سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام
امروز وسط فیفا 13 ارور دیسک داد اومد بیرون حالا هر بازی میزارم به غیر چند تا استثنا مثل Call Of Duty 3;فن دستگاه صدا های عجیب غریب در میاره و بازی اجرا نمیشه.مشکل از چیه؟!
مدیران لطفا پاک نکنید:|

سلام دوست من

دستگاه باید بررسی بشه ممکن است مکن از صدای درایو باشه و شما احساس کنید از فن هست
یا اگر دستگاه rgh هست یا همون jtag صدای غیر عادی فن مال عدم سازگاری یا مشکل در اتصالات گلیچر هست

بهتر حال مشکلی نیست که حل نشه و نگران نباش بازی FIFA لنز قوی و تازه نفس میخواد که اگر دستگاه شما عمرش بیشتر از 2 سال هست طبیعی هست که اینجور بشه و باید یک لنز نو نصب کنید.

بهتره تعمیر کار معتبر دستگاه شما را ببینه

Last edited by a moderator:

mohammadp2

کاربر سایت
Jan 25, 2013
5
سلام

دوستان عزیز من یک مشکلی دارم دستگاه من اسلیم 250 گیگ هست.

مشکلم اینه که بازی ها رو وقتی اینیستال میکنم و بعدش میرم تو بازی

به من ارور میده و میگه بره اطلاعات بیشتر به ایکس باکس دات کام / ساپورت برو لطفا راهنمایی کنید منو مرسی

سوال دومم

من بازی دبلیو 13 رو وقتی میزارم از دستگام صدای بلند چرخش دیسک میاد

اما بره بقیه بازی هم اینطور نیست اگه کمکم کنید ممنونتون میشم

با تشکر

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام

به من ارور میده و میگه بره اطلاعات بیشتر به ایکس باکس دات کام / ساپورت برو لطفا راهنمایی کنید منو مرسی

سوال دومم

با تشکر

خدمت شما بگم که علت اینکه ارور میدهد بخاطر این هست که DVD بازی شما رایت ناقص هست و به شما ایراد میگیره یا اینکه هادر کنسول شما تقلبی هست که اگر از جای درست حسابی گرفتی نگران نباش ولی برای اطمینان یک بازی قدیمی رو کپی کن توی هارد و تست کن

در مورد صدای یک بازی بخاطر نوع دیسک و توع چاپ روی دیسک هست نگران نباش ارتعاش ایجاد میکنه هر دیسک وزن بخصوص خودش رو داره

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام

سوال دومم

با تشکر

بازیتونونو برنرمکس بخرین دیگه همچین اروری نمیده بازیتون 100 رایت معمولیه که از بازی میپره بیرون .

حتما با دور تند رایت شده یا بد رایت شده کلا . موفق باشین .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ببخشید این چرخش که این صدا رو از دستگاهم بیرون میده به دستگام صدمه ای وارد میکنه ؟ :|

نه مشکلی درست نمیکنه . فقط اگه میخایین صدایی ازش در نیاد یه هارد بخرین بازیاتونو بریزین تو هارد دیگه 1 ذرم صدا ازش در نمیاد همین . موفق باشین .

mohammadp2

کاربر سایت
Jan 25, 2013
5
نه مشکلی درست نمیکنه . فقط اگه میخایین صدایی ازش در نیاد یه هارد بخرین بازیاتونو بریزین تو هارد دیگه 1 ذرم صدا ازش در نمیاد همین . موفق باشین .

ببخشید خود دستگاهم پس هاردش به درد نمیخوره 250GB هست توش میریزم گفتم که میره تو ارور میده میاد بیرون :|

PooyanScorpion

کاربر سایت
Sep 19, 2012
2
سلام . من چند تا سوال داشتم اگه میشه جواب بدین ممنون میشم :
1 : من میخوام بازی های ایکس باکس رو به صورت 100% رایت کنم چه کار باید بکنم ؟ آیا با رایتر لپ تاپ دل میتونم این کارو انجام بدم ؟! اگه نمیشه به چیا احتیاج دارم دی وی دی 9 مخصوص
می خواد ؟ چون میخوام بدم به مشتری لطفا کامل بهم بگین که چی کار کنم واسه 100% رایت
2 : می خوام روی یه هارد اکسترنال بازی هارو اجرا کنم ! آیا روشی اومده که کل فضای هارد یا بیشتر از 16 گیگابایت رو شناسایی کنه ؟!
در ضمن بازی باید 100% باشه یا بازی های 97% هم این قابلیت رو دارن که از رو هارد بیان بالا ؟
3 : امکانش هست که برای رایت بازی های ایکس باکس از دی وی دی مورد نظر رایت dvd به dvd زد ؟​

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ببخشید خود دستگاهم پس هاردش به درد نمیخوره 250GB هست توش میریزم گفتم که میره تو ارور میده میاد بیرون :|

خوب اگه هارد داره بریزین تو همون هارد منظور منم هارد خود دستگاه بود نه هارد دیگه داداشم . بریزین تو هارد عمرنات اگه صدا بیاد ازش . موفق باشین . باز سوالی داشتین تو پ.خ بدین جواب بدم سریع .

آخرین ویرایش:

مهدينيو

کاربر سایت
Jun 24, 2012
3
سلام.لطفا يكي از اساتيد راهنمايي كنه.دستگاه من اليت هستش و با اينكه بورد و درايو و لنز و LT+3 همه سالمند.بعضي از بازيهاي برنر رو مثل ac3 و dmcنه تنها روي هارد ذخيره نميكنه بلكه از روي ديسك هم بازيهارو نمي خونه (بازيها هم سالم هستند).لطفا يكي راهنمايي كنه.ممنون.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام.لطفا يكي از اساتيد راهنمايي كنه.دستگاه من اليت هستش و با اينكه بورد و درايو و لنز و LT+3 همه سالمند.بعضي از بازيهاي برنر رو مثل ac3 و dmcنه تنها روي هارد ذخيره نميكنه بلكه از روي ديسك هم بازيهارو نمي خونه (بازيها هم سالم هستند).لطفا يكي راهنمايي كنه.ممنون.

خوب بازی های شما 97 درصدی رایت شدن حتما برا همین نمیتونین تو هارد نصب کنین یا از هارد اجراشون کنین . برا اینکه مشکلتون حلشه برین بازی برنرمکس تهیه کنین دوست عزیز موفق باشین .

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,013
نام
sami
مشکل از بازیاته.میخوای بازیا رو تست کنی ببینی سالمن بریزشون رو هارد اگه بدون مشکل ریخت که سالمه ولی اگه در حین ریختن ارور داد بازیت خرابه حتی اگه بتونی تو بازیم بری بالاخره یک جا گیر میکنه
در ضمن این روش واسه بازیایی که برنرم نیستن کار میکنه

مهدينيو

کاربر سایت
Jun 24, 2012
3
مشکل از بازیاته.میخوای بازیا رو تست کنی ببینی سالمن بریزشون رو هارد اگه بدون مشکل ریخت که سالمه ولی اگه در حین ریختن ارور داد بازیت خرابه حتی اگه بتونی تو بازیم بری بالاخره یک جا گیر میکنه
در ضمن این روش واسه بازیایی که برنرم نیستن کار میکنه
سلام.ممنون از جوابتون.ولي دوست عزيز بازيها برنر مكس هستند و روي دستگاه ديگه جواب دادند.

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سلام من xbox رو به یه تلوزیون وصل کردم ولی تصویر سیاه و سفیده مشکل از کابل هستش یا تلوزیون یا دستگاه ؟
بعد این لب تاپ ها که HDMI و VGA بهشون میخوره رو میشه بهش XBOX وصل کرد ؟ برنامه میخواد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر