سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
آقا یجا لنز قیمت کردم میگفت دو نوع دارم!یکیش 55تومان که اصل نیست یکیم 75 که اصل هست ولی کارکرده هستن.به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟Jtag هم 70 انجام میده.نظرتون چیه؟
اگه میخوای جی تگ کنی ببر پیشه یکی که وارد باشه چون سرعت بوت ایکس ست بستگی زیادی به مهارت تعمیر کار داره.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من تازه 360 گرفتم با یک دسته اضافه
اما نمیتونم این دسته رو به دستگاه بشناسونم:d
باید چیکار کنم؟
یه دکمه رو دسته جلوش هست بزن یه دکمه هم همون شکلی هست رو ایکس باکس اونم بزن.

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
سلام چجوری میتونم کاری کنم که ایکس باکس فضای بیشتر از 32 گیگ رو از یک هارد اکسترنال بخونه؟ چون من یک هارد 1 ترابایتی دارم که میخوام از اون برای ایکس باکس استفاده کنم و همینطور چطوری میشه بازی ها رو روی هارد کپی کرد تا نیازی به دیسک نداشته باشه؟ ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدین

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
سلام چجوری میتونم کاری کنم که ایکس باکس فضای بیشتر از 32 گیگ رو از یک هارد اکسترنال بخونه؟ چون من یک هارد 1 ترابایتی دارم که میخوام از اون برای ایکس باکس استفاده کنم و همینطور چطوری میشه بازی ها رو روی هارد کپی کرد تا نیازی به دیسک نداشته باشه؟ ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدین
32GB حد اكثر فضايي كه ميتوني به وسيله فلش يا هارد اكسترنال روي Xbox 360 استفاده كني.
ميشه بازي هارو نصب كرد ولي بازم به ديسك احتياج داره
البته با jtag ميشه هر دو كارو انجام داد(هم از كله فضاي هارد اكسترنال استفاده كرد و هم بازي روي هارد كپي كرد)

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
آیا خودم میتونم دستگاهم رو جی تگ کنم ؟واینکه این کار آسیبی به کپی خور دستگاه نمیرسونه ؟ آیا مشکلی هم داره اینکار؟و بیرون چه قدر میگیره؟

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
آیا خودم میتونم دستگاهم رو جی تگ کنم ؟واینکه این کار آسیبی به کپی خور دستگاه نمیرسونه ؟ آیا مشکلی هم داره اینکار؟و بیرون چه قدر میگیره؟
خودت كه بعيد ميدونم بتوني جيتگ كني،قيمت فروشگاه ها هم در جريان نيستم(يك زماني 150 تومان بود).نه آسيبي نميزنه فقط ديگه نميتوني به لايو وصل بشي

milad2iran

کاربر سایت
Dec 16, 2013
5
می خوام فیفا 14 رو اپدیت کنم که تیما اپدیت بشن چطوری با هوریزون انجام بدم؟ اپدیتشم با همون media-id دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید

- - -ویرایش - - -

میخوام خودم ایکس باکسمو jtag کنم با کدوم روش انجام بدم؟ایا میتونم؟خطری ایکس باکسمو تهدید نمیکنه؟ ایکس باکسم ارکید هست.اموزش کامل؟؟ لایو هم نمی خوام گور باباش!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من تازه 360 گرفتم با یک دسته اضافه
اما نمیتونم این دسته رو به دستگاه بشناسونم:d
باید چیکار کنم؟

خوب یه دکمه هست رو ایکس باکست کوچیکه اونو بگیر بد رو دستم یه دکمه به همین صورته بگیر مچ میشن با هم!!!!!

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
یه زمانی یعنی چه قدر وقت پیش؟ آیا دستگاه شما هم جی تگ شدست؟
120 تومن معمولا میگیرن منم جی تگ کردم.لایو هم رفتم.بنظر من لایو حالش بیشتره.فوقش می تونی بازی های آرکید رو با لپ تاپت بازی کنی.
دی ال سی هم که اکثرا مربوط به مپ پک میشه تنهایی حال نمی ده بازی کرد باهاشون(با ایکس باکس جی تگ می تونی آنلاین بازی کنی ولی چون تعدادشون کمه حال نمیده)

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
وقتی کنسول رو میخوام روشن کنم هیچ اتفاقی نمیفته
یعنی کلا کنسول برق نداره که روشن بشه
ولی پاورش برق داره
پاور وقتی به کنسول وصله چراغ نارنجیش چشمک میزنه و وقتی از کنسول جداش میکنم چراغ نارنجیش ثابت میمونه !
مشکل از پاور نیست . چون یه پاور دیگه هم تست کردم که اینم جواب نداد

مشکل از کجا میتونه باشه ؟
در ضمن ، کنسول جی تگ هم هست!

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
سلام من بازی فیفا 14 رو خریدم اما وقتی که میخوام اون رو اجرا کنم بعد از حدودا 5 دقیقه با یه صدا های عجیب ارور تمیز کردن دیسک رو میده این بازی رو روی یه کنسول دیگه(مال خود فروشنده) امتحان کردم اما هیچ مشکلی نداشت البته اون صدا رو هم میداد اما اروری نمیداد به نظرتون مشکل از چیه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام من بازی فیفا 14 رو خریدم اما وقتی که میخوام اون رو اجرا کنم بعد از حدودا 5 دقیقه با یه صدا های عجیب ارور تمیز کردن دیسک رو میده این بازی رو روی یه کنسول دیگه(مال خود فروشنده) امتحان کردم اما هیچ مشکلی نداشت البته اون صدا رو هم میداد اما اروری نمیداد به نظرتون مشکل از چیه؟

جنس DVD یا سرعت بالا رایت اون باعث میشه که لنز های که ضعیف تر هستند این Error را بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر