سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
منظورتون از اون سیدی ها چیه من از همین 20 تومنی ها میگیرم
باید بپرسی از فروشنده که برنر مکس یا نه.......سیدی های برنر مکس 100% رایت شدن//در صورتی که سی دی های معمولی فقط 99% رایت شدن.دوتاشون مشکلی در بازی ندارند...ولی برای لایو به سی دی برنر مکس نیازه.وگرنه از طرف ماکروسافت دستگات شناسایی میشه و بن میشه..کپی خوردستگات هم برای همیشه برداشته میشه ...و فقط باید بازیهای اوریجینال استفاده کنی

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
باید بپرسی از فروشنده که برنر مکس یا نه.......سیدی های برنر مکس 100% رایت شدن//در صورتی که سی دی های معمولی فقط 99% رایت شدن.دوتاشون مشکلی در بازی ندارند...ولی برای لایو به سی دی برنر مکس نیازه.وگرنه از طرف ماکروسافت دستگات شناسایی میشه و بن میشه..کپی خوردستگات هم برای همیشه برداشته میشه ...و فقط باید بازیهای اوریجینال استفاده کنی
منظورتون دیسک هایی هیت که خود مایکروسافت ساخته؟
اونا که دسته دوش حدودا 150 هست چون از خارج میاد ولی اینایی ک میگیرم تو ایران رایت نیشن فک کنم فروشنده ندونه راهی نیست خودم بفهمم؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
نه بازی های دیگم درسته
خوب خدارو شکر.مشکلت فقط توی GTA V برای مود کردن این بازی باید بتونی بازیش بکنی وقتی مشکل پروفایل برای این بازی داری چطور میخوای جی تی ای رو مود کنی......من قبلا بهت گفتم بازیتو از اول نصب کن

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
خوب خدارو شکر.مشکلت فقط توی GTA V برای مود کردن این بازی باید بتونی بازیش بکنی وقتی مشکل پروفایل برای این بازی داری چطور میخوای جی تی ای رو مود کنی......من قبلا بهت گفتم بازیتو از اول نصب کن
ماشالله سپهر جان کل این تاپیک رو شما مدیریت میکنی

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
63
نه بازیش میکنم فلش رو در میارم بعد میزنم درست میشه از اولم نصب کردم حالا چطوری مود نصب کنم؟

• Like
Reactions: Bizhanl

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
زنده باشی دوست عزیز من تعمیرکار کنسولهای بازی هستم بیژن جان
سپهر جان میخوام برم تهران و ایکس باکسو از اون یارو بگیرم بعد شما گفتی ببرم پاساژ لباف ولی گفتی ممکنه کلا برد دستگاه رو عوض کنن جای دیگه رو نمی‌شناسید؟
تهران هم نبود اشکال نداره میگیرم از یارو میارم از شهر خودم پست میکنم آشنا و مطمئن باشه ممنون?

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سپهر جان میخوام برم تهران و ایکس باکسو از اون یارو بگیرم بعد شما گفتی ببرم پاساژ لباف ولی گفتی ممکنه کلا برد دستگاه رو عوض کنن جای دیگه رو نمی‌شناسید؟
تهران هم نبود اشکال نداره میگیرم از یارو میارم از شهر خودم پست میکنم آشنا و مطمئن باشه ممنون?
بیژن جان به خدا اشنا سراغ ندارم.....ولی صبر کن/// ی جایی هست توی تهران هم لینک داره هم شماره تماس کارشون هم خوبه //فردا جوابتو حتما میدم کارتش در دسترس نیست

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
نه بازیش میکنم فلش رو در میارم بعد میزنم درست میشه از اولم نصب کردم حالا چطوری مود نصب کنم؟
اریا جان فردا بهت توضیح میدم الان کار دارم بخدا.دو جور انلاین و افلاین.من افلاینشو میگم

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
:D
بیژن جان به خدا اشنا سراغ ندارم.....ولی صبر کن/// ی جایی هست توی تهران هم لینک داره هم شماره تماس کارشون هم خوبه //فردا جوابتو حتما میدم کارتش در دسترس نیست
اگه خودت قبول میکردی نور علی نور بود:D:D

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
:D
اگه خودت قبول میکردی نور علی نور بود:D:D
حقیقتش برای جیتگ یا سایر مشکلات سخت افزاری توی این سایت درخواست کردند ولی مسولیت مهمه و سخت دوست عزیز بیژن جان.به امید خدا دستگات زود درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر