحمت دليل جوابتونم مي شه بگين.
اگه قاب زيري رو برداري(در حالت افقي) و بذاريش رو كولر پد اون موقع هم تاثير نداره؟؟؟ مطئنا بدون تاثير بدون تاثير كه نيست ، هست ؟؟؟
عزیز من این چیزی که شما میگی رو میشه با چسبوندن یه فن کیس کامپیوتر روی همون قسمتی که میگید انجام داد . من دقیقا همین کار رو کردم و با این کار دیگه نیازی به اون پد هم نیست .
برای منم همین طور شد من هی میگم اگه 5 روز با هاش بازی نکنی اینطوری میشه منم 5 روز بازی نکردم بعد 5 روز روشن کردم قفل شد و 3 چراغ من می خوام بدم تعمیر کنه گفت 40 تومن باز درست میشه .توصیه من به همه که 360 دارند اینه که هروز حداقل 1 ساعت روشن کنند که مثل ما نشه...

این حرفها چیه که میزنید ؟! من کنسولم بارها شده که نه 5 روز بلکه 1 ماه روشن نشده ولی بی هیچ مشکلی دوباره روشن شده و کار میکنه . این اتفاقی که شما میگید کاملا اتفاقی و بدون دلیل علمی رخ میده و بهتره در موردش بحث نکنیم .

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
بابت پاسخهاتون متشکر.
اگر کولینگ کرده باشی اسیب کمتر به پایه gpu میاد و با x-clamp جواب میده تا بالای 6 ماه
اموزش x-clamp هم که هست و 100% ارزش داره تعمیرش کنی
والا کولینگ کنسول که عالی بود. البته بد هم کار نکرد. الان بیشتر از 1 ساله که دارمش و خوب طبعا مادربردش هم از این جدیدا نبوده.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
12 ولت کرده بودم. البته با توجه به مشخصه فن کنسولم ولتاژ رو بالاتر هم کردم و تقریبا 90% توان قابل تحملش رو بهش میدادم. بهمین خاطر سرعتش بیشتز از سرعت متناظر با 12 ولت بود. در کل رو کولینگ کنسول توجه داشتم و باید بگم کنسول واقعا خنک بود. تنها کاری که نتونستم بکنم سینک گزاشتن برای رم ها بود که البته الان هم فکر نکنم مشکل از رم باشه.
تنها نکته ای که ذهن من رو مشغول کرده اینه که میصرفه تعمیرش کنم یانه.
( بقول یه بنده خدایی 3 چیز حقه: مرگ ، بن ، 3 چراغ :D)

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
12 ولت کرده بودم. البته با توجه به مشخصه فن کنسولم ولتاژ رو بالاتر هم کردم و تقریبا 90% توان قابل تحملش رو بهش میدادم. بهمین خاطر سرعتش بیشتز از سرعت متناظر با 12 ولت بود. در کل رو کولینگ کنسول توجه داشتم و باید بگم کنسول واقعا خنک بود. تنها کاری که نتونستم بکنم سینک گزاشتن برای رم ها بود که البته الان هم فکر نکنم مشکل از رم باشه.
تنها نکته ای که ذهن من رو مشغول کرده اینه که میصرفه تعمیرش کنم یانه.
( بقول یه بنده خدایی 3 چیز حقه: مرگ ، بن ، 3 چراغ :D)

شما مطمین باش ارزش تعمیر داره
الان من خودم 2 نفرو میشناسم با وجود 12 ولت 3 چراغ گرفتن ولی به راحتی x-clamp کردن و....
الان کاملا سالمه

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
برا چی الکی اگه فقط برای من بود میگفتم اره اتفاقی ولی برای خیلی ها اینطوری شده و 100 درصد یه چیزی هست ......فقط هر روز بازی کنید تا اینطوری نشه

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
برا چی الکی اگه فقط برای من بود میگفتم اره اتفاقی ولی برای خیلی ها اینطوری شده و 100 درصد یه چیزی هست ......فقط هر روز بازی کنید تا اینطوری نشه

دوست عزیز شما به دو یا سه نفری که این اتفاق واسشون افتاده میگید همه ؟!
و تا چیزی ثابت نشده و و هیچ دلیل علمی و عقلانی واسش پیدا نشده نمیشه گفت100 % دلیلی وجود داره . پس بهتره اول دلیل بیاریم بعدش نظریه بدیم . شما حتی آماری از تعداد و نوع مشکلاتی که واسه بچه ها پیش اومده ندارید پس لطف کنید با شواهد و مدارک نظر بدید .
سلام :
من دیروز بعد از 4-5 روز که با X360 کار نکرده بودم رفتم سراغش. کمتر از 5 دقیقه بعد از روشن کردن قفل کردو بعد که ریستش کردم 3 چراغ داد. کدش هم همون ارور معروف 0102 هست. حالا یه سوال دارم:
ارزش داره بدم تعمیرش کنن یا فکر یه کنسول جدید باشم؟ چون شنیدم کنسول هایی که با روشهایی مثل Xclamp تعمیر میشن ، بعد مدت کوتاهی دوباره مشکل دار میشن. این درسته؟

راستش خیلی ریسکه و اگه 50 تومن واست زیاد نیست بده تعمیرش کنن ولی در غیر اینصورت بازهم فروش کنسول تعمیر نشده خیلی ضرر میکنه . در هر صورت اول تعمیرش کن بعدش واسه نگه داشتنش تصمیم بگیر .
پ.ن : جون هر کی که دوست دارین بعد از تعمیر کنسول سه چراغتون اونو بعنوان کنسول سالم و سه چراغ نشده نفروشین .

آخرین ویرایش:

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من زنگ زدم NEXT GEN گفتم 12 ولت چقدر میگیرید !؟ گقت 15 تومن بعد گقت اگه نظر مارو میخواید 12 ولت نکنید و از نظر سخت افزاری دست نزنید یه دونه فن Ixternal بگیرید بزارید ! بعد گفت باسه ما تازه اگه 12ولت کنیم سودش بیشتره چون یه کار فنی میکنیم 15 تومن میره تو جیب خودمون ولی اگه از اون فنا بگیرید سودش باسه ما کمتره ! چون جنس فروختیم !

--------------------------------------------------------------------------------
بعدش زنگ زدم West Game از اونا پرسدم چقدر میگیرید ؟ گفت 15 تومن ! بعدش گفت ما که از این اینتر کولر ها نداریم ولی به نظر ما اگه اینتر کولر بذازی بهتره !!

-------------------------------------
به نظر شما حالا من چیکار کنم !؟

mohsen_wanted

کاربر سایت
Aug 18, 2008
6
نام
محسن
من زنگ زدم NEXT GEN گفتم 12 ولت چقدر میگیرید !؟ گقت 15 تومن بعد گقت اگه نظر مارو میخواید 12 ولت نکنید و از نظر سخت افزاری دست نزنید یه دونه فن Ixternal بگیرید بزارید ! بعد گفت باسه ما تازه اگه 12ولت کنیم سودش بیشتره چون یه کار فنی میکنیم 15 تومن میره تو جیب خودمون ولی اگه از اون فنا بگیرید سودش باسه ما کمتره ! چون جنس فروختیم !

--------------------------------------------------------------------------------
بعدش زنگ زدم West Game از اونا پرسدم چقدر میگیرید ؟ گفت 15 تومن ! بعدش گفت ما که از این اینتر کولر ها نداریم ولی به نظر ما اگه اینتر کولر بذازی بهتره !!

-------------------------------------
به نظر شما حالا من چیکار کنم !؟

اینها همشون فقط برای فورش فنهاشون این حرفها رو میزنن دیگه بهتر بودن 12 ولت نسبت به اینتر کولر یه چیزه کاملا واضحی شده نمیدونم اینها فکر میکنن مردمان گاگولن.

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
نیم ساعت پیش داشتم بازی میکردم(به مدت 2 ساعت) که یه دفعه برق رفت منم دیدم دستگاه داره 3 چراغ میده که چراغ ها خاموش روشن میشدن.سریع رفتم دستگاه رو از برق کشیدم.بعدش دیگه نفهمیدم برقا همون موقع اومده بود یا نه رفتم یه دوری زدم یه ربع بعد برگشتم دیدم برق هست دستگاه رو روشن کردم و دیدم مشکلی نیست.از این دستگاه هایی که ولتاژ برق رو کنترل میکنن هم داریم...حالا الان مشکلی هست؟
اگر این اتفاق بازم بیفته واسه دستگاه خیلی بده؟!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نیم ساعت پیش داشتم بازی میکردم(به مدت 2 ساعت) که یه دفعه برق رفت منم دیدم دستگاه داره 3 چراغ میده که چراغ ها خاموش روشن میشدن.سریع رفتم دستگاه رو از برق کشیدم.بعدش دیگه نفهمیدم برقا همون موقع اومده بود یا نه رفتم یه دوری زدم یه ربع بعد برگشتم دیدم برق هست دستگاه رو روشن کردم و دیدم مشکلی نیست.از این دستگاه هایی که ولتاژ برق رو کنترل میکنن هم داریم...حالا الان مشکلی هست؟
اگر این اتفاق بازم بیفته واسه دستگاه خیلی بده؟!

مشکلی نداره.اما برق رفتن های متعدد باعث میشه که آداپتور برق کنسول ضعیف بشه و مجبور بشید تعویضش کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر