سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hmdhmi

کاربر سایت
Jul 11, 2013
4
عزیز رایت بازی ها توسط هر رایتر و با هر برنامه امکان نداره به خصوص اگر XGD 3 باشه بازی .که معمولا همه با Liteon می زنند .جنس دی وی دی و سرعت رایت و اینکه رایتر Flash شده باشه یا .... همه موارد مهمی که باید رعایت بشه . از همه مهمتر تنظیمات برنامه imgburn است.توی تاپیک ها مربوطه بگردی جواب سوالات را پیدا می کنی.

ممنون!!:|

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
=)) من بالاخره تونستم مردم رو تو اسكايريم لخت كنم :|
همينطور كه تو عكس ها ميبينيد موقع پيك پاكت لباس هاشون هم ميشه برداشت
خيلي هم عالي
البته جارل رو نميشد لخت كرد ولي خيلي هارو ميشد
ymyja4yg.jpg
zu4a9u2u.jpg
azugyjy5.jpg

كل وايتران الان لختن =))

Sent from my iPhone using Tapatalk

aryobazan21

کاربر سایت
Mar 29, 2013
35
تا دیروز ایکس باکسم بازی هارو از رو هارد اجرا میکرد ولی الان داره از رو سی دی اجرا میکنه و خیلی زود هم داغ میشه و میترسم زیاد روشنش نگه دارم چجوری درست کنم لطفا کمک کنید

pe_pouya

کاربر سایت
Dec 25, 2010
75
نام
pouya
سلام
من با چه نرم افزاری میتونم دیتا بازی ها رو روی فلش بریزم بدون اینکه بخوام با ایکس باکس این کارو بکنم ؟؟؟؟؟
این کارو میخوام برای بازی watch dags انجام بدم چون موقع نصب دیسک یک روی فلش وسط کار ارور میده نمیتونه بریزه

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان هیچ راه حلی واسه شل بودن جای باطری دسته نیست ؟؟ الان 4 ساله که دسته رو دارم اما این اواخر خیلی اذیت میکنه و مشکل هم جای باطریش هست که شل شده . راه حلش چیه ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام پشت جعبه كنسولم نوشته دي وي دي ريجن 2 يعني چي؟
یعنی Region UK یا همان اروپا است کنسول شما ت
دوستان هیچ راه حلی واسه شل بودن جای باطری دسته نیست ؟؟ الان 4 ساله که دسته رو دارم اما این اواخر خیلی اذیت میکنه و مشکل هم جای باطریش هست که شل شده . راه حلش چیه ؟
شما باید قاب Game pad را تهیه کنید و تعویض کنید معمولا اینا که توی ایران است فقط قاب روی Gamepad را دارند اما فکر می کنم باشه چون من توپ خانه قاب های جفت را که جای باطری را داشت هم دیده بودم .
آقا جواب منو بدید دیگه .... چطوری کنسول رو از طریق پورت D-sub وصل کنم به مانیتور ؟
دقیقا متوجه منظورت نشدم اما اگر می خواهی از پورت d-sub استفاده کنی تنها راهی که داری Xbox 360 VGA adaptor که باید بگیری.قیمتش هم یک زمانی نزدیک 100 تومان بود الان نمی دونم .

MaMaD_FRN

کاربر سایت
Jun 11, 2014
13
یعنی Region UK یا همان اروپا است کنسول شما ت

شما باید قاب Game pad را تهیه کنید و تعویض کنید معمولا اینا که توی ایران است فقط قاب روی Gamepad را دارند اما فکر می کنم باشه چون من توپ خانه قاب های جفت را که جای باطری را داشت هم دیده بودم .

دقیقا متوجه منظورت نشدم اما اگر می خواهی از پورت d-sub استفاده کنی تنها راهی که داری Xbox 360 VGA adaptor که باید بگیری.قیمتش هم یک زمانی نزدیک 100 تومان بود الان نمی دونم .

داداش من تو اینجور کارای فنی زیاد وارد نیستم ببخشید من الان یه مانیتور فول اچ دی دارم که پشتش فقط پورت hdmi و d-sub داشت همونطور ک میدونی با اچ دی ام آی ایکس باکسو وصل کردم که کیفیت افتضاحی داد کابلو هم عوض کردم تغییری نکرد فهمیدم که کلا با اچ دی ام آی انگار کارم نمیشه الان میخام از همون d-sub استفاده کنم و صدا و تصویرم رو به طور عالی داشته باشم میشه آموزش این کارو قدم به قدم بگید یا این که لینک آموزش اگه تو فروم هست بدید ...ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
داداش من تو اینجور کارای فنی زیاد وارد نیستم ببخشید من الان یه مانیتور فول اچ دی دارم که پشتش فقط پورت hdmi و d-sub داشت همونطور ک میدونی با اچ دی ام آی ایکس باکسو وصل کردم که کیفیت افتضاحی داد کابلو هم عوض کردم تغییری نکرد فهمیدم که کلا با اچ دی ام آی انگار کارم نمیشه الان میخام از همون d-sub استفاده کنم و صدا و تصویرم رو به طور عالی داشته باشم میشه آموزش این کارو قدم به قدم بگید یا این که لینک آموزش اگه تو فروم هست بدید ...ممنون

ببین دوست عزیز شما برای اینکه بتوانید از این پورت استفاده کنید از اونجایی که خوده xbox d-sub نداره شما باید یکی تبدیل معروف فه VGA Adaptor بگیرید که به نظر من ارزش نداره چون کیفیتی که می ده نسب به HDMI قابل مقایسه نیست.بعد از خروجی xbox ( یا HDMI یا Component یا AV Analog ) می زنید به این VGA Adaptor و اونهم خروجی داره برای مانیتور حالا D-Sub یا DVI فرق نمی کنه.
راه ال دوم کابل است که مستقیم می خوره xbox و اونسرش می خوره به مانیتور D-sub و دو تا هم خروجی صدا را می ده ه بازهم می گم کیفیت مطلوبی نداره

میشه یکی هم منو راهنمایی کته ؟؟؟

راهی نداره دوست عزیز اینی که شما می گید.

تئوری - شاید اگر یک نفر دیگه بازی روی فلش نصب کنه با یک کنسول دیگه و فلش را بده به شما شاید کار کنه اما من مطمئن نیستم.

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
تئوری - شاید اگر یک نفر دیگه بازی روی فلش نصب کنه با یک کنسول دیگه و فلش را بده به شما شاید کار کنه اما من مطمئن نیستم

آقا فربد من تست کردم این راهو و نتیجه گرفتم...البته من دستگام جیتگه نمیدونم ربطی داره بهش یا نه ولی من رفیقم ایکس باکس مثه من داره من تست کردم و جواب هم گرفتم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
چجوری میشه یک بازی رو به طور کامل از روی هارد پاک کرد ؟ یعنی هر چی اچیومنت و سیو و ... هست و در اصل میخوام اینو بگم که مثلا بازی برای اولین بار در دستگاه اجرا شده.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
چجوری میشه یک بازی رو به طور کامل از روی هارد پاک کرد ؟ یعنی هر چی اچیومنت و سیو و ... هست و در اصل میخوام اینو بگم که مثلا بازی برای اولین بار در دستگاه اجرا شده.

وارد بخش تنظيمات و حافظه بشيد
حافظه مورد نظر رو انتخاب كنيد
به بخش بازي ها و برنامه ها (اولي) برويد
بازي مورد نظر را پيدا كنيد
تمام اطلاعات درون آن را پاك كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر