سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من قبلن باکنسولم ور رفته بودم وقتی خاموش میشه میره رو standby،الان هرچی دنباله اون جایی که میشد تغییرش داد میگردم پیدا نمی کنم،یکی راهنمایی کنه کجا میشه تغییر داد!
منظورت از حالت استندبای چیه؟اگه منظورت background downloader هست باید Cloud Storage رو خاموش کنی و برای خاموش کردن بک گراند دانلودر باید بری تو ایکس باکس ستینگ استارت اپ اند شات دان.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
دوستان اگه لنز دستگاه ضعیف شده باشه باید چه کارش کرد ؟؟

بعد من نسخه ی اولیتمات اینجاستیس رو خریدم می گذارم تو بازی هم میره ولی بعضی مواقع هنگ می کنه چند دقیقه طول میکشه تا دوباره کارشو انجام بده .

زو تایکون هم تو لودینگش میمونه .

مشکل از لنزه ؟؟

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
ایکس باکس جی تگ داشتی؟

خیر دوست من !! جی تگ نیست ...

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز با توجه به گفته بسیاری از دوستان این مشکل کنسول XBOX 360 SLIM 250 GIG من که وقتی DVD‌ بازی رو میذارم بازی PLAY نمیشه و توی داشتبود فقط میزنه PLAY GMAE اما نمیاره و بعضی موقع ها هنگ میکنه اول بازی از لنز کنسول یا موتور لنز هست ...
حالا یه سوال خیلی خیلی مهم مهم داشتم ::

دوستان عزیز تهرانی کجا و چه مکانی رو پیشنهاد میدن برای تعویض لنز ؟؟ تو میدان امام خمینی کدام مغازه ؟؟ کجا مطمئن تر هست ؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خیر دوست من !! جی تگ نیست ...

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز با توجه به گفته بسیاری از دوستان این مشکل کنسول XBOX 360 SLIM 250 GIG من که وقتی DVD‌ بازی رو میذارم بازی PLAY نمیشه و توی داشتبود فقط میزنه PLAY GMAE اما نمیاره و بعضی موقع ها هنگ میکنه اول بازی از لنز کنسول یا موتور لنز هست ...
حالا یه سوال خیلی خیلی مهم مهم داشتم ::

دوستان عزیز تهرانی کجا و چه مکانی رو پیشنهاد میدن برای تعویض لنز ؟؟ تو میدان امام خمینی کدام مغازه ؟؟ کجا مطمئن تر هست ؟؟

براتون پ.خ کردم اگر دوست داشتید باهاش تماس بگیرید

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
آقا خواهشا این سوالُ حواب بدید خیلی فوریه

من یه بازی خریدم . (NFS Most Wanted) . دیسکو گذاشتم ارور unrecognized disc میده . (03-80-00) . مشکل این چی میتونه باشه ؟
بردم بازی رو پیش طرف که بگم مشکل داره . میگه موقعی که خواستی باز کنی چسب پلاستیک (بازی تو پلاستیک بوده) به دیسک خورده بخاطر همین اجرا نمیشه !

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
آقا خواهشا این سوالُ حواب بدید خیلی فوریه

من یه بازی خریدم . (NFS Most Wanted) . دیسکو گذاشتم ارور unrecognized disc میده . (03-80-00) . مشکل این چی میتونه باشه ؟
بردم بازی رو پیش طرف که بگم مشکل داره . میگه موقعی که خواستی باز کنی چسب پلاستیک (بازی تو پلاستیک بوده) به دیسک خورده بخاطر همین اجرا نمیشه !
با یه بار چسبیدن پلاستیک جلد فک نکنم خراب بشه حالا یارو از کجا فهمیده که پلاستیک چسبیده؟:|

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
با یه بار چسبیدن پلاستیک جلد فک نکنم خراب بشه حالا یارو از کجا فهمیده که پلاستیک چسبیده؟:|

طرف فیلم فروشه اصن اینکاره نیس . 10 تا بازی 360 کپی میگیره میذاره تو زیر کارتون تو مغازش .
میگه من چون 10 سال تو کار سی دی و فیلم فروختنم میدونم . !! من اصن خودم باور نمی کنم .

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
طرف فیلم فروشه اصن اینکاره نیس . 10 تا بازی 360 کپی میگیره میذاره تو زیر کارتون تو مغازش .
میگه من چون 10 سال تو کار سی دی و فیلم فروختنم میدونم . !! من اصن خودم باور نمی کنم .
به نظر من مشکل از خودشه که گذاشته تو جلده چسبناک :D همهنو بهش بگو ببین چی میگه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان این روکشهای پلاستیکی روی آنالوگ L دسته پاره شده، چیکار باید کرد؟

من چند وقت پیش پشت شهرداری رفته بودم یکسری داشتن می فروختن اما این سری که رفتم بگیرم پیدا نکردم کلا می گفتن باید آنالوگ را عوض کنی

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار
دوستان یه مشکل دارم ممنون میشم کمکم کنید من هر بازی رو که میخام رایت کنم رایت میکنه ولی تو دستگاه نمیخونه
iso بازی wolverine رو دانلود کردم xgd2 هستش تمام نکاتم رعایت میکنم با abgx پچش کردم با imageburn هم با سرعت 2/4 رایت کردم جواب نمیده با 4 هم رایت کردم میزنه دسیک رو نمیشناسه چیکار کنم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
دوستان یه مشکل دارم ممنون میشم کمکم کنید من هر بازی رو که میخام رایت کنم رایت میکنه ولی تو دستگاه نمیخونه
iso بازی wolverine رو دانلود کردم xgd2 هستش تمام نکاتم رعایت میکنم با abgx پچش کردم با imageburn هم با سرعت 2/4 رایت کردم جواب نمیده با 4 هم رایت کردم میزنه دسیک رو نمیشناسه چیکار کنم

اگر همه چیز اوکی بوده تنها مشکل باقی مونده برمی گرده به نوع دیسکتون که باید عوضش کنید و از یه برند دیگه استفاده کنید .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
کسی نیستش جواب مارو بده؟؟؟

در یک فروم خوانده بودم که خیلی از مواقع علت قرمز شدن چراغ قرار دادن آداپتور در یک محیط بسته است.شما چک کنید ببینید شاید جریان هوایی که باید به داخل آداپتور بره بسته شده حالا با گردو خاک یا چیزی.همیشه مشکل از خوده دستگاه نیست به نظر من قبل از اینکه اقدام تعویض آداپتور بکنید با یک آداپتور دیگه چک کنید ببینید دستگاه بدون مشکل کار می کنه.
قرمز بودن LED مربوط به هر دو قطعه میشه هم آداپتور و هم خوده دستگاه x360.

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
در یک فروم خوانده بودم که خیلی از مواقع علت قرمز شدن چراغ قرار دادن آداپتور در یک محیط بسته است.شما چک کنید ببینید شاید جریان هوایی که باید به داخل آداپتور بره بسته شده حالا با گردو خاک یا چیزی.همیشه مشکل از خوده دستگاه نیست به نظر من قبل از اینکه اقدام تعویض آداپتور بکنید با یک آداپتور دیگه چک کنید ببینید دستگاه بدون مشکل کار می کنه.
قرمز بودن LED مربوط به هر دو قطعه میشه هم آداپتور و هم خوده دستگاه x360.

سلام.با یه اداپتور دیگه تست کردم بازم همین مشکل رو داشت .مشکل از دستگاه هستش اینو خودم بهش رسیده بودم فقط نمیدونم که کجای دستگاه اسیب دیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر