سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

XboxLiveVirus

کاربر سایت
نام
علی
اره من چون دیدم خیلی گرونه الان من نیگاه گردم پیش فروش ps4 ۴۰۰ دلاره که دلار ۳تومن حساب کنی ۱۲۰۰ ۱۳۰۰ در میاد بعد این پولو بدی ps3 واقعا ارزش نداره

خوب با این توضیحاتی که شما دادین دستگاه من LT3 هستش من میخواستم چند مورد رو ببینم چطور میشه انجام داد

اول آنلاین بازی کردنه که اینجور که شما گفتین فقط میشه با اون جی تگ اینکارو کرد که گفتین یه چیپ هستش که باید نصب بشه غیر از اون راهی نیست رایگان باشه ؟

دوم اینکه من میخوام بازی هارو از روی فلش انجام بدم آیا امکانش هست ؟
ببین بجز شبکه ی لایو که پولیه چنتا شبکه ی دیگه هم هستند و معروف ترینشون LiNK هست و اینکه من درباره ی شبکه های دیگه نه اسمشون رو شنیدم و مطمعنم در حال حاضر سروراشون کار می کنه ولی LiNK کار می کنه.
اگه می خوای بازی ها رو بدون دیسک اجرا کنی باید جی تگ داشته باشی در غیر این صورت باید دیسک تو ایکس باکس اجرا شه اگه منظورت این بود که می خوای بازی رو رو فلش انیستال کنی باید بگم که ایکس باکس جی تگ نشده محدودیت هارد های بیشتر از 16 گیگ رو داره و بیشتر رو تشخیص نمیده(شایدم 32 گیگ مطمعن نیستم)ولی جی تگ این محدودیت رو برداشته و این رو هم اضافه کنم هارد های خود مایکروسافت 300 گیگ فک کنم اخرش هست اونم برا ایکس باکس های hardened edition است.پس رو فلش 3 4 تا بازی بیشتر نمی تونی بریزی.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
نام
نریمان
سلام
من چند تا بازی قدیمی گرفتم. با ABGX360 که تست می کنم به نظر سالم میاد ولی وقتی تو دستگاه می ذارم می نویسه Unrecognized Disc
حالا مشکل از دستگاه هست یا از بازی؟

DjEblis

کاربر سایت
سلام
من چند تا بازی قدیمی گرفتم. با ABGX360 که تست می کنم به نظر سالم میاد ولی وقتی تو دستگاه می ذارم می نویسه Unrecognized Disc
حالا مشکل از دستگاه هست یا از بازی؟
اون بازی ها XGD2 هست یا XGD3؟
اگه XGD3 هست برای LT2 هست یا LT3؟
اینارو چک کردی؟

DjEblis

کاربر سایت
بازی ها قدیمی هستن جدید ترینش برای 2007 هست. :d
اووووووو من فکر کردم منظورت مال 2011 2012 هست
یعنی بازی ها اصلا گزینه install هم نمیاد واسش؟ اگه نصب بشه و اجرا نشه مشکل از دستگاه هست ولی اگه نصب هم نمیشه که دیسک خرابه

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
نام
نریمان
اووووووو من فکر کردم منظورت مال 2011 2012 هست
یعنی بازی ها اصلا گزینه install هم نمیاد واسش؟ اگه نصب بشه و اجرا نشه مشکل از دستگاه هست ولی اگه نصب هم نمیشه که دیسک خرابه
گزینه ی Play هم براش نمیاد چه برسه به Install :d
وقتی یه دیسک تو دستگاه قرار داده میشه قاعدتا اگه سالم باشه با زدن X وارد یه صفحه میشه که توش گزینه های Install و Play هستن. اما من وقتی دیسک رو تو دستگاه می ذارم می نویسه Unrecognized Disc و وقتی هم که X رو می زنم Error Status رو بهم میده.

DjEblis

کاربر سایت
گزینه ی Play هم براش نمیاد چه برسه به Install :d
وقتی یه دیسک تو دستگاه قرار داده میشه قاعدتا اگه سالم باشه با زدن X وارد یه صفحه میشه که توش گزینه های Install و Play هستن. اما من وقتی دیسک رو تو دستگاه می ذارم می نویسه Unrecognized Disc و وقتی هم که X رو می زنم Error Status رو بهم میده.
آره دقیقا همینطوره
شاید ریجن هاش به دستگاهت نمی خوره

sena gt5

کاربر سایت
لطفا کمک کنید
ایکس باکسم خود به خود اول بازی gta v رو روی ی فلش جدید گرفتم نصب کردم
وقتی دستگاه رو خاموش می کردم و دوباره روشن می کردم فلش خود به خود فرمت می شد یا هرچی که توش بود خراب می شد
بعد از چند وقت دستگاه ی پروفایل نگهداشت و وقتی که روشن خاموش کردم پروفایل بود gta رو دوباره نصب کردم نصب رو نگه داشت
ولی وقتی که بازی نصب می شد و می خواستم بازی کنم وسط لودینگ داستان بازی بازی رو ریست می کرد و دوباره ارم رک استار رو می اورد
واین روند رو ادامه داد گفتم شاید مال ابدیت داشبوردم هست اخرین ابدیت رو گرفتم و روی ایکس باکس زدم و اواتارم خراب بود در حالی که ابدیت اواتار دار گرفتم خود دستگاه هم هیچ تمی نداشت که بزارم بعد از چند مدت پروفایلی که ساخته بودم و نهگداشت هم ی فرمت کردم گفتم شاید درستشه که نشد
ودو باره هیچی نه گهداری نکرد وقتی بردم برا تعمیر کار وقتی دستگاه رو روشن کرد بلا فاصله 3چراغ شد دستگاه هم مدتی بود که باهاش بازی نکردم و خود به خود این طور شد
لطفا راهنمایی کنید تا درستش کنم تعمیر کار گفت دستگاه اولین بارش نیست تعمیر می شه
چی کار کنم
لطفا کمک کنید:((

yoosef_st

کاربر سایت
دوستان، میشه راهنمایی کنین منو
میخام بازی GTA V رو به صورت آفلاین با کمک فلش آپدیتش کنم
هیچ اطلاعی هم در مورد اینکه چجوری باید این کار رو بکنم ندارم

بعد برنا مه هایی هم که لازمه، میشه بگین آخرین ورژنشون رو از کجا گیر بیارم؟
ممنون میشم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
نام
علی
دوستان، میشه راهنمایی کنین منو
میخام بازی GTA V رو به صورت آفلاین با کمک فلش آپدیتش کنم
هیچ اطلاعی هم در مورد اینکه چجوری باید این کار رو بکنم ندارم

بعد برنا مه هایی هم که لازمه، میشه بگین آخرین ورژنشون رو از کجا گیر بیارم؟
ممنون میشم
اول تایتل آپدیت رو از اینجا دانلود کنXBUC: XBOX 360 Title Updates
بعد این برنامه رو دانلود کنwww.xboxmb.com
بعد فلش رو با ایکس باکس کانفیگیور کن--system,storage,memory,configure
بعد فلش رو به لپ تاپ وصل کن و اون برنامه رو باز کن
آپدیت رو تو برنامه درگ کن و بنداز تو برنامه آپدیت رو
بعد Save to device رو بزن
بعد فلش رو به ایکس باکس وصل کن و برو تو بازی و بصورت اتوماتیک بازی آپدیت رو تشخیص خواهد داد

samijavid

کاربر سایت
نام
سامان
دوستان از دیروز هر دیسکی میزارم نمیخونه ...!! تا چند روز پیش همه چی رو راحت میخوند مشکل از چیه بنظرتون ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

XboxLiveVirus

کاربر سایت
نام
علی
دوستان از دیروز هر دیسکی میزارم نمیخونه ...!! تا چند روز پیش همه چی رو راحت میخوند مشکل از چیه بنظرتون ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
مطمعن شو که دیسک هات تمیزن اگه هستن باید لنز ایکس باکستو عوض کنی.

M.O

کاربر سایت
نام
محمد
ببخشید اقایون یه سوال !
من xbox slim 250 gb دارم وقتی میرم توی یه بازی یهو وسط بازی گیر میکنه :-$خواهشا اگر کسی به ایکس باکس اشنایی داره یه توضیح جامع بده!
کمک فوری میخوام.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
نام
علی
ببخشید اقایون یه سوال !
من xbox slim 250 gb دارم وقتی میرم توی یه بازی یهو وسط بازی گیر میکنه :-$خواهشا اگر کسی به ایکس باکس اشنایی داره یه توضیح جامع بده!
کمک فوری میخوام.
چه بازی معمولا بازی هایی که جدید اومدن اینطوری میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر