سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
لنز دستگاه من هم سوخت.50 تومن هزینش میشه8-|

بین 40 تا 50 تومن هستش بله دوست عزیز .

---------- نوشته در 08:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:12 PM ارسال شده بود ----------

من وقتی بازی farcry 3 رو تو دستگاه میذارم تا سر press start میره اما بعدش یه صدای تک میده و ریست میشه دستگاه
مشکلش چیه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

بازیتون اگه 97 درصدی هستش یه برنرمکسشو تهیه کنین ببینین همین مشکلو دارین . ایا بازی های دیگرم بازی میکنین به همین مشکل بر میخورین .

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
بین 40 تا 50 تومن هستش بله دوست عزیز .

---------- نوشته در 08:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:12 PM ارسال شده بود ----------

بازیتون اگه 97 درصدی هستش یه برنرمکسشو تهیه کنین ببینین همین مشکلو دارین . ایا بازی های دیگرم بازی میکنین به همین مشکل بر میخورین .

بازی برنر مکس هست
این بازیو رو یه دستگاه دیگه گذاشتم اجرا میشد
در ضمن فعلاً با بازی های دیگه مشکلی ندارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
یعنی باورم نمیشه هنوزم xbox360 مشکل داره!!! یا اینکه فکر کنم چون از بازیهای کپی استفاده میشه اینطوریه.
در حال حاظر بهترین نوع xbox چیه توی بازار که 3 چراغ نشه و ارورای لعنتیه دیگه رو نده؟ قیمت ؟
دیگه 360 های تو بازار مشکل سه چراغ شدن و گرما و اینا ندارن مگراینکه واقعا بد شانس باشی یا کنسول رو تو شرایط بدی نگه داری کنی

yahoorazer

کاربر سایت
Dec 3, 2012
3
سلام
من ایکس باکس ارکید دارم و بازی wwe 13 رو گذاشتم رو دستگاه و پیغام this disc is not supported داد و وارد بازی نشد و بازی wwe 12 یا بازی pes 2012 گذاشتم بالا اومدو بازی کردم ولی هنوز برای بازی wwe 13 پیغام this disc is not supported میده و حتی اخرین اپدیت یعنی 2.0.16202.0 رو نصب کردم دوباره برای بازی wwe 13 پیغام this disc is not supported میده . چه کار کنم ؟لطفا کمکم کنید

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
من ایکس باکس ارکید دارم و بازی wwe 13 رو گذاشتم رو دستگاه و پیغام this disc is not supported داد و وارد بازی نشد و بازی wwe 12 یا بازی pes 2012 گذاشتم بالا اومدو بازی کردم ولی هنوز برای بازی wwe 13 پیغام this disc is not supported میده و حتی اخرین اپدیت یعنی 2.0.16202.0 رو نصب کردم دوباره برای بازی wwe 13 پیغام this disc is not supported میده . چه کار کنم ؟لطفا کمکم کنید
شاید بهتر باشه یه نسخه دیگه از این بازی رو از جای دیگه تهیه کنید ...

Black_Hawk

کاربر سایت
Jun 17, 2011
111
نام
میلاد
برد تو 360 چه کاری انجام میده
همون کاری رو که مادربرد توی PC میکنه!
-----------------------------------------------------------------
من یه هارد 20 برا کنسولم از یکی از دوستام گرفتم. وقتی وصلش کردم فضای آزادشو زده 13.6 گیگ. هارد مشکل داره؟؟

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
573
نام
محمد
همون کاری رو که مادربرد توی PC میکنه!
-----------------------------------------------------------------
من یه هارد 20 برا کنسولم از یکی از دوستام گرفتم. وقتی وصلش کردم فضای آزادشو زده 13.6 گیگ. هارد مشکل داره؟؟

نه خودش همین جوری هست! بقیش برای فایلهای خود دستگاه استفاده میشه

HadiMeskan

کاربر سایت
Sep 28, 2012
2
سلام من واسه ایکس باکسم پسورد گذاشته بودم حالا اصلا یادم نمیاد چی بوده وارد بازی که میخواد بشه پسورد میخواد و قسمت familly setting هم قفله و تاپسورد قبلی رو نداشته باشم اجازه ورود نمیده خواهشن کمکم کنید

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان سلام به همه لطفا کمک کنید
من یه xbox360 arcad دارم داشتم با هاش far cry 3 بازی می کردم که یهو تصویر خط خطه صورتی شد بعد منم دستگاه رو خاموش کردم بعد دوباره روشن کردم بعد یه چراغ قرمز روشن شد و یه تصویر خاکستری اومد و نوشت که با ساپورت تماس بگیر ارورش هم فک کنم 74 بود اول فک کردم مشکل از کابلی جاییه اما بعد دیدم که مشکلش با در اوردنو اینا درست نشد لطفا کمک کنید گیج شدم رفت باید چیکار کنم؟؟؟

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
سلام دوستان یکی از دوستای من یه ایکس باکس ارکید داره فلش رو باش مچ میکنه روش هم بازی میریزه اما فلش رو میکشه دوباره وصل میکنه کنسول فلشو نمیشناسه باید چی کار کنه؟

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,661
نام
محمد
دوستان

با این وسیله میشه 360 رو به پشت کیس وصل کرد که هم صدای PC و هم 360 از اسپیکرها پخش بشه ؟

3-5-mm-stereo-male-to-rca-female.JPG

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
دستگاه من 3 چراغ شده بود که مشکل هم از GPU بود همینطور بلا استفاده بود تا اینکه بالاخره با روش حوله درستش کردم حالا مشکلی که هست بعضی اوقات بعد از نیم ساعت تصویر میریزه به هم دستگاه فریز میشه و کاری نمیشه کرد دستگاهم دیگه 3 چراغ نمیده .دوستان راهنمایی کنید چیکار میشه کرد درسته کنسولم خیلی قدیمیه ولی اصلا شرایط خریدن یه کنسول نو دیگه رو ندارم و باید با همین بسازم.
اگر هم تو تهران تعمیر کاری رو میشناسید در این زمینه برام لطفا پ.خ کنید
ممنون از همه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
سلام دوستان.نمیدونم از دیشب وقتی سی دی میزارم دستگاه یه ذره سی دی میخونه و اونجا مینویسه open try.مشکل چیه؟

---------- نوشته در 08:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:53 PM ارسال شده بود ----------

خواهشا یکی جواب بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر