سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,928
نام
نریمان
سلام
من بعضی وقت ها وقتی دستگاهم رو خاموش می کنم صفحه سیاه میشه ولی دستگاه خاموش نمیشه و مثل مواقعی که روشنه صدا داره بعضی وقت ها چندین دقیقه طول می کشه تا خاموش بشه. مورد دیگه هم اینکه تو GTA V من یه مشکلی دارم که ظاهرا هیچ کس این مشکل رو نداره و به همین دلیل فکر می کنم مشکل از دستگاه منه.
یه مورد دیگه هم اینکه از وقتی که LT3 رو ریختم دکمه ی پاور دستگاه خیلی سفت شده و باید محکم فشارش بدم. امروز دیدم این مشکل برای دکمه ی Eject هم به وجود اومده در صورتی که من از این 2 دکمه خیلی کم استفاده می کنم و تقریبا 95% مواقع ار کنترلر برای روشن و خاموش کردن و تعویض دیسک استفاده می کنم.
نظر شما چیه؟ دستگاهم واقعا مشکل داره؟ اگه مشکل داره مشکلش حل شدنی هست؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام
من بعضی وقت ها وقتی دستگاهم رو خاموش می کنم صفحه سیاه میشه ولی دستگاه خاموش نمیشه و مثل مواقعی که روشنه صدا داره بعضی وقت ها چندین دقیقه طول می کشه تا خاموش بشه. مورد دیگه هم اینکه تو GTA V من یه مشکلی دارم که ظاهرا هیچ کس این مشکل رو نداره و به همین دلیل فکر می کنم مشکل از دستگاه منه.
یه مورد دیگه هم اینکه از وقتی که LT3 رو ریختم دکمه ی پاور دستگاه خیلی سفت شده و باید محکم فشارش بدم. امروز دیدم این مشکل برای دکمه ی Eject هم به وجود اومده در صورتی که من از این 2 دکمه خیلی کم استفاده می کنم و تقریبا 95% مواقع ار کنترلر برای روشن و خاموش کردن و تعویض دیسک استفاده می کنم.
background دانلودر شما روشن هست.و اون دکمه ها اگه مشکل دارن می تونی با کنترلر ایکس باکس رو روشن کنی و درایو رو باز کنی.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سلام

مورد اول طبیعیه در واقع فن کنسول هست .برای منم اینجوریه

Grubby

کاربر سایت
Nov 4, 2011
7
- - -ویرایش - - -

1)اول این برنامه رو دانلود کن:
XboxMB - Xbox Message Boards - Horizon
2)یه پروفایل دیگه بساز
3)یه فلش بردار کانفیگیورش کن با ایکس باکس و سیو هات و پروفایل رو بریز رو فلش
4)فلش رو وصل کن به پی سی
5)رو گیمز کلیک کن بعد رو اون سیوی که میخوای انتقال بدی دابل کلیک کن.
6)یه پنجره باز میشه که مشخصات سیو رو نوشته.
7)پروفایل ای دی کنسول ای دی و دیوایس ای دی پروفایل جدید رو بجای پروفایل ای دی کنسول ای دی و دیوایس ای دی پروفایل قبلی بزار(عوض کن)
8)برا پیدا کردن پروفایل ای دی جدید برو تو دیوایس اکس پرورل-پروفایل-رو پروفایل جدید دابل کلیک کن تا مشخصاتش بیاد.
9)موقغ اجرای بازی بعد از زدن استارت بازی رو فلشی که سیو ها رو ریختی بزن
بازم اگه سوالی بود بپرس در خدمتم.
http://forum.bazicenter.com/thread2533/page705/

----
تو مرحله ی 3 من سیو یک بازیو ریختم ولی چطوری پروفایل رو بریزم تو فلش؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام .
یه بار اینجا راجع ایکس باکس اقواممون سوال پرسیدم.
دستگاهشو آورده ، شماره داشبوردش 2.0.15574.0 هست .
بعضی بازیها رو مثل zombies vs plants میاره ، ولی بطور مثال بازی cod black ops یا nfs hot pursuit رو (عکس گیم رو میاره تو home) ولی میگه the disc is not supportet .
میخواستم ببینم مشکل از بازیها هست یا ورژن داشبورد . دستگاه مال خودم نیست و نمیدونم چه بلایی سرش اومده ! خودش میگه اینارو قبلا میاورده حالا نمیاره !! ... لطفا راهنمایی کنید دوستان.
منتظرم.

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
برادران عزیز
من بعد از عمری اومدم چنتا آهنگ بریزم رو کنسول ولی بعد از ساختن audio cd و قرار دادنش تو کنسول و پلی کردنش چیزی نمیشنوم :| شماره میندازه و میگه داره پخش مشه ولی من صدایی نمیشنوم :|
فرمت خاصی باید باشه برای موسیقی؟ من mp3 وارد کردم

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
سلام
دوستان من یه مشکل با آواتارم دارم ایکس باکسم درایوش خراب شد دادم تعمیرش کنن بعد هاردمو زدم رو یه ایکس باکس دیگه پروفایل اصلیم نبود اما یکی دیگه بود ولی آواتار نداشت بعد مدتی که باهاش بازی کردم آواتارش خودبخود اومد بعد x م درست شد هاردمو زدم بهش پرو فایلم بود ولی آواتارش نبود هرچی هم گذشت آواتارم نیومد امکان ساختشم ندارم تم هم نمیتونم بذارم یعنی هیچ تمی نداره حالا چه کار کنم؟
کمک

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام
دوستان من یه مشکل با آواتارم دارم ایکس باکسم درایوش خراب شد دادم تعمیرش کنن بعد هاردمو زدم رو یه ایکس باکس دیگه پروفایل اصلیم نبود اما یکی دیگه بود ولی آواتار نداشت بعد مدتی که باهاش بازی کردم آواتارش خودبخود اومد بعد x م درست شد هاردمو زدم بهش پرو فایلم بود ولی آواتارش نبود هرچی هم گذشت آواتارم نیومد امکان ساختشم ندارم تم هم نمیتونم بذارم یعنی هیچ تمی نداره حالا چه کار کنم؟
کمک
داشبورتو آپدیت کنی درست می شه.
اگه قبلا به لایو وصل شدی و آپدیت کردی باید آپدیت رو پاک کنی و دوبازه دانلودش کنی.

- - -ویرایش - - -

سلام .
یه بار اینجا راجع ایکس باکس اقواممون سوال پرسیدم.
دستگاهشو آورده ، شماره داشبوردش 2.0.15574.0 هست .
بعضی بازیها رو مثل zombies vs plants میاره ، ولی بطور مثال بازی cod black ops یا nfs hot pursuit رو (عکس گیم رو میاره تو home) ولی میگه the disc is not supportet .
میخواستم ببینم مشکل از بازیها هست یا ورژن داشبورد . دستگاه مال خودم نیست و نمیدونم چه بلایی سرش اومده ! خودش میگه اینارو قبلا میاورده حالا نمیاره !! ... لطفا راهنمایی کنید دوستان.
منتظرم.
این مربوط به قفل امنیتی دیسک ها می شه.
وقتی Lt3 بریزی رو ایکس باکس بازی هایی که lt 2 هستند رو نمی تونی اجرا کنی مگر اینکه پچ lt 3 داشته باشن یا اینکه با گلیچ آهنگ بازی رو اجرا کنی.

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
داشبورتو آپدیت کنی درست می شه.
اگه قبلا به لایو وصل شدی و آپدیت کردی باید آپدیت رو پاک کنی و دوبازه دانلودش کنی.

- - -ویرایش - - -

وقتی Lt3 بریزی رو ایکس باکس بازی هایی که lt 2 هستند رو نمی تونی اجرا کنی مگر اینکه پچ lt 3 داشته باشن یا اینکه با گلیچ آهنگ بازی رو اجرا کنی.
آره درسته همینه خیلی ممنون حالا میتونید یه سایت معرفی کنید

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من منظورتونو متوجه نشدم ! یعنی دستگاه lt 2 بوده ؟! آخه یه موقعی پخش میکرده ، الان پخش نمیکنه ! (احتمالا با آپدیت شدن داشبورد)! چجوری بفهمیم دستگاه lt2 بوده یا lt3 !
بعد الان آواتار نمیشه ساخت ، Rip CD موسیقی Audio CD هم خاموشه! و بازیها هم که میگه this disc not supported !

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من منظورتونو متوجه نشدم ! یعنی دستگاه lt 2 بوده ؟! آخه یه موقعی پخش میکرده ، الان پخش نمیکنه ! (احتمالا با آپدیت شدن داشبورد)! چجوری بفهمیم دستگاه lt2 بوده یا lt3 !
بعد الان آواتار نمیشه ساخت ، Rip CD موسیقی Audio CD هم خاموشه! و بازیها هم که میگه this disc not supported !
من نگفتم ال تی 2 بوده عزیزم :D گفتم در حال حاظر ال تی 3 هست.روش اجرای بازی رو هم که گفتم.برای اون 2 تا مشکل دیگه هم باید داشبورتو آپدیت کنی و می تونی این آپدیت رو از سایت رسمی ایکس باکس بگیری.

pooryadevil

کاربر سایت
Jul 12, 2009
34
دوستان عزیز من به تازگی یک کنسول Xbox360 slim ۴ گیگ گرفتم و وارد این داستان شدم کلا قبلا پی سی باز بودم و قبل از اون هم تو کار پلی استیشن بودم که دیگه کار به بازیه ارجینال کشید ما زدیم گاراج:d

الان هم خواستم ps3 بگیرم که دیدم قیمتش اندازه ی ps4 هستش که هنوز نیمومده برای همین اومدم سمته xbox

حالا سوالاتی داشتم در رابطه با این موضوع ها و کلا میخواستم ببینم اینا چین

[h=2]Firmwares[/h] - JTAG

کلا میخواستم یه توضیحانی راجب به اینا بهم بدین کلا به چه دردی میخورن البته من دستگاهی که گرفتم کپی خور شده بود و حتی من برای وصل شدن به xbox live مجبور بودم دستگاه رو آپدیت کنم که رو هوا زدم رفت و دیدم کپی خورش نپرید
خلاصه توضیحات میخواستم در رابطه با بهتر استفاده کردن از این کنسول

راستی یه سوال هم داشتم اونم اینکه راهی نیست به غیر از xbox live بشه آنلاین با ایرانیا بازی کرد چون پولی هستش xbox live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان عزیز من به تازگی یک کنسول Xbox360 slim ۴ گیگ گرفتم و وارد این داستان شدم کلا قبلا پی سی باز بودم و قبل از اون هم تو کار پلی استیشن بودم که دیگه کار به بازیه ارجینال کشید ما زدیم گاراج:d

الان هم خواستم ps3 بگیرم که دیدم قیمتش اندازه ی ps4 هستش که هنوز نیمومده برای همین اومدم سمته xbox

حالا سوالاتی داشتم در رابطه با این موضوع ها و کلا میخواستم ببینم اینا چین

کلا میخواستم یه توضیحانی راجب به اینا بهم بدین کلا به چه دردی میخورن البته من دستگاهی که گرفتم کپی خور شده بود و حتی من برای وصل شدن به xbox live مجبور بودم دستگاه رو آپدیت کنم که رو هوا زدم رفت و دیدم کپی خورش نپرید
خلاصه توضیحات میخواستم در رابطه با بهتر استفاده کردن از این کنسول

راستی یه سوال هم داشتم اونم اینکه راهی نیست به غیر از xbox live بشه آنلاین با ایرانیا بازی کرد چون پولی هستش xbox live
جی تگ یه چیپ هست که میتونی بازی ها و دی ال سی ها رو بصورت مجانی از روی هارد استفاده کنی و به LiNK به جای لایو وصل شی ولی آدماش اونجا نوبن و امکانات لایو رو هم نداره ولی مجانی هست.کپی خور شما نپرید چون شما ال تی 3 داشتی رو ایکس باکست.
فایروال هم نمیدونم یعنی چی ولی فک کنم مربوط به کپی خور بودن و روش های اون می شه یعنی وقتی یه ایکس باکس کپی هست فایرویرش عوض می شه.کار خوبی کردی که پی اس 3 نخریدی.

pooryadevil

کاربر سایت
Jul 12, 2009
34
جی تگ یه چیپ هست که میتونی بازی ها و دی ال سی ها رو بصورت مجانی از روی هارد استفاده کنی و به LiNK به جای لایو وصل شی ولی آدماش اونجا نوبن و امکانات لایو رو هم نداره ولی مجانی هست.کپی خور شما نپرید چون شما ال تی 3 داشتی رو ایکس باکست.
فایروال هم نمیدونم یعنی چی ولی فک کنم مربوط به کپی خور بودن و روش های اون می شه یعنی وقتی یه ایکس باکس کپی هست فایرویرش عوض می شه.کار خوبی کردی که پی اس 3 نخریدی.

اره من چون دیدم خیلی گرونه الان من نیگاه گردم پیش فروش ps4 ۴۰۰ دلاره که دلار ۳تومن حساب کنی ۱۲۰۰ ۱۳۰۰ در میاد بعد این پولو بدی ps3 واقعا ارزش نداره

خوب با این توضیحاتی که شما دادین دستگاه من LT3 هستش من میخواستم چند مورد رو ببینم چطور میشه انجام داد

اول آنلاین بازی کردنه که اینجور که شما گفتین فقط میشه با اون جی تگ اینکارو کرد که گفتین یه چیپ هستش که باید نصب بشه غیر از اون راهی نیست رایگان باشه ؟

دوم اینکه من میخوام بازی هارو از روی فلش انجام بدم آیا امکانش هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر