سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

vahid ahmadi

کاربر سایت
Jul 8, 2013
2
سلام
اکس باکس من ارکیده بعضی بازیا رو راحت باز میکنه و همیشه اجرا میشن مثل blakops2 , fifa 13 ولی تازه گیا بعضی بازیای جدید رو بعده یکی دوبار بازی کردن دیگه باز نمیکنه و عکس بازی رو داشبورد نمیاد وقتی play game رو هم میزنم میگه clean disk restart consol ... میخواستم بدونم واقعا مشکل از کجاست!!!؟
کنسول من عمرشو داده به شما یا اشکال از dvdهای جدیده ؟ ممنون میشم زود جواب بدین​

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام
اکس باکس من ارکیده بعضی بازیا رو راحت باز میکنه و همیشه اجرا میشن مثل blakops2 , fifa 13 ولی تازه گیا بعضی بازیای جدید رو بعده یکی دوبار بازی کردن دیگه باز نمیکنه و عکس بازی رو داشبورد نمیاد وقتی play game رو هم میزنم میگه clean disk restart consol ... میخواستم بدونم واقعا مشکل از کجاست!!!؟

بازی های جدید یک لنز پرقدرت میخوان. لنز شما ضعیف شده

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام
اگر قبلا بازی رو زیاد از رو دیسک اجرا می کردی احتمال اینکه لنز دستگاهت ضعیف شده باشه هست. ولی اگر فقط بازی هایی که جدید خریدی رو اجرا نمی کنه احتمال اینکه کیفیت دیسکات پایین باشه و چون یکم لنزت ضعیف شده اجرا نکنه هم هست.

hmdhmi

کاربر سایت
Jul 11, 2013
4
سلام به همه دوستان
من حدود یک سال پیش یه ایکس باکس (کرک شده) 360 اسلیم گرفتم تا 2ماه پیش کاملا درست بود و همه ی بازی هارو اجرا میکرد
2 ماه پیش به اینترنت وصلش کردم واسه ایکسباکس لایو
تو همون موقع که وصل بود به اینترنت گفت آپدیت باید بشه منم که چیزیو نمی دونستم زدم اپدیت(فکر کنم یه 1 گیگ بود)
از اون موقع به بعد دیگه هیچ بازیو رو بجز Fifa 13 و باز نمیکنه
ارورش هم اینه:
1.Clean the disc
2. restart the Console
دیگه نمی دونم باید چیکارش کنم!!! اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم!!

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان
من حدود یک سال پیش یه ایکس باکس (کرک شده) 360 اسلیم گرفتم تا 2ماه پیش کاملا درست بود و همه ی بازی هارو اجرا میکرد
تو همون موقع که وصل بود به اینترنت گفت آپدیت باید بشه منم که چیزیو نمی دونستم زدم اپدیت(فکر کنم یه 1 گیگ بود)
ارورش هم اینه:
1.Clean the disc
2. restart the Console

peen

کاربر سایت
Sep 15, 2012
16
با سلام
من يه كابل hdmi to dvi گرفتم كه ميشه يه سرش را وصل كرد به دستگاه و سر ديگش به كارت گرافيك اگه كابل مانيتور هم وصل باشه به همونجا ميتونم تصوير روي مانيتور داشته باشم يا نه يا اصلا امكان اين كار هست يا نه مدل مانيتور هم samsung syncmaster dfx1793 هست

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام
من يه كابل hdmi to dvi گرفتم كه ميشه يه سرش را وصل كرد به دستگاه و سر ديگش به كارت گرافيك اگه كابل مانيتور هم وصل باشه به همونجا ميتونم تصوير روي مانيتور داشته باشم يا نه يا اصلا امكان اين كار هست يا نه مدل مانيتور هم samsung syncmaster dfx1793 هست

شما برای چی باید از Xbox360 تصویر را بدی به کارت گرافیکی؟
جواب سوالتون خیر است و به هیچ عنوان این کار را نکن.

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان
ارورش هم اینه:
1.Clean the disc
2. restart the Console

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان
ارورش هم اینه:
1.Clean the disc
2. restart the Console

شاید لنز دستگاه ضعیف شده باشه.شاید کیفیت دیسک های بازی پایین بوده با گذشت زمان خط و خش پیدا کردن .ممکن است آپدیت ناقص انجام شده باشه.شما بهتر است آپدیت را از سایت رسمی بگیرید و از طریق فلش آخرین آپدیت را یکبار دیگر انجام بدید.

hmdhmi

کاربر سایت
Jul 11, 2013
4
شاید لنز دستگاه ضعیف شده باشه.شاید کیفیت دیسک های بازی پایین بوده با گذشت زمان خط و خش پیدا کردن .ممکن است آپدیت ناقص انجام شده باشه.شما بهتر است آپدیت را از سایت رسمی بگیرید و از طریق فلش آخرین آپدیت را یکبار دیگر انجام بدید.[/QUOTE]

سایت معتبری میشناسید؟؟؟
اگه میشناسید بگید

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام دوستان
درسته که میگن برا ایکس باکس به تازگی LT4 اومده؟
اگه اومده باشه پس بازی های LT3 رو باز نمکنه؟!
دوستان خیلی واسم مهمه اگه میدونید جواب بدید؟
اگه زحمتی نیس به صورت پیام خصوصی واسم بفرستید که زودتر متوجه بشم یا اگرم حوصله ندارید همینجا بنویسید.
ممنون!:x

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
شاید لنز دستگاه ضعیف شده باشه.شاید کیفیت دیسک های بازی پایین بوده با گذشت زمان خط و خش پیدا کردن .ممکن است آپدیت ناقص انجام شده باشه.شما بهتر است آپدیت را از سایت رسمی بگیرید و از طریق فلش آخرین آپدیت را یکبار دیگر انجام بدید.

سایت معتبری میشناسید؟؟؟
اگه میشناسید بگید[/QUOTE]

سایت رسمی خوده XBox و این هم لینک آپدیت آخر

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام.

از موقعی که به LT3 آپدیت کردم.بعضی بازی ها رو وقتی رو هارد نصب می کنم بعد اجرا می کنم وسط بازی پیغام can not authorize disc میده.در صورتی که اگر بازی رو از رو هارد پاک کنی بازی راحت اجرا میشه.

مشکل کجاست؟

ممنون.

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
سلام
یه ایکس باکس اسلیم گرفتم
دسته رو نمیشناسه
دسته رو که روشن میکنم چراغش هی روشن خاموش میشه
دو تا دسته رو تست کردم که در هر دو چنین وضعیه

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام
یه ایکس باکس اسلیم گرفتم
دسته رو نمیشناسه
دسته رو که روشن میکنم چراغش هی روشن خاموش میشه
دو تا دسته رو تست کردم که در هر دو چنین وضعیه
شما دسته ها را برای دستگاه شناسایی نکردی
یک کلید کوچک مقابل کلید lb هست اونو فشار بده و یک کلید فشاری دیگر کنار پورت usb جلوی xbox هست سپس دسته ها ست می شوند.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام.

از موقعی که به LT3 آپدیت کردم.بعضی بازی ها رو وقتی رو هارد نصب می کنم بعد اجرا می کنم وسط بازی پیغام can not authorize disc میده.در صورتی که اگر بازی رو از رو هارد پاک کنی بازی راحت اجرا میشه.

مشکل کجاست؟

ممنون.
برای اینکه بعضی بازیهای LT3 براس اینکه بخوایی از رو هارد اجرا کنی باید برنرمکس باشن ولی شما می تونی بازی هایی رو که غیر برنرمکس هم هست رو از رو هارد اجرا کنی به روش پخش موزیک، یعنی از رو هاردت یه موزیک پلی کنی و اون بازی رو که میگی ارور میده رو اجرا کنی اونوقت دیگه ارور نمیده

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام.

مشکل کجاست؟

ممنون.
بعضی بازی ها چون بد رایت می شند (سرعت بالا،کیفیت بد DVD)و همچین قبل از اینکه رایت بشه با Agbx چک نشده و قسمتی از Data ها در برای چک کردن توسط دستگاه وجود نداره (ربطی به محتوای بازی نداره-این Data مربوط به چک کردن دیسک و اطلاعات منتقل شده روی هارد میشه).بهترین راه حل برای این بازی ها این است که از نسخه burner Max آستفاده بشه.البته در بازی های هم که اصلا BM نیستند این مورد پیش میاد که بخاطر سرعت بالا رایت دیسک است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر