سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
امروز برای من هم همین اتفاق افتاد !
راستی یه سوالی داشتم لطفا اگه کسی میدونه جواب بده:
امروز داشتم cut scene های DMC4 رو تماشا میکردم (بصورت play all ) که توی یکی از قسمت ها احساس کردم تصویر تاریکتر شد و brightness تصویر اومد پایین و همون موقع به منوی بازی برگشتم و دوباره رفتم تو و دیدم مشکلی نداره ؟!!!:confused:
مشکل از چی بود؟
به نظر من این بخاطر این بوده که یه مدت طولانی دست به کنترلر نزدی و سیستم رفته رو حالت Standby

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به نظر من این بخاطر این بوده که یه مدت طولانی دست به کنترلر نزدی و سیستم رفته رو حالت Standby

آره این هم هست.البته اون موقع بعد از 1-2 دقیقه که رفت روی استندبای دسته هم خاموش میشه.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
امروز باز هم همینطور امتحان میکنم و میزارم فیلم هارو نشون بده اگه باز هم تصویر تاریکتر شد به stand by مربوط میشه اگه نشد که امیدوارم از مانیتورم باشه ...

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
آقا یک سوال داشتم... برای اتصال xbox به مانیتور میشه از کارت تصویر یا pvr استفاده کرد؟؟؟

بعد بازی هایی چون تنیس و فوتبال را می شه آنلاین بازی کرد؟؟؟

موفق و پیروز باشید...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا یک سوال داشتم... برای اتصال xbox به مانیتور میشه از کارت تصویر یا pvr استفاده کرد؟؟؟

بعد بازی هایی چون تنیس و فوتبال را می شه آنلاین بازی کرد؟؟؟

موفق و پیروز باشید...

با کارت TV میشه ولی کیفیت خیلی میاد پایین.اگر از همون کابل VGA استفاده کنید بهتر هست.

بازی های فوتبال و تنیس هم خودشون بخش آنلاین دارن.

amin_50cent

کاربر سایت
Jul 16, 2006
117
من داشتم بازی میکردم که یه دفعه دیدم چراغ های سبز دسته هی میرقصن بازم چند دقیقه ی دیگش این اتفاق بازم افتاد این به چی ربط داره؟البته دستم کنترلی هست;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من داشتم بازی میکردم که یه دفعه دیدم چراغ های سبز دسته هی میرقصن بازم چند دقیقه ی دیگش این اتفاق بازم افتاد این به چی ربط داره؟البته دستم کنترلی هست;)

این اتفاق برای من و خیلی از دوستان هم افتاده.احتمالا جلوه های ویژه این کنسول هست.

اتفاق خاصی نیست.شاید زمانی که درصدی از بازی کم میشه اینطوری میشه.:love:

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
با کارت TV میشه ولی کیفیت خیلی میاد پایین.اگر از همون کابل VGA استفاده کنید بهتر هست.

بازی های فوتبال و تنیس هم خودشون بخش آنلاین دارن.

من fifa08 سعی کردم ولی نتونستم بازی کنم... منظورم از سوال این بود که اصلا می شه؟؟؟

که شما گفتید آره...:biggrin1::love:

GameMaker7

کاربر سایت
May 16, 2007
177
نام
ممد هستم
سلام.
من Assassin's Creed رو از فروشگا هNG سفارش دادم متاسفانه فعلا نمیتونم مارک دیسک رو تشخیص بدم.
درست بعد از تاتوریال بازی، میگه که دیسک کثیفه و اون رو تمیز کنید در حالی که مشکلی از این لحاظ نداره.
فارم ور رو پرسید که آپدیت کنه و من هم اجازه دادم اپدیت کنه. امکان داره مشکل ازون باشه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام.
من Assassin's Creed رو از فروشگا هNG سفارش دادم متاسفانه فعلا نمیتونم مارک دیسک رو تشخیص بدم.
درست بعد از تاتوریال بازی، میگه که دیسک کثیفه و اون رو تمیز کنید در حالی که مشکلی از این لحاظ نداره.
فارم ور رو پرسید که آپدیت کنه و من هم اجازه دادم اپدیت کنه. امکان داره مشکل ازون باشه؟

مشکل از دیسکت بازیت هست.این مشکل زیاد پیش میاد.DVD بازی بد رایت شده.تعویضش کن حل میشه مشکلت.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

باطریهای دسته ضعیف شده باید عوضشون کنی .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کنسول من تو بازی فیفا08 هنگ میکنه فقط هم تو همین بازی هست تو بازیهای دیگه مشکلی نداره امتحان
کردم درضمن دیسک HPهست وپر از خط و خش:biggrin1:کلا زیاد فیفا بازی میکنم:-"
فکر میکنید مشکل از دیسک هست؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی با پست برگردونمش؟:-"
شانس من در 80% اوقات 0 هست.:evil:

آره دیگه.البته اگر ازت پس بگیرن.

کنسول من تو بازی فیفا08 هنگ میکنه فقط هم تو همین بازی هست تو بازیهای دیگه مشکلی نداره امتحان
کردم درضمن دیسک HPهست وپر از خط و خش:biggrin1:کلا زیاد فیفا بازی میکنم:-"
فکر میکنید مشکل از دیسک هست؟

شک نکن که از دیسکه.

البته احتمالا جای Fifa08 بازی کردن با DVD فوتبال بازی می کنی :biggrin1:

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اقا من از وقتی که کنسول ایستاده گذاشتم سمت چپش خیلی داغ میشه مکلش کجاست راستی اگه میشه یکی این روش باز کردن با عکس بزاره راستی این تونل بندی تاثیر داره به نظرتون ؟ اخه میترسم بقیه جاها خنک نشه ؟:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر