سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اقا بیا خلاصه کنم مشکلم این است که درایور ایکس باکس که اسلیم 250 است وقتی می خواهم دی وی دی بازی روش بزارم درایور میاد بیرون ولی می خواهم ببرم داخل اصلا نمیره داخل باید بادست خودم ببرم داخل حالا می فهمید اشکالش از کجاش هست لطفا راهنماییم کنید:((:hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام دوستان
یه لینک تورنت مربوط به GTA:SA گیرم آوردم که ظاهرا کار میکنه
فقط یه جا متوجه نشدم :Will this run on my XBOX360?
There are 3 things you need to play this game! 1.) The XBOX original games emulator from Microsoft. I recommend Nov2007 update. Original Xbox Games | Play Original Xbox Games - Xbox.com - Xbox.com 2.) A harddisc for your XBOX360, because the emulator from Microsoft needs it. 3.) An i-Xtreme firmware flashed drive.
این شرط یک یعنی اینکه باید یه بازی XBOX از خود مارکت بخریم تا املاتور Xbox Originis تو کنسول نصب بشه ؟
راهی نیست که بدون خرید امالاتور رو نصب کرد
حجم تورنت هم 2.2 گیگ ـه و رو DvD 9 هم کار کرده

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام دوستان
یه لینک تورنت مربوط به GTA:SA گیرم آوردم که ظاهرا کار میکنه
فقط یه جا متوجه نشدم :Will this run on my XBOX360?
این شرط یک یعنی اینکه باید یه بازی XBOX از خود مارکت بخریم تا املاتور Xbox Originis تو کنسول نصب بشه ؟
راهی نیست که بدون خرید امالاتور رو نصب کرد
حجم تورنت هم 2.2 گیگ ـه و رو DvD 9 هم کار کرده
..........

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اقا بیا خلاصه کنم مشکلم این است که درایور ایکس باکس که اسلیم 250 است وقتی می خواهم دی وی دی بازی روش بزارم درایور میاد بیرون ولی می خواهم ببرم داخل اصلا نمیره داخل باید بادست خودم ببرم داخل حالا می فهمید اشکالش از کجاش هست لطفا راهنماییم کنید:((:hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::hurted::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

دوست عزیز حیفه ببرین پیش یه تعمیر کار منصف درستش کنه این از درایو اجگتش یا گیر میکنه یا یچیش شده دیگه . ایشالله درست میشه .

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان ایکس باکس چه جوری با ویندوز سون share میشه راه حلی که تو سایت گذاشتند برای ویندوز ایکس پی هست من هر چه قدر بینشون ip میزنم همدیگر قبول نمی کنند حتی ip اتوماتیک هم گذاشتم ولی فایده نداشت هر کی میدونه یه اموزشی بزاره خیلی گیرم.
در ضمن من با پورت usb مودمم به اینترنت وصل میشم اگه بخوام اینترنت به اشترک بذارم باید چیکار کنم.
ممنون.
دوستان خواهشن یکی جواب ما رو بده.

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوست عزیز حیفه ببرین پیش یه تعمیر کار منصف درستش کنه این از درایو اجگتش یا گیر میکنه یا یچیش شده دیگه . ایشالله درست میشه .

I LIKE THIS

---------- نوشته در 08:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزيز منم قبلا يه دستگاه X360 Peremium داشتم دقيقا همين مشكل داشت b-)

اصلا نبر بيرون اگه هم ميبري نگو تعمير كنه چون بعدا به مرور زمان دوباره خراب ميشه ديگه به اين كارت ادامه نده ;)

اگه هم ميبري بگو درايو برات عوض كنن

mm222

کاربر سایت
Aug 27, 2010
16
سلام خدمت دوستان گل و گرامی سایت بازی سنتر..:p

من بازی بلک 2 رو دوروزه دانلود کردم (از دانلود ها) و وقتی میزنم تو رایت با این خطا مواجه میشم .دقیقا وسط رایت میسوزه..:|

کسی میدونه مشکل من چیه و از کجاست! قبلا بازی کشتی کج 2012 رو هم گرفته بودم و بدون مشکل رایت کردم ولی این از سری بازی هایی که حجمشون یکمی بیشتره 97% رایت میشه..تا الانم 4 تا دی وی دیم سوخته :>:((

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
سلام خدمت دوستان گل و گرامی سایت بازی سنتر..:p

من بازی بلک 2 رو دوروزه دانلود کردم (از دانلود ها) و وقتی میزنم تو رایت با این خطا مواجه میشم .دقیقا وسط رایت میسوزه..:|

کسی میدونه مشکل من چیه و از کجاست! قبلا بازی کشتی کج 2012 رو هم گرفته بودم و بدون مشکل رایت کردم ولی این از سری بازی هایی که حجمشون یکمی بیشتره 97% رایت میشه..تا الانم 4 تا دی وی دیم سوخته :>:((
​برای من هم دقیقا تو کنسول و کامپیوتر رو 48% ارور میده

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
I LIKE THIS

---------- نوشته در 08:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزيز منم قبلا يه دستگاه X360 Peremium داشتم دقيقا همين مشكل داشت b-)

اصلا نبر بيرون اگه هم ميبري نگو تعمير كنه چون بعدا به مرور زمان دوباره خراب ميشه ديگه به اين كارت ادامه نده ;)

اگه هم ميبري بگو درايو برات عوض كنن

دوستان ممنون از اقا محسن گل وحسام گل بردم تعمیر کار گفت حیفه باز کنم گفتم باشه اومدم بیرون وحالافقط با یک تکان کوچیک خودش میره داخل بعضی بار ها هم خودش میره تکان نمی خواهد خدایا شکرت

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اقا برای من تو مرحله سوم call of duty bo 2 که نامریی میشن اونجا که وارد یه قلعه مانند (درش رو با تفنگ میترکونن) میشن fatal crash میده و هنگ میکنه کسی دیگه ای این مشکل رو داره؟؟

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
آقا من همين الان دستگام يه لحظه 3 چراغه شدو سريع خاموشش كردم و كابلاشو دوباره زدمودرست شدومشكلي نداره؟ در ضمن بردم هم جاسپر هست
يكي جواب بده لطفا

---------- نوشته در 04:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

كسي نيست؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر