سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

amirne2003

کاربر سایت
Jul 19, 2008
4
آخه الان یکساله که دستگاهو گرفتم . وقتی ایکس باکس با دکمه اجکته درایو روشن میکنم این تصویر میاد
58294544587237285935.jpg

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
چرا جی تگ شده . ممکنه از gpu باشه ؟

به این صفحه میگن xell شما کنسولت جی تگه، معلومه که با اجکت روشن کنی این میاد،شما با دسته و یا دکمه روشن خاموش کنسول کار کنین.این صفحه هیچ مشکلی نداره و کنسولتون هم سالمه سالمه.

amirne2003

کاربر سایت
Jul 19, 2008
4
آخه با دسته یا دکمه که روشن میکنم صفحه بوت سفید میاد حتی آرم ایکس باکسم نمیاد هی صفحه سفید میشه صدای لود شدن میاد اما خبری از داشبورد نیست :((

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اخه فکر کنم دستگام ان تی سی یو باشه

- - -ویرایش - - -

دستگاهم ریجن 1 یا ntsc هست از پشتش نگاه کردم
باید چه بازی هایی بگیرم
اگر دستگاهت NTSC باشه شما باید همین Region را بگیری یا Free Region ها.خیلی از بازی های Free Region ندارند و فقط PAL/NTSC دارند.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
اخه فکر کنم دستگام ان تی سی یو باشه

- - -ویرایش - - -

دستگاهم ریجن 1 یا ntsc هست از پشتش نگاه کردم
باید چه بازی هایی بگیرم
منم NTSC داشتم.الانم PALدارم اکثر بازی هامو می تونم اجرا کنم.فقط بازی های تک و توکی مثل واکینگ دد رو نمیتونستم با پال اجرا کنم که اونم با گلیچ اجرا می شد.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
گلیچ چیه
کنسول رفرش جی تگ نمیشه؟
گلیچ به اتفاقاتی تو بازی گفته می شه که سازندگان اون بازی ها دوست ندارن اتفاق بیفته و ما گیمر ها با استفاده از گلیچ می تونیم تو یه بازی اسممونو تو لیدبرد بالاتر ببریم یا پول زیادی تو بازی در آریم و اگه گلیچ استفاده شده مربوط به بخش چند نفره و لیدربرد باشه باعث بن شدن می شه.
درباره ی جی تگ کردن کنسول ها تا اونجایی که من یادمه همه ی ایکس باکس ها با هر داشبوردی میتونستن آپدیت بشن ولی من منظور شما رو از رفرش متوجه نشدم.

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
سلام.
میخواستم بدونم اخرین اپدیت داشبرد که عرضه شده امنه برای نصب؟ مدت زیادیه که به کنسول دست نزدم. از رو gta v اپدیت کردم ولی واسه لایو اپدیت جدید میخواد.
یه سوال دیگه-ایکس باکس رزولوشن1600x900نداره؟ من وصلش کردم به مانیتور ولی این رزولوشن رو نداره و دردسر ساز شده-میشه کاریش کرد؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام.
میخواستم بدونم اخرین اپدیت داشبرد که عرضه شده امنه برای نصب؟ مدت زیادیه که به کنسول دست نزدم. از رو gta v اپدیت کردم ولی واسه لایو اپدیت جدید میخواد.
یه سوال دیگه-ایکس باکس رزولوشن1600x900نداره؟ من وصلش کردم به مانیتور ولی این رزولوشن رو نداره و دردسر ساز شده-میشه کاریش کرد؟
امنه آپدیت.

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان امپر خروجی اداپتور باید با امپر برد یکی باشه؟....اخه دستگاه من بوردش ترینیتیه یعنی 10 امپر اما اداپتورم 9 امپره.....مشکلی نیست؟

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
سلام. آقا من بعد از خرید gta v مجبور شدم ایکس باکسم رو آپدیت کنم (چون با ورژن قبلی خونده نمیشد). بعد از آپدیت و باز شده داشبورد جدید حالا فری استایل 3 رو هم نصبیدم (تمام کار ها دیروز انجام شد).

حالا از دیروز تا حالا از رو هارد بازی میکردم. و امروز که gta رو گذاشتم تو فری استایل میزنه چکینگ دیست و بعد از شناسایی، عکس بازی رو که نمیاره و به جای اسم بازی مینویسه xbox 360 game.

بعدش هر بازیی رو میزارم دیگه همش همین رو مینویسه و کلاً بازی رو از روی دیسک نمیخونه.

حالا من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام. آقا من بعد از خرید gta v مجبور شدم ایکس باکسم رو آپدیت کنم (چون با ورژن قبلی خونده نمیشد). بعد از آپدیت و باز شده داشبورد جدید حالا فری استایل 3 رو هم نصبیدم (تمام کار ها دیروز انجام شد).

حالا از دیروز تا حالا از رو هارد بازی میکردم. و امروز که gta رو گذاشتم تو فری استایل میزنه چکینگ دیست و بعد از شناسایی، عکس بازی رو که نمیاره و به جای اسم بازی مینویسه xbox 360 game.

بعدش هر بازیی رو میزارم دیگه همش همین رو مینویسه و کلاً بازی رو از روی دیسک نمیخونه.

حالا من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما فری بوت خود را آپدیت کردید در برنامه ای که این کار را انجام داید گزینه ای است به نام fcr که این گزینه باید فعال بشه به این معنی که باد قابلیت چکردن fcr رو از دستگاه بگیری
اگر با autogg این کار را کردی این گزینه بقل کلید crate هست

آموزش autogg رو که نوشتم و در امضا من هست رو بخون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر