سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
سلام من یه فلش 16 گیگ گرفتم به کامپیوترزدمش یه چیزایی توش ریختم ازکامپیوتردرش آوردم باززدمش دیدم فضاش از14.9به15گیگ افزایش یافت میزنمش توی ایکس باکس توش یه پروفایل میریزم بعدکنسول رو خاموش وروشن میکنم میبینم چیزایی که توش بوده حذف شده بعدتوی کامپیوترم میگه بایدفورمتش کنی من اینو برای ایکس باکسم گرفتم میشه راهنماییم کنید ببینم باید چیکارکنم فلشه درست بشه.

---------- نوشته در 10:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:01 AM ارسال شده بود ----------

اول باید فلشو کانفیگور کنید . بعد باید با برنامه های مختلف داخل فلش چبز میز بریزید

همین کاروکردم بازکنسولو خاموش وروشن میکنم پاک میشه.

---------- نوشته در 10:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:02 AM ارسال شده بود ----------

یکی جواب بده دیگه.

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
من داشتم بازی میکردم دیدم چراغ1کنسولخاموش میشه و چراغ 2روشن و دوباره چراغ2خاموش میشه و جراغ 1روشن میشه.
چند بار که این اتفاق میفته تا یه زمان کوتاهی این جوری نمیشه دو باره اینجوری میشه.مشکل کجاس؟

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
سلام من یه فلش 16 گیگ گرفتم به کامپیوترزدمش یه چیزایی توش ریختم ازکامپیوتردرش آوردم باززدمش دیدم فضاش از14.9به15گیگ افزایش یافت میزنمش توی ایکس باکس توش یه پروفایل میریزم بعدکنسول رو خاموش وروشن میکنم میبینم چیزایی که توش بوده حذف شده بعدتوی کامپیوترم میگه بایدفورمتش کنی من اینو برای ایکس باکسم گرفتم میشه راهنماییم کنید ببینم باید چیکارکنم فلشه درست بشه.

---------- نوشته در 10:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:01 AM ارسال شده بود ----------

همین کاروکردم بازکنسولو خاموش وروشن میکنم پاک میشه.

---------- نوشته در 10:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:02 AM ارسال شده بود ----------

یکی جواب بده دیگه.

یکی به مشکل من جواب بده دیگه

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
من داشتم بازی میکردم دیدم چراغ1کنسولخاموش میشه و چراغ 2روشن و دوباره چراغ2خاموش میشه و جراغ 1روشن میشه.
چند بار که این اتفاق میفته تا یه زمان کوتاهی این جوری نمیشه دو باره اینجوری میشه.مشکل کجاس؟
مال منم اینطوریه ولی بعضی وقتا اینطوری میشه
تغییر چراغ با سنسور انجام میگیره یعنی وقتی افقی شه تغییر میکنه
سری ساخت اسلیم اینطوریه مشکل داره

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا

کمک کنید دوستان

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
311
نام
حسین
سلام دوستان نمیدونم جاش اینجاس یا نه خواستم بدونم چطور میشه ساعت و تاریخ رو جوری تنظیم کرد که برنگرده عقب؟مثلا الان تاریخ رو میزارم رو 2012 بعد از یه مدت میام میبینم باز شده 2005

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
کمک کنید دوستان
همون چهار چراغ رو کنسول رو میگی که مربوط به شناسایی تعدداد دسته هاست؟
مشکلی نیست واسه منم بعضی وقت ها اینجوریه،به گمانم بستگی داره کنسول را کجا بذاری.باید جای کنسولت تراز و خوب باشه.در کل مشکلی نیست

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
سلام دوستان نمیدونم جاش اینجاس یا نه خواستم بدونم چطور میشه ساعت و تاریخ رو جوری تنظیم کرد که برنگرده عقب؟مثلا الان تاریخ رو میزارم رو 2012 بعد از یه مدت میام میبینم باز شده 2005

این که میگی بر میگرده عقب واسه این هست که کنسول از برق جدا شده

---------- نوشته در 05:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

من از فروشنده دستگاه درباره:
پرسیدم. گفتش که کنسول 360 هنگام لودینگ چراغ 1و2میکنه درست گفته یا نه؟

mohsengol

کاربر سایت
Nov 25, 2007
20
بچه ها من هنوز مشکل نخوندن بازیها با ایکس باکس اسلیم دارم.
یک جا بردم گفت بد آنلاک شده باید بردش عوض کنی.
یک جا دیگه می گه فقط باید jtag کنی.
یک فروشگاه معتبر تو تهران معرفی کنید.(به غیر از نکست جن)

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
سلام
من از پروفایل دوستم یه دی ال سی فورزا دانلود کردم(خریده بود)

الان فقط میتونم با پروفایل دوستم پورشه سواری کنم

یعنی داخل هاردم هست ولی داخل پروفایل اصلیم نمیتونم بازی کنم
:(

کمک
:(

---------- نوشته در 10:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:40 AM ارسال شده بود ----------

یعنی دی ال سی داخل بقیه پروفایل ها هنوز فروشیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر