سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
سلام یه سوال داشتم :

من داشتم بازی darksiders 2 رو بازی میکردم . اونجا که باید روح سوم همراه با عنکبوت رو بکشم که ناگهان دستگاه هنگ کرد و تصویر ثابت شد . مجبور شدم دستگاه رو از دکمه جلو خاموش کنم . بعدش دوباره بازی کردم و مشکلی نبود . فقط میخوام بدونم چرا هنگ کرد ؟ بازی برنرمکس هست رو دیسک تی گیت . بعد مشکلی واسه دستگاه پیش نیومده ؟ ممنون میشم کمک کنید

mohsengol

کاربر سایت
Nov 25, 2007
20
سلام
من ایکس باکس اسلیم دارم. بعد از مدتی بازی کردن دیگه هیچ یک از بازیها را اجرا نکرد. بعضی موقع open try می ده یا play dvd می ده ولی بازی اجرا نمی کنه
تا حلا چند بار بردم تعمیرگاه یکبار لنزش تمیز کرده دو بار داس فلش کرده ولی بعد از دو هفته دویاره همون مشکل اتفاق می افته
لطفا راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

spr_secret

کاربر سایت
Apr 12, 2011
44
نام
مهدی
سلام
اگر دستگاهی بن شده باشه چه اتفاقی براش میافته اصلا کار نمی کنه یا اینکه فقط توی لایو کار نمی کنه.....
آیا امکان داره که تعمیر بشه و مثل روز اول دوباره کار کنه ؟
خرجش چقدره ؟
متشکرم

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام
اگر دستگاهی بن شده باشه چه اتفاقی براش میافته اصلا کار نمی کنه یا اینکه فقط توی لایو کار نمی کنه.....
آیا امکان داره که تعمیر بشه و مثل روز اول دوباره کار کنه ؟
خرجش چقدره ؟
متشکرم

موقعی که دستگاه شما بن میشه فقط نمیتونید به لایو وصل بشید ومشکلی دیگه ای ایجاد نمیکنه
شما باید یک کنسول که بن نشده پیدا کنید و به وسیله جیتگ یسری اعداد رو عوض کنید

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
دستگاهی دارم که nextgen نتونست اونو تعمیر کنه ایا کسی اینجا هست که بتونه تعمیر کنه شما باید از Nextgen وارد تر باشین که بتونین این کارو انجام بدین حالا کی در این سایت هست که خیلی وارده و میتونه ایکس باکس منو که 3چراغ میده و در حین بازی هم هنگ میکنه درست کنه؟خواهشا اگر ادم خبره میشناسین معرفی کنین.پیغام خصوصی بدین اگه میشه مرسی.

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
علیرضا رو سراق دارم که در همدان ساکن هست و فروشگاه ic centerکه دستگاه های سه چراغ رو تعمیر میکنه و سه ماه هم گارانتی میده.

13712000

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,787
نام
محمد
سلام
سی دی های bm رو اگه روی هارد نصب کنیم میشه بدون سی دی اجراشون کرد ؟
من بازی اسلیپینگ داگ رو نصب کردم ولی بدون سی دی اجرا نمیشه .
کلا چجوری میشه بازیها روی هارد نصب کرد و بدون سی دی اجراشون کرد ؟

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
سلام من اول که دستگاه بالا میاد پروفایلم رو که ساین این میکنم ازم میپرسه که میخوایی به لایو وصل بشی یا نه؟
خیلی رو مخمه نمیشه از بینش برد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر