سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

amin_50cent

کاربر سایت
Jul 16, 2006
117
یه راه بی دردسر بیاید یه فن pc برداریت با یه ترانس 12 معمولی که بتونه فن رو به خوبی به جریان بیندازه .. کنسولو باز کنید البته از رو کامل بعد فن رو به صورتی که بادو بزنه به طرف انتر کولر بزارید که این جوری باد گرمو اون 2 تا فن خوده کنسول بدن بیرون من تصت کردم خیلی عالی جواب داد .. گرم نمیشه دیه;)

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اقا من چی کار کنم وقتی که کنسول ایستادست درش باز نمیشه :(( میگیم اگه بزارم یه dvd توش بمونه هر وقت خاموش کنم مشکلی واسش پیش نمیاد اخه وقتی چیزی توش هست باز میشه:(

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا من چی کار کنم وقتی که کنسول ایستادست درش باز نمیشه :(( میگیم اگه بزارم یه dvd توش بمونه هر وقت خاموش کنم مشکلی واسش پیش نمیاد اخه وقتی چیزی توش هست باز میشه:(

فکر کنم تسمه ای که در درایو رو باز میکنه دچار مشکل شده.من تا حالا همچین مشکلی رو دیدم که وقتی ایستاده گذاشته میشد در درایو باز نمیشد.روی تسمه درایو فشار میاد

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
آقا من یک بار شانسی رکوردم را ثبت کردم ( xbox live ) ولی روش اصلی را بلد نیستم ... لطفا طریقه فرستادن رکورد xbox را بنویسید...

موفق و پیروز باشید...

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
دستت درد نکنه مهدی جون
منظورت از خراش همونیه که وسط دیسک دور حفره هست و تو عکسم خراش خورده؟
راستی این اروره unplayable disc با این کار خل میشه؟;)[/
اونی که تو عکسه رو خراشش چسب خورده و معلوم نیست.دور اون حفره یکی 2 تا خط دیگه هم هست.هر شیار یا خطی که نه!اونا رو دیسک نو هم دارن.یه خط کوچیکه.اگه ایراد دستگات اینی باشه که دستگاه من داره درست میشه.بعد اینکه زدن یه چسب کاغذی اونجا هیچ ضرری نمیتونه داشته باشه.امتحانش که ضرر نداره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا من یک بار شانسی رکوردم را ثبت کردم ( xbox live ) ولی روش اصلی را بلد نیستم ... لطفا طریقه فرستادن رکورد xbox را بنویسید...

موفق و پیروز باشید...

شما هر بار که با کنسولت وصل بشی اینترنت GamerScore هات آپدیت میشه و وقتی توی XBox.Com لاگین کنی آپدیت شده.

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
دوستان من با یک مشکل برخورد کردم کسی میتونه منو راهنمایی کنه
تو بازی devil may cry چراغ پاور روشن و خاموش میشه یعنی هی میره رو چراغ 1 بعد میره رو چراغ 2 ولی سبز هستش و بازی هم راحت اجرا میشه کسی میدونه معنیش چیه ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من با یک مشکل برخورد کردم کسی میتونه منو راهنمایی کنه
تو بازی devil may cry چراغ پاور روشن و خاموش میشه یعنی هی میره رو چراغ 1 بعد میره رو چراغ 2 ولی سبز هستش و بازی هم راحت اجرا میشه کسی میدونه معنیش چیه ؟

این احتمالا مربوط به حالت Standby هست.بعضی وقت ها وسط بازی اینطوری میشه.برای من هم پیش اومده.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
امروز برای من هم همین اتفاق افتاد !
راستی یه سوالی داشتم لطفا اگه کسی میدونه جواب بده:
امروز داشتم cut scene های DMC4 رو تماشا میکردم (بصورت play all ) که توی یکی از قسمت ها احساس کردم تصویر تاریکتر شد و brightness تصویر اومد پایین و همون موقع به منوی بازی برگشتم و دوباره رفتم تو و دیدم مشکلی نداره ؟!!!:confused:
مشکل از چی بود؟

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
امروز برای من هم همین اتفاق افتاد !
راستی یه سوالی داشتم لطفا اگه کسی میدونه جواب بده:
امروز داشتم cut scene های DMC4 رو تماشا میکردم (بصورت play all ) که توی یکی از قسمت ها احساس کردم تصویر تاریکتر شد و brightness تصویر اومد پایین و همون موقع از به منوی بازی برگشتم و دوباره رفتم تو و دیدم مشکلی نداره ؟!!!:confused:
مشکل از چی بود؟

احتمال داره از TV بوده باشه.این مشکل برای من هم پیش اومده تاحالا که بعد از تحقیق کردن فهمیدم از TV بوده به دلیل فشاری که تصویر بهش آورده یه لحظه افت کرده بوده نور.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر