سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

abbas_1m

کاربر سایت
Jan 23, 2012
29
سلام دوستان 1 ماه پیش درایو و لنز عوض کردم (درایو و لنز سرهم فابریک 5-6 ماه کار کرده به قول فروشندش)از مارک بنکیو هر2.3 روز یه بار یه بازی رو نمیگرفت پلی گیم میزنه بدونه آوردنه عکس بازی و وقتیم اوکی میکنم ارور کلین دیسک میزنه

تا اینکه الان 1و نیم ماه میگذره فقطو فقط 3-4 تا بازی رو کامل بدونه ذره ای دیر لود کردن یا مشکل میگیره(دوستان توجه داشته باشین از صدوخرده بازی فقط 3-4 تا ) سرویسشم کردم مشکلی توی چرخا و کرم چرخش و لنز نیس (البته لنزو زیاد مطمئن نیستم که چقد کارکرده) منم تعمیرکار حرفه ای نیستم ولی تا جایی بتونم خودم مشکلو حل میکنم.دیگه تو این موندم دوستان بنظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟

اینم بگم این اواخر هیچی بازی رو نمیگرفت بعد دوباره سرویس کردم کاملاتمیز کردم چرخو ریلاشو و لنزم همینطور بعد یه بازی کمبت که دی وی دی 97 درصد هست و یه 2دونه دیگه که اونم 97 درصد هست و یه دونه xgd3 که اونم بعد از کمی بازی هنگ میکنه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان تعمیرکار خوب و حرفه ایی در تهران کسی سراغ داره معرفی کنه ؟
شماره میثم قربانی که توی بازار رضا هست و تو کار تعمیراته کسی داره ؟

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
منم امروز اومدم بعد یه مدت زیادی xbox360 رو وصل کردم ولی وقتی میخواستم به اینترنت وصل شم اصلا شبکه رو پیدا نمیکرد که وصل شم اخرین بار که امتحان کردم کار میکرد ولی الان پیدا نمیکنه کسی نمیدونه مشکل از کجاس ?

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
منم امروز اومدم بعد یه مدت زیادی xbox360 رو وصل کردم ولی وقتی میخواستم به اینترنت وصل شم اصلا شبکه رو پیدا نمیکرد که وصل شم اخرین بار که امتحان کردم کار میکرد ولی الان پیدا نمیکنه کسی نمیدونه مشکل از کجاس ?

به احتمال خیلی زیاد مشکل از اینترنت هست. معمولا روز های تعطیل این اتفاق می افته ، به نظر من شما فردا صبح امتحان کن که کمترین محدودیت روی پورت ها وجود داره. شماره ارور را هم بگی بهتر میشه راهنمایی کرد.

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
به احتمال خیلی زیاد مشکل از اینترنت هست. معمولا روز های تعطیل این اتفاق می افته ، به نظر من شما فردا صبح امتحان کن که کمترین محدودیت روی پورت ها وجود داره. شماره ارور را هم بگی بهتر میشه راهنمایی کرد.

نه منظورم رو اشتباهی فهمیدین من کلا وقتی میرم رو network sitting اصلا هیچی پیدا نمیکنه وقتی هم که میزنم روی wifi میگه اداپتور wifi رو وصل کنید :/ xbox من فقط تو زیر تلویزیونی خاک خورده نه بردم جایی که بگم در اوردن نه چیز دیگه ای
ممکنه برای خاک باشه ? اینجا به طرز فجیعی خاک میاد
دستگاه رو باز کنم اون قسمت رو تمیز کنم ?

بعضی جاها خوندم که گفته بودن حتی اداپتور اکسترنال وصل نمیشه و کار نمیکنه اینم راسته? اگه درست نشه باید بدم تعمیر کنن?

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان یه سوال :

من میخام کنسولم رو بفروشم ، کنسولم پریمیوم با هارد 60 هست .
چه جوری میتونم کنسول رو ریست کنم که همه اطلاعاتش پاک بشه بعد بفروشم ؟ چون قبلا کینکت داشتم ، کینکت هم در طول بازی کردن از آدم عکس میگیره و همه الان توی کنسول هست .
کلا کنسول گزینه ایی مثل ریست فکتوری گوشی ها نداره ؟
البته نمیخام کپی خور بودنش هم از بین بره .

ممنون میشم راهنمایی کنید .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
نه منظورم رو اشتباهی فهمیدین من کلا وقتی میرم رو network sitting اصلا هیچی پیدا نمیکنه وقتی هم که میزنم روی wifi میگه اداپتور wifi رو وصل کنید :/ xbox من فقط تو زیر تلویزیونی خاک خورده نه بردم جایی که بگم در اوردن نه چیز دیگه ای
ممکنه برای خاک باشه ? اینجا به طرز فجیعی خاک میاد
دستگاه رو باز کنم اون قسمت رو تمیز کنم ?

بعضی جاها خوندم که گفته بودن حتی اداپتور اکسترنال وصل نمیشه و کار نمیکنه اینم راسته? اگه درست نشه باید بدم تعمیر کنن?
دوست عزیز این مشکل که شما می گی به احتمال خیلی زیاد مربوط میشه به Network Board دستگاه ، به نظر من یک گردگیری کن بعد امتحان کن اگر هم تا حالا باز نکردی دستگاه را به یک تعمیرکار بدی برات انجام میده اما قبل از تمام این کار شما با یک کابل شبکه امتحان کن ببین اصل وصل میشه یا همچنان مشکل داره که اگر مشکل داشته باشه به احتمال خیلی زیاد مشکلی برای Network Board پیدا شده که قیمتش حدود 15$ تا 30$ است اما توی ایران نمی دونم چقدر می گیرن عوض کنند.شاید هم با گردگیری ساده مشکل حل بشه و گرد وخاک روی برد باعث این قضیه شده باشه.
دوستان یه سوال :

من میخام کنسولم رو بفروشم ، کنسولم پریمیوم با هارد 60 هست .
چه جوری میتونم کنسول رو ریست کنم که همه اطلاعاتش پاک بشه بعد بفروشم ؟ چون قبلا کینکت داشتم ، کینکت هم در طول بازی کردن از آدم عکس میگیره و همه الان توی کنسول هست .
کلا کنسول گزینه ایی مثل ریست فکتوری گوشی ها نداره ؟
البته نمیخام کپی خور بودنش هم از بین بره .

ممنون میشم راهنمایی کنید .

شما پروفایلت را پاک کنی از روی هارد همه چیز پاک خواهد شد. توی Setting هم بری و هاردت را فرمت کنی مشکل حل میشه اما به هیچ وجه Reset Factory نکن.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان xboxam توی آپدیت گیر کرده پیقام میده که نمی تونه بخونه اپدیتو چیکارش کنمممممممممممم :(؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

اگر آنلاین آپدیت می کردی ، بهتره از سایت xbox بگیری فایل آپدیت آخر را بزنی به فلش و بعد بزنی به دستگاه و آپدیت کنی.

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
اکسباس جدیدا مموری کارت رو با فرمت کنسول فرمت نمیکنه و الان برنامه هایی مثه Xtaf Gui / Horizon هم مموری رو نمیشناسه به عنوان حافظه اکسباکس جتی سیو های بازی هم روی مموری میریزم باز این برنامه ها شناسایی نمیکنن!! راهی هست بشه حافظه مموری رو منوآل و دستی با فرمت اکسباکس فرمت کرد؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
درست نشد اینجوری :(

چه اروری میده ؟

- - -ویرایش - - -

اکسباس جدیدا مموری کارت رو با فرمت کنسول فرمت نمیکنه و الان برنامه هایی مثه Xtaf Gui / Horizon هم مموری رو نمیشناسه به عنوان حافظه اکسباکس جتی سیو های بازی هم روی مموری میریزم باز این برنامه ها شناسایی نمیکنن!! راهی هست بشه حافظه مموری رو منوآل و دستی با فرمت اکسباکس فرمت کرد؟

شما از چه حافظه ای استفاده می کنی که فرمت نمی کنه اگه از حافظه های زیر 8 استفاده می کنی کلن configure نمی کنه ولی اگه از 8 به بالا استفاده می کنی و نمی شه configure کرد باید مموری با فرمت fat32 با کامپیوتر فرمت کنی بعد بزنی به xbox configure کنی بدون configure کردن سیو داخل فلشو نمی خونه ولی اگه دستگاه جیتگ باشه کاری به این مسایل نداره که حالا من با جیتگش کاری ندارم سوالی بود در خدمتم

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
چه اروری میده ؟

- - -ویرایش - - -

شما از چه حافظه ای استفاده می کنی که فرمت نمی کنه اگه از حافظه های زیر 8 استفاده می کنی کلن configure نمی کنه ولی اگه از 8 به بالا استفاده می کنی و نمی شه configure کرد باید مموری با فرمت fat32 با کامپیوتر فرمت کنی بعد بزنی به xbox configure کنی بدون configure کردن سیو داخل فلشو نمی خونه ولی اگه دستگاه جیتگ باشه کاری به این مسایل نداره که حالا من با جیتگش کاری ندارم سوالی بود در خدمتم

فرمت میکنه ولی با فرمت مخصوص اکسباکس دیگه نیست انگاری از آپدیت جدید اینطوری شده! وفتی فرمت کردم دیگه برنامه هایی که گفتم مموری رو به عنوان حافظه ی اکسباکسی نمیشناسه و سیوهای بازی رو که رو مموری میریزم با برنامه هایی مثه Xtaf Gui نشون نمیده!! حالا راهی هست به غیر از خود کنسول مموری رو با فرمت اکباکسی فرمت کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر