سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
وارد بخش تنظيمات و حافظه بشيد
حافظه مورد نظر رو انتخاب كنيد
به بخش بازي ها و برنامه ها (اولي) برويد
بازي مورد نظر را پيدا كنيد
تمام اطلاعات درون آن را پاك كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

قبلا اینکار رو انجام دادم.
با اینکار فقط سیو ها پاک میشه !

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام
وقتی مودم روی حالت PPPoE هستش نمی تونم با ایکس باکس به نت وصل شم، فقط روی حالت Bridge وصل میشه
ممنون میشم راهنمایم کنید که بتونم روی حالت PPPoE هم وصل شم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

ببخشید واسه بازی هایی که برنرمکس نیستن یه روش بود که میشد بازی ها رو از روی هارد اجرا کرد،همون راه که اول باید یک آهنگ پلی میشد و بعد بازی اجرا میشد...

یک نفر یک توضیح در مورد چگونگی این کار بهم میده؟ :)

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
دوستان من یه آرکید دست 2 خریدم وقتی هر دیسک بازی رو میزارم ارور unreadable disk میده،زنگ زدم یارو گفت لنزش سالمه و خودم کلی بازی خش دار امتحان کردم روش
بعدش گفت امکان داره تنظیم لنز به هم خورده باشه تو جابجایی(آخه برام پست کردند) بعدش دستگاه رو باز کردم و لنزش رو تمیز کردم بالانسش کردم
اما وقتی اومدم اجرا کنم دیدم لنز یه صدای تق تق ریز و پشت سر هم میده..دیسک باز نمیشه و نمیخونه دیسک ها رو
هر چی هم نیگاه کردم چیزی دستگیرم نشد ..کسی میتونه کمکم کنه؟؟ واقعا ممنون میشم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان من یه آرکید دست 2 خریدم وقتی هر دیسک بازی رو میزارم ارور unreadable disk میده،زنگ زدم یارو گفت لنزش سالمه و خودم کلی بازی خش دار امتحان کردم روش
بعدش گفت امکان داره تنظیم لنز به هم خورده باشه تو جابجایی(آخه برام پست کردند) بعدش دستگاه رو باز کردم و لنزش رو تمیز کردم بالانسش کردم
اما وقتی اومدم اجرا کنم دیدم لنز یه صدای تق تق ریز و پشت سر هم میده..دیسک باز نمیشه و نمیخونه دیسک ها رو
هر چی هم نیگاه کردم چیزی دستگیرم نشد ..کسی میتونه کمکم کنه؟؟ واقعا ممنون میشم
لنز رو کلن نابود کردی

- - -ویرایش - - -

نباید بازش میکردی

zpalermo

کاربر سایت
Jul 1, 2014
1
سلام من یه 360 اسلیم از این جدیدا آکبند بدون هارد کپیخور نرم افزاری با آخرین آپدیتش گرفتم فروشنده گفت درایو لایتونه الآن بعد از دو هفته دستگام شروع کرده ارور دادن تو اکثر بازیا یا همون اول یا بعد از یک ساعت بازی ارور disk is unreadable میده من همه ی بازیامو 97% گرفتم احساس میکنم از موقعی که کینکت و بهش وصل کردم اینجوری شده اینم بگم که تو این دو هفته کلا 3 ساعتم بازی نکردم حالا به نظرتون مشکل از چیه؟
برای حلش پیکار کنم؟ اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
چرا وقتی تاریخ کنسولو عوض میکنم بعد دستگاه رو خاموش روشن میکنم همه چیز ریست میشه و برمیگرده به جای اولش ؟ کار خاصی باید انجام داد که تاریخ کنسول ذخیره بشه ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چرا وقتی تاریخ کنسولو عوض میکنم بعد دستگاه رو خاموش روشن میکنم همه چیز ریست میشه و برمیگرده به جای اولش ؟ کار خاصی باید انجام داد که تاریخ کنسول ذخیره بشه ؟

متاسفانه کنسول 360 باتری داخلی نداره و وقتی کنسول رو از برق میکشی همه چیز ریست میشه مگه اینکه کنسول به اینترنت متصل باشه که خودش به صورت اتوماتیک تاریخ و ساعت تنظیم شه

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
سلام.من امروز داشتم GTA V بازی می کردم که یهو کنسول خاموش شد بعد وقتی روشنش کردم چراغش قرمز بود بعد دوباره خاموش روشنش کردم درست شد . من کنسول رو 2 ساله که دارم و تا حالا آخ هم نگفته بود ولی حالا اینطوری شد. باید نگران باشم ؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام.من امروز داشتم GTA V بازی می کردم که یهو کنسول خاموش شد بعد وقتی روشنش کردم چراغش قرمز بود بعد دوباره خاموش روشنش کردم درست شد . من کنسول رو 2 ساله که دارم و تا حالا آخ هم نگفته بود ولی حالا اینطوری شد. باید نگران باشم ؟

اون سه چراغ مال وقتيه كه برق خوب نرسه به كنسول

Sent from my iPhone using Tapatalk

2yes

کاربر سایت
Jun 24, 2014
2
نام
فرهاد
سلام من دو سه روزه وقتی با کنسولم بازی میکنم هی کنترلر خاموش میشه مثلا تو بازی بترفیلد با بعضی تفنگ ها شلیک میکنم سریع خاموش میشه بعد پشت سر همهم خاموش میشه هی روشنش میکنم هی خاموش میشه البته مشکل از کنترلر اینا نیست چون با هر دو تا کنترل همین مشکل هست پس نمیتونه از اون باشه البته تو همه بازی ها نه فقط بترفیلد یکی یه راهنمایی کنه خواهشا کنسولمم اسلیم 250 گیگ بازی هارو هم از هاردم اجرا میکنم (جیتک شده)

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام من دو سه روزه وقتی با کنسولم بازی میکنم هی کنترلر خاموش میشه مثلا تو بازی بترفیلد با بعضی تفنگ ها شلیک میکنم سریع خاموش میشه بعد پشت سر همهم خاموش میشه هی روشنش میکنم هی خاموش میشه البته مشکل از کنترلر اینا نیست چون با هر دو تا کنترل همین مشکل هست پس نمیتونه از اون باشه البته تو همه بازی ها نه فقط بترفیلد یکی یه راهنمایی کنه خواهشا کنسولمم اسلیم 250 گیگ بازی هارو هم از هاردم اجرا میکنم (جیتک شده)

شاید مشکل از باطری باشه. خیلی از دوستان همین مشکل رو دارن. مثلا وقتی با شاتگان شلیک کنید ( چون قدرت زیادی داره ) به علت ویبره بیشتر دسته خاموش میشه :d

parham100

کاربر سایت
Jul 10, 2014
31
سلام
من رفتم اکانت لایو خریدم بعد میخوام هر بازی رو انلاین بازی کنم اولش میگه باید بازی اپدیت بشه
چیکار کنم مال همه اینجوریه یا فقط مال من8-| ؟
دوستان لطفا کمک کنید.
باتشکر

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
سلام
من رفتم اکانت لایو خریدم بعد میخوام هر بازی رو انلاین بازی کنم اولش میگه باید بازی اپدیت بشه
چیکار کنم مال همه اینجوریه یا فقط مال من8-| ؟
دوستان لطفا کمک کنید.
باتشکر
همیشه برای هر بازی آپديت میاد باید آپديت کنی تا بتونی لایو بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر