سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

soheil_black

عضو جدید
Sep 27, 2006
124
نام
Soheil
فرق نمیکنه چه عمودی چه افقی اجکت نمیکنه گفتم که در کنسولو باز کردم در درایو باز کردم خودم در درایو به بدبختی بیرون دادم بازی هم اومد فقط وقتی میره تو دیگه بیرون نمیاد:((

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
سلام به دوستان گرامی
من یه 360 دارم 2 سالی میشه که مثل ساعت کارکرده ولی الان لنزش و درایوش (سمسونگ) به مشکل برخورده و تو خوندن دیسکا مشکل داره و هی clean disk میده
می خواستم سول کنم که اگر من یه درایو سمسونگ کپی خور شده از دوستانمون که دستگاشون 3 چراغ شده بخرم آیا بازم باید بدم برام کپی خورش کنن؟ یا می تونم فقط نصبش کنم و بعدم شروع به بازی D: ؟

مرسی

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
سلام به دوستان گرامی
من یه 360 دارم 2 سالی میشه که مثل ساعت کارکرده ولی الان لنزش و درایوش (سمسونگ) به مشکل برخورده و تو خوندن دیسکا مشکل داره و هی clean disk میده
می خواستم سول کنم که اگر من یه درایو سمسونگ کپی خور شده از دوستانمون که دستگاشون 3 چراغ شده بخرم آیا بازم باید بدم برام کپی خورش کنن؟ یا می تونم فقط نصبش کنم و بعدم شروع به بازی D: ؟

مرسی

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
سلام به دوستان گرامی

مرسی
سلام
نه دوست عزیز اینطوری نیست که همینجوری درایو جدید رو بندازی روش کار کنه باید بک اپ فریم ویرش رو از درایو قدیمی بکشی بیرون وبا اون فایل و یه سری کار هایه دیگه مثل سریال نامبر...به دستگات بشناسونیش فکر کنم نکست جن برایه تعویض درایو یه 15 الی 20 تومنی بگیره که باید درایو قدیمیت رو هم پیششش ببری به همراه اون جدیده راستی من یه درایو دارم که بردش سوخته ولی لنزش سالمه اگه خواستی بگو

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام به دوستان گرامی

مرسی

باز هم باید کپی خور بشه.حتی اگر 100 بار کپی شده باشه.BenQ بخر که خودت راحت بتونی کپی خور کنی. ;)

sh_lair

کاربر سایت
Aug 25, 2007
362
نام
shayan
:(یه مشکل :(
من 366 رو فقط 1 ساعت خریدم اومدم ng2 گذاشتم توش 10 دقیقه بازی کردم هنگ کرد خاموش کردم دوباره روشن کردم دیگه سبز نشد و 3 تا چراغش قرمز شد .
تو رو خدا یه راهی بگید .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر