سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
با سلام من تازه با این فروم آشنا شدم.من یه 3 4 سالی میشه که ایکس باکس آرکید دارم هر دو سه ماه یه بارم وقتی بازی جدید میخر باید یه 30 تومن بدم آپدیت کنم.اونو نمیتونم خودم آپدیت کنم؟ اگه میتونم چطوری و فایلاش چطوریاس؟

چرا که نه!خودت میتونی ولی سخته.ما دو نوع آپدیت داریم.یکی سخت افزاریه و یکی نرم افزاریه که معمولا آپدیت های 30 تومنی جزو اون دسته از آپدیت های سخت افزاریه معمولا که بگردی آموزشش تو این فروم هست.

dantesz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
6
سوالم رو یک بار دیگه میگم:
من 10روز نیست که یک ایکس باکس اسلیم250 گیگ با کینکت خریدم اما بعد از دو سه روز بازی هر دی وی دی که می زارم بعد از چند دقیقه تو بازی هی میگره ول میکنه یهنی مکث داره تو بازی ها بعد از مدتی هم صفحه سیاه میشه و باید دستگاه رو ریست کرد به نظر شما مشکل از چیه؟

llvll.asoud

کاربر سایت
Jun 25, 2012
2
چرا که نه!خودت میتونی ولی سخته.ما دو نوع آپدیت داریم.یکی سخت افزاریه و یکی نرم افزاریه که معمولا آپدیت های 30 تومنی جزو اون دسته از آپدیت های سخت افزاریه معمولا که بگردی آموزشش تو این فروم هست.[

آپدیت های سخت افزاری با نرم افزاری چه فرقی داره؟ میشه راهنماییم کنید از کجا پیدا کنم.فروم یکم شلوغه من هیچی سردر نمیارم‌:d

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
درود
دوستان پروفایل من یه مشکلی پیدا کرده تو بازی 15 تا اچیومنت گرفتم بعد میرم تو پروفایلم میبینم زده 0 :|
کنسولم گلیچ هست برای بعضی از بازیها هم مثلا تا چپتر 3 اچیوشو داده دیگه چپتر 4 به بعد رو نداده :| درحالی که من بازی رو تموم کردم !!!!

dantesz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
6
شما رو به خدا این بار جوابم رو بدید:
من 10روز نیست که یک ایکس باکس اسلیم250 گیگ با کینکت خریدم اما بعد از دو سه روز بازی هر دی وی دی که می زارم بعد از چند دقیقه تو بازی هی میگره ول میکنه یهنی مکث داره تو بازی ها بعد از مدتی هم صفحه سیاه میشه و باید دستگاه رو ریست کرد به نظر شما مشکل از چیه؟ (حتی تو بازی های اروجینال)

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
شما رو به خدا این بار جوابم رو بدید:
من 10روز نیست که یک ایکس باکس اسلیم250 گیگ با کینکت خریدم اما بعد از دو سه روز بازی هر دی وی دی که می زارم بعد از چند دقیقه تو بازی هی میگره ول میکنه یهنی مکث داره تو بازی ها بعد از مدتی هم صفحه سیاه میشه و باید دستگاه رو ریست کرد به نظر شما مشکل از چیه؟ (حتی تو بازی های اروجینال)

2-3 روز اول مشکلی نداشت؟

وقتی تصویر سیاه می شود دستگاه هنگ میکند یعنی دکمه guide روی دسته کار نمی کنه (کلید وسط دسته xbox)

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
سلام دوستان من هم یک مشکلی دارم
دو تا بازی به نام های geaes of war3 , forza motorsport4 رو برای xbox دارم ولی زمانی که اجرا شون میکنم game error میدن که یا کنسول رو ری استارت کنید یا سی دی رو بشورید. تا حالا چندین بار رفتم سی دی هاشو عوض کردم ولی فایده ای نداره.
اگر میشه به من کمک کنید چون این دوتا بازی رو خیلی دوست دارم:(:(:(:(:((:((:((:((:((

n_z

کاربر سایت
Jun 27, 2012
7
میشه نحوه هک LT3 رو به من آموزش بدید؟
یا اگه تاپیکی واسه این کار وجود داره بهم بگید که برم بخونم.
هر چی میگردم پیدا نمیکنم آخه :(

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
لطفا جواب سوالمو بدید.
دو تا بازی به نام های geaes of war3 , forza motorsport4 رو برای xbox دارم ولی زمانی که اجرا شون میکنم game error میدن که یا کنسول رو ری استارت کنید یا سی دی رو بشورید. تا حالا چندین بار رفتم سی دی هاشو عوض کردم ولی فایده ای نداره.
اگر میشه به من کمک کنید چون این دوتا بازی رو خیلی دوست دارم:(:(:(:(:((:((:((:((

---------- نوشته در 11:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

یکی نیست جواب منو بده.
تورو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام دوستان من هم یک مشکلی دارم
اگر میشه به من کمک کنید چون این دوتا بازی رو خیلی دوست دارم:(:(:(:(:((:((:((:((:((

احتمالا دستگاه شما lt3 نیست اگر هست لنز شما ضعیف شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر