سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام.با یه اداپتور دیگه تست کردم بازم همین مشکل رو داشت .مشکل از دستگاه هستش اینو خودم بهش رسیده بودم فقط نمیدونم که کجای دستگاه اسیب دیده.

اگر خواستین و تهران بودین بگین آدرس یک تعمیرکار مطمئن و وارد را براتون ارسال کنم.

s_khaste

کاربر سایت
Jul 5, 2013
9
سلام به همه دوستان..
یک مشکلی برام پیش اومده که به کمکتون نیاز دارم , راهنمایی کنید ممنون میشم.
دیروز دوتا بازی خریدم (pes 2014 , GTA V)..
Gta نصب شد و اجرا شد.اما وقتی pes گذاشتم فقط توی dvd drive عبارت Play Game اومد.اصلا هیچ آرم و چیزی از بازی نیومد و داخل details بازی نمیشد برای نصب کردنش.بدون نصب هم که میخوام اجرا کنم ارور Clean disk میده.فکر کردم از dvd هست.عوضش کردم ولی باز همین مشکلو داشتم.بازی army of two رو از دوستم گرفتم اونم همین مشکلو داشت ولی روی دستگاه خودش اجرا میشد.به نظر شما مشکل کجاست؟؟
مدل دستگاهمم: xbox 360 arcade
jasper
lt3+
داشبردمم یادم نیست!میتونه از اون باشه؟
ببخشید زیاد حرف زدم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام به همه دوستان..
Gta نصب شد و اجرا شد.اما وقتی pes گذاشتم فقط توی dvd drive عبارت Play Game اومد.اصلا هیچ آرم و چیزی از بازی نیومد و داخل details بازی نمیشد برای نصب کردنش.بدون نصب هم که میخوام اجرا کنم ارور Clean disk میده.فکر کردم از dvd هست.عوضش کردم ولی باز همین مشکلو داشتم.بازی army of two رو از دوستم گرفتم اونم همین مشکلو داشت ولی روی دستگاه خودش اجرا میشد.به نظر شما مشکل کجاست؟؟
jasper
lt3+
ببخشید زیاد حرف زدم

مشکل لنز دستگاه است یا کثیف شده یا ضعیف شده.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام به همه دوستان..
jasper
lt3+
ببخشید زیاد حرف زدم
دقيقا منم مثل شما تا امروز همين مشكل رو داشتم كه با تعويض لنز حل شد و بسيار بهتر از اولش هم شد به تظرم. تو سرعت كنسول تاثير گذاشت. مطمئنا از لنز هست

Sent from my iPhone 4s IOS 7.0.4 using Tapatalk ... Royal_Star

s_khaste

کاربر سایت
Jul 5, 2013
9
دقيقا منم مثل شما تا امروز همين مشكل رو داشتم كه با تعويض لنز حل شد و بسيار بهتر از اولش هم شد به تظرم. تو سرعت كنسول تاثير گذاشت. مطمئنا از لنز هست

Sent from my iPhone 4s IOS 7.0.4 using Tapatalk ... Royal_Star

مشکل لنز دستگاه است یا کثیف شده یا ضعیف شده.

ممنون دوستان.
حالا دوتا سوال:1.آقا سعید شما که دیروز اینکارو انجام دادید هزینش چقدر هست؟؟
2.اگه دستگاهمو Jtag کنم هر بازیی که بزارم میاد؟منظورم اینه که دیگه نیاز نیست برنرمکس باشه که از هارد اجرا بشه؟یا پچ شده باشه یا ن؟چون یکسری بازی دارم که تا الان بازیشون نکردم ولی به گفته ی بقیه بچه ها در تاپیکای دیگه باید آپدیت بشن.
شما نظرتون چیه؟Jtag بکنم یا نه؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
هزینش چقدر هست؟؟
2.اگه دستگاهمو Jtag کنم هر بازیی که بزارم میاد؟منظورم اینه که دیگه نیاز نیست برنرمکس باشه که از هارد اجرا بشه؟یا پچ شده باشه یا ن؟چون یکسری بازی دارم که تا الان بازیشون نکردم ولی به گفته ی بقیه بچه ها در تاپیکای دیگه باید آپدیت بشن.
شما نظرتون چیه؟Jtag بکنم یا نه؟
هزینش دوروبر 90 تومن هست.
درباره ی ایکس باکس جی تگ شده باید بگم فواید و ضررهایی داره.مثلا یکی از اشکالاش اینکه سرعت بوت ایکس باکس میاد پایین.یا مثلا دیگه به لایو نمی تونی وصل شی و لایو شبکه ی خیلی خوبیه.
دیگه اینکه با ایکس باکس جی تگ میشه بازی ها رو بریزی رو هارد و همچنین دی ال سی ها و ارکید گیم ها.و برا بازی کردن آنلاین می تونی به شبکه ی LiNk وصل شی.
برا آپدیت جی تگ بودن یا نبودن فرقی نداره. مثلا می تونی بجای اینکه پول لنز بدی پول جی تگ بدی.
من خودم لنزم یه وضعی داره هر بازی رو که می خوام اجرا کنم باید 3 4 بار سعی کنم تا اجرا شه و اکثر بازی ها روش اجرا نمیشه ولی عوضش نمی کنم تا داغون داغون شه :D

s_khaste

کاربر سایت
Jul 5, 2013
9
هزینش دوروبر 90 تومن هست.
درباره ی ایکس باکس جی تگ شده باید بگم فواید و ضررهایی داره.مثلا یکی از اشکالاش اینکه سرعت بوت ایکس باکس میاد پایین.یا مثلا دیگه به لایو نمی تونی وصل شی و لایو شبکه ی خیلی خوبیه.
دیگه اینکه با ایکس باکس جی تگ میشه بازی ها رو بریزی رو هارد و همچنین دی ال سی ها و ارکید گیم ها.و برا بازی کردن آنلاین می تونی به شبکه ی LiNk وصل شی.
برا آپدیت جی تگ بودن یا نبودن فرقی نداره. مثلا می تونی بجای اینکه پول لنز بدی پول جی تگ بدی.
من خودم لنزم یه وضعی داره هر بازی رو که می خوام اجرا کنم باید 3 4 بار سعی کنم تا اجرا شه و اکثر بازی ها روش اجرا نمیشه ولی عوضش نمی کنم تا داغون داغون شه :D

شما مطمئنی مشکلم از لنزه؟آخه بازیرو که میزارم از open tray اسمش عوش میشه و play game میاد ولی روش که میزنم میپره بیرون!اگه مشکل از لنز بود نباید همون open tray رو وقتی دیسک داخل دستگاه هست نشون بده؟؟؟تنها راهش تعویض لنزه؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
شما مطمئنی مشکلم از لنزه؟آخه بازیرو که میزارم از open tray اسمش عوش میشه و play game میاد ولی روش که میزنم میپره بیرون!اگه مشکل از لنز بود نباید همون open tray رو وقتی دیسک داخل دستگاه هست نشون بده؟؟؟تنها راهش تعویض لنزه؟
اینیکه میگی بازی میپره بیرون چیزه اجیبی هست چنتا بازی دیگه رو هم امتجان کن چنتا برنر مکس.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید

پیشنهاد میکنم قبل از تعویض لنز کمی با الکل تمیزش کن شاید کارت راه بیوفته من خودم این کار کردم و جواب گرفتم. درایو رو باز کن و با پنبه آغشته به الکل به آرامی لنز رو تمیز کن.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
پیشنهاد میکنم قبل از تعویض لنز کمی با الکل تمیزش کن شاید کارت راه بیوفته من خودم این کار کردم و جواب گرفتم. درایو رو باز کن و با پنبه آغشته به الکل به آرامی لنز رو تمیز کن.
شما اینکارو کردی؟آخه لنز منم مشکل داره.

s_khaste

کاربر سایت
Jul 5, 2013
9
اینیکه میگی بازی میپره بیرون چیزه اجیبی هست چنتا بازی دیگه رو هم امتجان کن چنتا برنر مکس.
نه داداش منظورمو فکر میکنم بد گرفتید!وسط بازی از بازی نمیپره بیرون که.وقتی Play Gameو میزنم به محض اینکه صفحه سیاه میشه و میخواد وارد بشه ارور Clean disk میده!!بازیهای دیگرو میاره!مثلا Hitman که ریختم رو هارد ولی برنرمکس هم نیستو میاره!ولی اینارو نمیاره !!حتا اجازه ندارم بریزم رو هارد چون هرچی گزینه Details میزنم نمیره داخلش برای نصب.ولی همونجوری که گفتم Army of tow بدون مشکل روی دستگاه دوستم از روی دیسک کاجرا میشه ولی برای من خیر!امروزم داشتم Gta میرفتم وسط بازی یهو اومد بیرون و رفت توی فضای لود اول بازی!ولی به داشبرد بر نگشت!
امتحانش میکنم ممنون.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
بنظر من خودت ایکس باکس رو باز نکنی بهتر باشه.
درباره اون بازی ها هم باید بگم که سطح کیفیت دی وی دی های بازار اومده پایین بازی ها رو لنز هایی که یکم مشکل دارن اجرا نمیشه و باید دی وی دی ورباتیم بگیری.بعضی وقتا هم با برنر مکس میشه.مخصوصا این بازی هایی که جدید امده این مشکل رو بیشتر دارن.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

من تازگیا به دوتا مشکل برخوردم که خیلی عجیبه برام!!

1- وقتی میخوام درایو رو باز کنم تا دیسک بزارم توش درایو نمیاد بیرون. بعدش مجبورم خودم یکم زور بزنم تا باز بشه.

2- وقتی یه گیم رو میزارم داخل درایو ( مثلا Witcher 2 ) توی داشبورد مینویسه Play Witcher 2 ولی وقتی میره داخل گیم صفحه سیاه میاره و دستگاه 30 ثانیه بعد هنگ میکنه ( البته فقط برا بعضی گیم ها این اتفاق میفته )

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام دوستان

من تازگیا به دوتا مشکل برخوردم که خیلی عجیبه برام!!

1- وقتی میخوام درایو رو باز کنم تا دیسک بزارم توش درایو نمیاد بیرون. بعدش مجبورم خودم یکم زور بزنم تا باز بشه.

2- وقتی یه گیم رو میزارم داخل درایو ( مثلا Witcher 2 ) توی داشبورد مینویسه Play Witcher 2 ولی وقتی میره داخل گیم صفحه سیاه میاره و دستگاه 30 ثانیه بعد هنگ میکنه ( البته فقط برا بعضی گیم ها این اتفاق میفته )
1- این که طبیعیه:d دوتا بزن رو قسمت درایو باز میشه، علتشم اینه که اون کش ضامن درایو شل شده و بدی بیرون سه سوت درستش میکنن

s_khaste

کاربر سایت
Jul 5, 2013
9
بنظر من خودت ایکس باکس رو باز نکنی بهتر باشه.
درباره اون بازی ها هم باید بگم که سطح کیفیت دی وی دی های بازار اومده پایین بازی ها رو لنز هایی که یکم مشکل دارن اجرا نمیشه و باید دی وی دی ورباتیم بگیری.بعضی وقتا هم با برنر مکس میشه.مخصوصا این بازی هایی که جدید امده این مشکل رو بیشتر دارن.

آقا یجا لنز قیمت کردم میگفت دو نوع دارم!یکیش 55تومان که اصل نیست یکیم 75 که اصل هست ولی کارکرده هستن.به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟Jtag هم 70 انجام میده.نظرتون چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر