سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خیلی ممنون بابات جواب ها!!!
نه T-Gate میده خودش به مشتری ها نمی دونم تو چه سطحی هست این دیسک ولی انگار دقیقا این کار می میکنه که فقط دیسک های درج1 و 2 و بخونه!!!

عجب آدم پسفطرتیه راه کسیفی برای کاسبی انتخال کرده...

حالا راهی هست بشه فهمید که لنز فابریم عوض یا دستکاری شده؟

تا جایی که من اطلاع دارم نمیشه فهمید مگر اینکه به تعمییر کار حرفه نشان داده بشه.دقیقا دیسک های T-Gate با مدیا Fti جزو دیسک های خیلی خوبی است که لنز های ضعیف هم راحت می خونند.

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
دوستان لطفا کمک کنید!!من یه اسلیم 250 گیگ کارکرده گرفتم یکم بازی کردم مشکلی نداشت و اینا تا اینکه امروز کنسولو که روشن کردم رو لوگوی ایکس باکس گیر کرد (قبلا هم گیر میکرد و خاموش روشن میکردم) اما این بار یه چراغ قرمز ثابت جلوی دستگاه جای دکمه خاموش روشن همینطور روشن موند منم کابل رو کشیدم حالا مشکل کجا بوده؟!مگه اسلیما 3چراغه میشن؟!چرا اینجوری شده؟چیکارش کنم؟!! زود کمک کنین لطفا!

pooryadevil

کاربر سایت
Jul 12, 2009
34
با سلام

دوستان من یه سوال داشتم اول اینکه میخواستم ببینم چطور میتونم یه بازی رو روی فلش ۱۶ گیگ بریزم تا از روی اون بازی رو اجرا کنم که به هد فشار نیاد

دوم اینکه بعضی از بازی ها موقع شروع میزنه بازی دارای پک HD هستش و مثلا 1.5 گیگ باید دانلود کنی اولا این به چه دردی میخوره یعنی اگر دانلود کنی بازی گرافیکش بالا میره ؟ دوم اینکه من وقتی میخوام این پک رو دانلود کنم میزنه باید هارد وصل باشه به دستگاه درصورتی که من فلش 16گیگ زدم و فضا داره برای اینکار اما دانلود نمیکنه میخواستم ببینم علتش چی هست

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام

دوستان من یه سوال داشتم اول اینکه میخواستم ببینم چطور میتونم یه بازی رو روی فلش ۱۶ گیگ بریزم تا از روی اون بازی رو اجرا کنم که به هد فشار نیاد

دوم اینکه بعضی از بازی ها موقع شروع میزنه بازی دارای پک HD هستش و مثلا 1.5 گیگ باید دانلود کنی اولا این به چه دردی میخوره یعنی اگر دانلود کنی بازی گرافیکش بالا میره ؟ دوم اینکه من وقتی میخوام این پک رو دانلود کنم میزنه باید هارد وصل باشه به دستگاه درصورتی که من فلش 16گیگ زدم و فضا داره برای اینکار اما دانلود نمیکنه میخواستم ببینم علتش چی هست

فلش را به دستگاه وصل می کنید به قسمت Setting>storage می روید و همانجا گزینه Configure داره که می زنید بعدش از اینکه خوده فلش فرمت شد توسط xbox و configure شد می توانید ازش استفاده کنید.بعضی از بازی ها را نمی توانید روی فلش بریزید فقط امکان ریختن روی هارد وجود داره.

بله زمانی که دانلود می کنید این HD Pack ها باعث میشه Texture ها و Detail در بازی افزایش پیدا کنه و کیفیت بهتری را به شما ارائه بده اما متاسفانه خیلی از این HD Pack ها قابلیت نصب و دانلود بروی فلش را ندارند.برای دانلودش حتما باید هارد وجود داشته باشه یا باید بصورت آفلاین از طریق فلش به دستگاه منتقل کنید.

pooryadevil

کاربر سایت
Jul 12, 2009
34
فلش را به دستگاه وصل می کنید به قسمت Setting>storage می روید و همانجا گزینه Configure داره که می زنید بعدش از اینکه خوده فلش فرمت شد توسط xbox و configure شد می توانید ازش استفاده کنید.بعضی از بازی ها را نمی توانید روی فلش بریزید فقط امکان ریختن روی هارد وجود داره.

بله زمانی که دانلود می کنید این HD Pack ها باعث میشه Texture ها و Detail در بازی افزایش پیدا کنه و کیفیت بهتری را به شما ارائه بده اما متاسفانه خیلی از این HD Pack ها قابلیت نصب و دانلود بروی فلش را ندارند.برای دانلودش حتما باید هارد وجود داشته باشه یا باید بصورت آفلاین از طریق فلش به دستگاه منتقل کنید.

بنابر این فکر کنم یه هارد براش بگیرم بهتر باشه حالا سایت مرجعی هست بشه این hd پک هارو جدا دانلود و روی فلش ریخت ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بنابر این فکر کنم یه هارد براش بگیرم بهتر باشه حالا سایت مرجعی هست بشه این hd پک هارو جدا دانلود و روی فلش ریخت ؟

من نمی شناسم چون ترجیح می دم همانطوری از خوده xbox دانلود کنم اما در تاپیک مربوط به همان بازی معمولا دوستان زحمت می کشند و لینک می زارند.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام به دوستان :

یه سوال داشتم . تایپیک های زیر و خوندم و به نتیجه نرسیدم :

http://forum.bazicenter.com/thread46782/
http://forum.bazicenter.com/thread14734/

بعد از 4-5 سال ، امروز برای اولین بار پاور اداپتور دستگاه چراغش قرمز شد ! مثلا 30 دقیقه که از بازی میگذره ، چراغش قرمز میشه و کنسول خاموش میشه . مجدد که روشن میکنی ، راحت روشن میشه . هیچ کدی هم نمیده که بفهمیم چشه ! به نظرتون مشکل از بورد دستگاهست ؟ یا از اداپتور ؟

اینم بگم که اصلا دستگاه سه چراغ و از این حرفا نشده تا حالا و نمیشه .

m_pokoora

کاربر سایت
May 13, 2011
14
نام
آرمان
سلام.
یه سوال داشتم. میخوام برا ایکس باکسم که اسلیم 4گیگ هستش هارد بگیرم. حالا موندم هارد250 یا 320 اینترنال خودش رو بگیرم یا یه فلش 32 گیگ یا شنیدم هارد اینترنال لپتاپ هم بهش میخوره، یه هارد 500 اینترنال لپتاپ بگیرم؟
اگه قیمتی هم از هر کدومش رو دارید ممنون میشم بدید.
ممنون/

kod89

کاربر سایت
Oct 12, 2008
17
سلام
دوستان من 2 سال پیش 360 گرفتم زیاد بازی نمیکردم. جدیدا رفتم چند تا بازی گرفتم که اجرا نمیشن و ارور کثیف بودن دیسک رو میده که فکر میکنم واسه ورژن فریمور باشه . خودم نمیدونم دستگاه lt2 هست یا lt3 ولی اگه ارور کثیف بودن دیسک به lt2-3 بودن ربط داشته باشه پس قاعدتا دستگاه lt2 هستش . حالا مشکل اصلی اینجاس که من اومدم داشبورد رو آپدیت کردم چون فکر میکردم lt3 باشه کنسول............
میخوام بدونم با توجه به این موضوع آپدیت داشبورد مشکلی واسم ایجاد میکنه چون یه سری مطالب خوندم درباره این که اگه lt2 هستید آپدی نکنید.....................................

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان گلم ..
امیدوارم حال تون خوب باشه ..
میگم جدید ترین بازی ایکس باکس که واسه رانندگی کامیون باشه
نه مسابقاتش ها یعنی بار اینور اونور ببریم و تو شهر باشیم و میگم
چیزی هست معرفی کنین واسم ..؟
ممنون

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام دوستان گلم ..
امیدوارم حال تون خوب باشه ..
میگم جدید ترین بازی ایکس باکس که واسه رانندگی کامیون باشه
نه مسابقاتش ها یعنی بار اینور اونور ببریم و تو شهر باشیم و میگم
چیزی هست معرفی کنین واسم ..؟
ممنون
فک نکنم چیزه جدیدی امده باشه تا اونجایی که یادمه king of the road اومد دیگه بازی ای مثل اون نیومد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر