سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

تکواندو

کاربر سایت
Apr 11, 2012
6
نام
محمد
سلام یه مشکل دارم:
وقتی بازی رو اجرا میکنم وسط بازی بدون ارور میاد بیرون و منوی ایکس باکس رو نشون میده .وقتی دوباره میخوم بازی رو اجرا کنم میزنه : opening
please help me!

mohtadi

کاربر سایت
Jul 6, 2011
25
سلام یه مشکل دارم:
وقتی بازی رو اجرا میکنم وسط بازی بدون ارور میاد بیرون و منوی ایکس باکس رو نشون میده .وقتی دوباره میخوم بازی رو اجرا کنم میزنه : opening
please help me!
احتمالا لنز xbox شما ضعیف شده برای من هم همین مشکل پیش اومد

shayan234

کاربر سایت
Jul 16, 2013
2
سلام .
ایکس باکس من این ارور رو میده system update stopped
can't read the update from the disc. please reinsert the disk to continue the update.
if the problem presists . visit www.xbox.com/suport.
status code: 3cd6-3f4a-2800-0f00-c000-0034
10 تا آپدیت مختلف روش تست کردم جواب نداده . تمام کارها رو درست انجام دادم . همین آپدیت ها رو روی یه ایکس باکس سالم تست کردم جواب داده . نسخه بدون آواتار رو هم امتحان کردم.
LT3 هم کردم . dvd key رو هم استخراج کردم . هیچی به هیچی . دیگه نمی دونم چیکارش کنم .
دوستان هر کسی که میدونه این ارور چطوری رفع میشه . خواهش میکنم کمک کنه
با تشکر از همه دوستان

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام .
ایکس باکس من این ارور رو میده system update stopped
can't read the update from the disc. please reinsert the disk to continue the update.
if the problem presists . visit www.xbox.com/suport.
status code: 3cd6-3f4a-2800-0f00-c000-0034
10 تا آپدیت مختلف روش تست کردم جواب نداده . تمام کارها رو درست انجام دادم . همین آپدیت ها رو روی یه ایکس باکس سالم تست کردم جواب داده . نسخه بدون آواتار رو هم امتحان کردم.
LT3 هم کردم . dvd key رو هم استخراج کردم . هیچی به هیچی . دیگه نمی دونم چیکارش کنم .
دوستان هر کسی که میدونه این ارور چطوری رفع میشه . خواهش میکنم کمک کنه
با تشکر از همه دوستان

مشخصات دقیق دستگاه و نوع درایو؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام دوستان من قبلا هم سوالم رو گفتم ولی جواب نگرفتم...!
من از وقتی کنسول رو Rgh کردم با دش 16203 کنسول که به دستم رسید دیدم اون 4گیگ فضای داخلی کنسول دیگه انگار وجود نداره...:D
کنسول slim4 gb هستش...ممنون میشم کمک کنید.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام دوستان من قبلا هم سوالم رو گفتم ولی جواب نگرفتم...!
من از وقتی کنسول رو Rgh کردم با دش 16203 کنسول که به دستم رسید دیدم اون 4گیگ فضای داخلی کنسول دیگه انگار وجود نداره...:D
کنسول slim4 gb هستش...ممنون میشم کمک کنید.

نصاب فراموش کرده کیت 4 گیگ رو روی دستگاه شما نصب کنه دوباره بهش مراجعه کنید و بگید کید 4 گیگ رو براتون نصب کنه.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
نصاب فراموش کرده کیت 4 گیگ رو روی دستگاه شما نصب کنه دوباره بهش مراجعه کنید و بگید کید 4 گیگ رو براتون نصب کنه.

من بهش دسترسی ندارم الآن!!
منظورت از کیت قطعه ای هست که قبلا رو دستگاه بود یا اینکه باید قطعهء جدیدی اضافه میکرد؟
اگر باید اضافه میکرد الآن جای دیگه نمیشه برد که اضافه کنن؟؟
ممنون.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من بهش دسترسی ندارم الآن!!
منظورت از کیت قطعه ای هست که قبلا رو دستگاه بود یا اینکه باید قطعهء جدیدی اضافه میکرد؟
اگر باید اضافه میکرد الآن جای دیگه نمیشه برد که اضافه کنن؟؟
ممنون.

دوست من این قطعه در دستگاه شما بوده و برای دانگرید معمولا درش میران برای جای دست اما بعد از اتمام کار باید حتما نصب بشه.
ایشون یادشون رفته دوباره نصبش کنند.

اینم عکسش
XBOX%20360%20Slim%20Internal%204GB%20Memory%20Board-500x500.jpg

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
من کنسول با کابل HDMI وصل میکنم به مانیتور(HDMI 1).مانیتور هم AOC 2243fw2k هست که 2 تا HDMi داره و یه D-sub.اگر سویچ کنم روی HDMI 2 کنسول ریستارت میشه.اگر مانیتور رو خاموش کنم برای چند دقیقه و بعد روشن کنم دوباره کنسول ریستارت میشه.اگر برم توی ویندوز و همزمان کنسول روشن باشه دکمه خاموش بزنم خاموش نمیشه و و به یه حالتی مثل ریستارت یا standby میره و اگر دوباره سویچ کنم کنسول میاد بالا. باید حتما 2-1 ثانیه دکمه رو نگهدارم تا دستگاه کامل خاموش بشه.با مانیتور قبلیم که کنسول رو با DVI وصل کرده بودم همچین حالتی نبود

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,145
نام
آرمان
درود

چند روزیه آنالوگ سمت چپ دسته ـم اذیت می کنه ، انگار قطع و وصل می شه ، اگه دقت کرده باشید توی باز ها اگه آنالوگو یه ذره بدید جلو ، آروم راه می ره ولی اگه آنالوگو تا ته بدید جلو ، می دوه ، ولی مال من تا ته هم می برم جلو ولی راه می ره ، توی Assassins Creed ، Splinter Cell ، Prototype و چند بازی دیگه امتحان کردم ولی باز راه می ره ، نمی دوه

مشکلش چیه ؟

آنالوگش قابل تعمیره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر