سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
درود
در حین بازی مکس3 (دیسک برنر مکس نیست) موقع سیو کردن کنسول پیغاد داد که قادر به سیو نیست بعد که از بازی بیرون اومدم دیدم سیوهای بازی مکس corrupt شدن و با اینکه حدود 9 گیگ فصای ازاد داشت هارد کنسول فقط 4 گیگ رو شناسائی میکنه مشکل چیه؟
یه نکته هم که یادم رفت وقتی توی قسمت storage کنسول میرم یه بخشی به اسم cloud save games یه همچین چیزی وجود داره که میشه disable یا enable ش کرد البته پیغام میده باید به لایو وصل شید.
کارمون گیره بخدا... :d

mhn123

کاربر سایت
Jul 4, 2010
82
من دستگاه باز کردم که تسمه سی دی رامو عوض کنم نحوه کارم اینه که در سی دی رام باز گذاشتم دستگاهو از برق کشیدم دستگاهو باز کردم سی دی رومو باز کردم بعد تسمرو عوض کردم بعدشم در سی دی رامو خودم با دست بستم ولی وصلش کردم سه چراغ شد بوی سوختگی از سی دی رام اومد از برق کشیدم سی دی رامو باز کردم گذاشتم تو دستگاه مشکل حل شد توی بازیم میره فقط این بوی سوختگی ماله چی بود مشکلی پیش نمیاد ؟ لطفا یکی کمک کنه

mhn123

کاربر سایت
Jul 4, 2010
82
اقا سلام من مثله اینکه سیم برق درایومو اشتباه وصل کردم درایوم سوخت دادم پشت شهرداری بدون JTAG برام درست کرد گفت برد درایو عوض کردم DVD KEY از توش دراوردم, اگه برد سوخته باشه میشه DVDKEY از اون دراورد ؟

saeid noori

کاربر سایت
Jul 12, 2012
2
سلام .من پروفایل دستگاه رو اشتباهی پاک کردم.حالا همه سیوها داخل هارد هست ولی پایینشون نوشته پروفایل ناشناخته.پروفایل جدید هم ساختم ولی همچنان بازیها همونطورن.چکار باید کرد؟

hamed5800

کاربر سایت
Oct 18, 2011
7
سلام به تمامي دوستان بازي سنتري
من يه مشكل دارم اونم اينه كه من ايكس باكسم رو هفته ي پيش بردم واسه lt3 تا ٢-٣ روز اول سالم بود اما حالا كه بازي ميذارم مي نويسه play dvd و بازي هاي ديگه رو كه ميذارم مي نويسه play game عكس بازي نمياد و جالبه كه وقتي يه بار خاموش مي كنم و بعد سريع روشن مي كنم درست ميشه!
خودم فك مي كنم اين به خاطر ghost recon future solidere چون قبلش درست بود يعني ghost recon ديدم يه چيزي نصب كرد و من كنسل نكردم مي دونيد چي بود نصب شد؟؟؟
دستاگاهم ١٤٧١٩ هستش
اسليمه ٢٥٠gb

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من يه مشكل دارم اونم اينه كه من ايكس باكسم رو هفته ي پيش بردم واسه lt3 تا ٢-٣ روز اول سالم بود اما حالا كه بازي ميذارم مي نويسه play dvd و بازي هاي ديگه رو كه ميذارم مي نويسه play game عكس بازي نمياد و جالبه كه وقتي يه بار خاموش مي كنم و بعد سريع روشن مي كنم درست ميشه!
خودم فك مي كنم اين به خاطر ghost recon future solidere چون قبلش درست بود يعني ghost recon ديدم يه چيزي نصب كرد و من كنسل نكردم مي دونيد چي بود نصب شد؟؟؟
دستاگاهم ١٤٧١٩ هستش
اسليمه ٢٥٠gb
دوست عزیز تا جایی که من این مشکل را دارم و بعضی اوقات برام اتفاق می افته زمانی است که مثلا یک بازی قدیمی که ماله LT2 بوده پچ شده را می زارم توی دستگاه و بعدش یک بازی جدید LT3 می زارم این اتفاق می افته.از چند نفر دیگر هم سوال کردم گفتن این مسئله طبیعی که می زنه Play DVD .اما همیشه اتفاق نمی افته والبته یک مورتال کامبت دارم که معلوم از این دی وی دی های بی خودی بوده اکثر زمانی که اون را می زارم این اتفاق می افته به دی وی دی بازی هم خیلی ربط داره چی باشه و با چه سرعتی رایت شده باشه.البته تاجایی که من تجربه دارم گفتم شاید داستان اصلا چیز دیگر باشه.
موفق باشید

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
دستاگاهم ١٤٧١٩ هستش
اسليمه ٢٥٠gb

دوست عزیز تو بازی هارو رو هار میزنی بعد بازی میکنی یا بدون زدن روی هارد؟ منم یه اسلیم چهار گیگ دارم که بعد از ال تی سه همین مشکل براش پیش اومد ! از پیش کسی که ال تی سه زدم پرسیدم گفت بازی های ال تی سه خیلی سنگینه (تازه بازی های ما کپیه لنز دستگاهو ...) باید بزنی روی هار د بعد بازی کنی .play dvd هم به خاطر اینکه لنزت داره ضعیف میشه . اینو مطمئن نیستم از چند نفره دیگه هم بپرس

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوست عزیز تو بازی هارو رو هار میزنی بعد بازی میکنی یا بدون زدن روی هارد؟ منم یه اسلیم چهار گیگ دارم که بعد از ال تی سه همین مشکل براش پیش اومد ! از پیش کسی که ال تی سه زدم پرسیدم گفت بازی های ال تی سه خیلی سنگینه (تازه بازی های ما کپیه لنز دستگاهو ...) باید بزنی روی هار د بعد بازی کنی .play dvd هم به خاطر اینکه لنزت داره ضعیف میشه . اینو مطمئن نیستم از چند نفره دیگه هم بپرس

دوست عزیز من بازی ها را از روی هارد بازی می کنم دستگاهم نو است تمام بازی ها را از اون اول تا الان که نزدیک به 2 ماه میشه از روی هارد اجرا می کردم.به نظر من ربطی به لنز دستگاه نداره.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
درود
در حین بازی مکس3 (دیسک برنر مکس نیست) موقع سیو کردن کنسول پیغاد داد که قادر به سیو نیست بعد که از بازی بیرون اومدم دیدم سیوهای بازی مکس corrupt شدن و با اینکه حدود 9 گیگ فصای ازاد داشت هارد کنسول فقط 4 گیگ رو شناسائی میکنه مشکل چیه؟
یه نکته هم که یادم رفت وقتی توی قسمت storage کنسول میرم یه بخشی به اسم cloud save games یه همچین چیزی وجود داره که میشه disable یا enable ش کرد البته پیغام میده باید به لایو وصل شید.
نمیدونم مشکل چیه واقعا اخه بازی رزیدنت ایول 5 رو توی هارد نصب کردم چند وقت پیش ولی الان که میخوام پاکش کنم نیستش !!
حدود6 گیگ از فضای هارد پریده کلا.

کسی همچین مشکلی نداشته تا حالا؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
میخوام لنز درایو لایتون رو بدم تعویض کنن.میخواستم ببینم اصلی و فرعی و اینا نداره لنز؟اگه داره از کجا میشه فهمید؟
راستی از یه مغازه داری شنیدم باید کل درایو عوض بشه وگرنه اگه لنز خالی عوض بشه سه ماه بعد دوباره مشکل پیدا میکنه.چرت گفته؟
در ضمن هزینه ی تعویض لنز با 6 ماه ضمانت هم بهم 50 دادن.زیاده؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
میخوام لنز درایو لایتون رو بدم تعویض کنن.میخواستم ببینم اصلی و فرعی و اینا نداره لنز؟اگه داره از کجا میشه فهمید؟
راستی از یه مغازه داری شنیدم باید کل درایو عوض بشه وگرنه اگه لنز خالی عوض بشه سه ماه بعد دوباره مشکل پیدا میکنه.چرت گفته؟
در ضمن هزینه ی تعویض لنز با 6 ماه ضمانت هم بهم 50 دادن.زیاده؟

دوست عزیز اصلی فرعی فکر نکنم داشته باشه ولی قیمتش حولو هوش 24 تومن ایناست و اینم قیمت یه سایتیه فقط برا مشاهدتون میزارم باز میخای میتونی زنگ بزنی از این سایتم بپرسی .

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام معین جان وقتت بخیر
دستگاه من اسلیم 4گیگ هستش..
بعضی مواقع دیسک بازی رو نمیخونه الان کمتر از یک ماهه که خریدمش
یکی از دوستان که تو کاره تعمییرو آپ کنسوله به من گفت این بخاطر این هستش که هکش کامل نیومده در صورتی که اینطور نیست(طبق گفته C4که به توصیه شما چک کردم سایتشونو)
یبار خاموش روشن میکنم درست میشه!!البته اینم بگم خیلی کم پیش میاد شاید تا الان کلا 5 بار اینطور شده!!
ممنون میشم راهنمایم کنید که مشکل از کجاست و چه باید کرد!!(پ خ فرستادم فکرکنم بدستتون نرسید)
بدرود

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
سلام معین جان وقتت بخیر
دستگاه من اسلیم 4گیگ هستش..
بعضی مواقع دیسک بازی رو نمیخونه الان کمتر از یک ماهه که خریدمش
یکی از دوستان که تو کاره تعمییرو آپ کنسوله به من گفت این بخاطر این هستش که هکش کامل نیومده در صورتی که اینطور نیست(طبق گفته C4که به توصیه شما چک کردم سایتشونو)
یبار خاموش روشن میکنم درست میشه!!البته اینم بگم خیلی کم پیش میاد شاید تا الان کلا 5 بار اینطور شده!!
ممنون میشم راهنمایم کنید که مشکل از کجاست و چه باید کرد!!(پ خ فرستادم فکرکنم بدستتون نرسید)
بدرود
تا اونجایی که من میدونم این از مشکلات شایع کنسول های اسلیم هست مخصوصا بعد آپدیت به LT 3
فکر کنم باید باهاش بسازی

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام .من پروفایل دستگاه رو اشتباهی پاک کردم.حالا همه سیوها داخل هارد هست ولی پایینشون نوشته پروفایل ناشناخته.پروفایل جدید هم ساختم ولی همچنان بازیها همونطورن.چکار باید کرد؟

اگر اكانت لايو دارى برو تو قسمت انتخاب پروفايل سمت راست آخرش نوشته download profile رو اون بزن و بعدش اسم پروفايلت رو بنويس و دانلودش كن .

اگر هم اكانت لايو ندارى درست كن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر