سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

shayan2

کاربر سایت
Oct 3, 2011
55
نام
shayan
سلام.
اقا من اعصاب معصاب واسم نمونده!:scare:
این xbox لعنتی بیشتر بازی هارو میگه تمیز کن . موقع نصبم میگه تمیز کن!.حتی موقعی که بازی نصب شده هم میگه نمیتونم بازی رو بخونم(خیلی کم اتفاق میفته)!!!:gunner::o
اخه من چه کنم؟:praying:
نزدیک بود xbox رو بزنم تو در و دیوار!:evil1::gunner::sniper::coolgun:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام.
اقا من اعصاب معصاب واسم نمونده!:scare:
این xbox لعنتی بیشتر بازی هارو میگه تمیز کن . موقع نصبم میگه تمیز کن!.حتی موقعی که بازی نصب شده هم میگه نمیتونم بازی رو بخونم(خیلی کم اتفاق میفته)!!!:gunner::o
اخه من چه کنم؟:praying:
نزدیک بود xbox رو بزنم تو در و دیوار!:evil1::gunner::sniper::coolgun:

دوست عزیز یا لنز کنسولتون ضعیف شده یا بازیاتون خوب رایت نشده . همون بازی هاتونو ببرین تو کنسول یکی از دوستاتون تست کنین جواب داد مشکل از لنز کنسولتونه موفق باشین .

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز:-s
سوال بالایی رو که جواب ندادین لا اقل اینو جواب بدین
ممنون میشمااااااا
آرکیدم ال تی 3 هستش همه بازیهامم %97 و درسته فقط جیرز3 و فورزا4 گیر میکنه همون 5 دقیقه اول هیچ کاری هم نمیتونم بکنم
یه فلش 16 گیگ کانفیگور کردم و جیرز3 رو نصب کردم وارد بازی شدم همون اول که تو زندنونه پا میشه راه بره یه صفحه باز شد میگهgame error : failed to authorize disc یعنی چی مشکل چیه؟
ممنون

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
من یک چند وقت تو سایت نمیومدم حالا که اومدم میبینم بعضی از بچه ها حرف از JTAG میزنن خبری شده؟
یه سوال دیگه این که من کل اصفهان را گشتم FORZA را برای LT2 پیدا کنم ولی هیچ کس نداشت حالا میخواسم ببینم میشه FORZA را روی LT2 بازی کرد یا نه

shayan2

کاربر سایت
Oct 3, 2011
55
نام
shayan
دوست عزیز یا لنز کنسولتون ضعیف شده یا بازیاتون خوب رایت نشده . همون بازی هاتونو ببرین تو کنسول یکی از دوستاتون تست کنین جواب داد مشکل از لنز کنسولتونه موفق باشین .
حالا اگه از لنز باشه چه باید کرد؟:-/
درست شدنی هست؟:((

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان من امروز یه چندتا بازی گرفتم همگی اجرا شدن.ولی توی لیست بازیها نشون داده نمیشن.یعنی هیچ اثری نه از خودشون هست نه از اچیومنت و ... انگار که نه انگار این بازیها داخل دستگاه رفتن.
تا حالا همچین مشکلی نداشتم.دستگاه هم اسلیم هست.اگه دوستان راهنمایی کنن که مشکل از چیه ممنون میشم.

sync

کاربر سایت
Dec 14, 2009
1
با سلام
دوستان گرامی من یک xbox (قدیمی)که جامپراش بهم خورده و حالا نمیدونم چطور بزارمش و دسته بازی شم کار نمیکنه (جامپر کپی خور کردن)
اگه راهنمای کنید ممنون میشم

با تشکر

Tioner

کاربر سایت
Aug 22, 2011
74
سلا بچه ها من یه مشکلی برای پروفایلم پیش اومد مجبور شدم پاکش کنم.بعد یه پروفایل جدید ساختم اما سیو ها رو که با پروفایل قبلی داشتم دیگه نمیخونه!یعنی زیر سیو ها زده Unknown Profile.حالا میخواستم بدونم چطوری میتونم از سیوهای قبلیم تو این پروفایل جدید استفاده کنم؟خواهشا توضیح بدید آیا بدبخت شدم یا نه؟!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان ، من یک فایلی از بازیه alan wake دارم که winrar هستش و وقتی بازش میکنم با یک فولدر 58411233 با این اسم برخورد میکنم وقتی که این یکی فایل باز میکنم فولدر 000D0000 نشونم میده که داخلش دیگه یک فایله که نمیدونم باید کلا با این فايل winrar چه کنم؟ لطفا کمکم کنید...

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
من میخوام کنسولمو به وسیله یا کامبل av یا hdmi به مانیتورم که فقط دوتا ورودی سریالی داره وصل کنم راه حل چیه؟
شنیدم که یه وسیله ای به نام vga box وجود داره برای این کار ایا درسته؟
میخوام هم ps2 و هم xbox360 رو با مانیتورم بازی کنم
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
کارت کپچر به کارم نمیاد اگر میشه یه چیزی بگین که از لحاظ قیمتی برام بصرفه باشه
و اینکه اگر وسیله ورودی hdmi رو هم ساپورت کنه خیلی عالی میشه

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام
من وقتی دسگاهم به lcd با hdmi وصل می کنم تصویر روی 1080 نمیای روی دقت تصویر 760*1350 60hz (البته دقیقا دقت تصویر یادم نیست یکم این ور اون ور) میاد اما قبلا که ps3 داشتم البته با یه کابل hdmi دیگه روی بالا ترین کیفت میومد
توی تنظیمات هم رفتم دوتا 1080 داشت یکی با 1080i یکی دیگه با 1080p هر کدوم که انتخاب می کردم یه پیغامی میداد که می خواست 60hz به 50hz تبدیل کنم اما نمی شود
مشکل از کجاست از کابل یا از xbox
ممنون میشم راهنمایم کنید

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
اقایون من lt 3 رو ریختم... بعدش متال گیره پچ شدرو که میزارم میگه قابله خوندن نیست ( بازی دیگه ای پچ شده ندارم که تست کنم ) ولی بقیه بازی ها بجز xgd3 ها رو میاره ... مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟؟؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اقایون من lt 3 رو ریختم... بعدش متال گیره پچ شدرو که میزارم میگه قابله خوندن نیست ( بازی دیگه ای پچ شده ندارم که تست کنم ) ولی بقیه بازی ها بجز xgd3 ها رو میاره ... مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟؟؟

شاید درست پچ نشده . شما با ایمیج بورن یه ایمیج ازش بگیرین بعد راحت پچش کنین و با سرعت 4 رایتش کنین و حتما اجرا میشه موفق باشین . باز سوالی داشتین تو پ.خ بگین تا بیشتر کمکتون کنم موفق باشین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر