سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ببخشید من میخام درایو کنسول رو باز کنم و یه بررسیش بکنم البته به هیچی دست نمیزنم اگه بازش کنم و ببندمش مشکلی پیش نمی اد؟
کسی چیزی بهمون نمیگه:(
راستی یادم رفت بگم الان تاپیک مخصوصی درباره تنظیم لنزدرایو 360وجود داره که خود طاهرجان زحمتش
روکشیدن اونجامیتونی مشکلت روحل کنی;)

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
دستگاه من اروور E 74 با 1 چراغ قرمز داده چیکار کنم
AV cable error... There is a problem with the AV cable, try using a different AV cable. If the cable is known to be working then there is a 90% chance it's a scaler chip problem (the "ANA" or "HANA" chip connected directly to the AV cable) in rare cases it is the GPU.
مشکل از کابل کامپونت به احتمال قوی خراب شدع

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
دوستان من توی خونم دو تا تلویزیون دارم... یک مدرن و دیگری بدرد نخور...

من توی اتاقم تلوزیون رنگی دارم ولی قدیمیه و وقتی xbox را بهش وصل می کنم سیاه سفید نشون میده!!!
شبکه های عادی رو عالی نشون می ده ولی xbox را...

در ضمن تلوزیون جای دو فیش سفید و زرد را دارد و در این صورت باید رنگی باشه :cool:

ممنون می شم کمکم کنید...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

من توی اتاقم تلوزیون رنگی دارم ولی قدیمیه و وقتی xbox را بهش وصل می کنم سیاه سفید نشون میده!!!

در ضمن تلوزیون جای دو فیش سفید و زرد را دارد و در این صورت باید رنگی باشه :cool:

ممنون می شم کمکم کنید...
باید وصلش کنی به مانیتور به این تلوزیون قدیمیها وصل نمیشه یعنی میشه ولی سیاه وسفید نشون میده
اگه میخوای به تلوزیون وصلش کنی باید به این LCD TVیا پلاسما وصلش کنی تا کیفیت تصویر عالی بگیری
درغیر این صورت یه مانیتور ال سی دی یا ازاین فلتهای معمولی بگیر با کابل VGAکنسول رو وصل کن به مانیتور
البته با ال سی دی میتونی کیفیت نزدیک به اچ دی بگیری

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
باید وصلش کنی به مانیتور به این تلوزیون قدیمیها وصل نمیشه یعنی میشه ولی سیاه وسفید نشون میده
اگه میخوای به تلوزیون وصلش کنی باید به این LCD TVیا پلاسما وصلش کنی تا کیفیت تصویر عالی بگیری
درغیر این صورت یه مانیتور ال سی دی یا ازاین فلتهای معمولی بگیر با کابل VGAکنسول رو وصل کن به مانیتور
البته با ال سی دی میتونی کیفیت نزدیک به اچ دی بگیری

برای وصل کردن به مانیتور هیچ برنامه ای نمی خواد؟؟؟ و فقط فیش می خواد؟؟؟!!!! :confused:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
برای وصل کردن به مانیتور هیچ برنامه ای نمی خواد؟؟؟ و فقط فیش می خواد؟؟؟!!!! :confused:
نه هیچ برنامه ای نمیخواد فقط همون فیش کافیه قیمتش هم من گرفتم32000از نکست جن البته با توجه
به اقتصاد پویا درکشور ونبود تورم احتمالا قیمتش الان گرونترشده:cheesygri

smehdi

کاربر سایت
Apr 8, 2007
22

ممنون می شم کمکم کنید...
تلویزیون شما NTSC نیست. فقط همین !

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
سلام
من یه dvd palyble demo گرفتم گذاشتم تو دستگام ولی وقتی خواستم اجراش کنم اون قسمت که برای دمو بود نبود ولی قبلا بود ممکنه به خاطر این اپدیدته جدید باشه

amin_50cent

کاربر سایت
Jul 16, 2006
117

ممنون می شم کمکم کنید...

رفیق اصلا به این تلویزیون دو فیش ها وصلش نکن چون تلویزیونت میسوزه منم اولش از اون تلویزیونها داشتم مال من وصلش کردم بعد 1 ساعت سوخت:love:

amin_50cent

کاربر سایت
Jul 16, 2006
117

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر