سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
quote_icon.png
نوشته شده توسط shahin wilson
با سلام خدمت اساتید جدید. من یه مشکلی دارم که شاید مشکل نباشه. الان داشبورد 2.0.14699.0 دارم و ال تی 3 دارم و هیچ مشکلی در اجرای بازی ندارم. وقتی می خوام کنسول رو خاموش کنم، قبلا به طور کامل یکدفعه خاموش می شد ولی الان وقتی خاموش می کنم 10 ثانیه فن کار می کنه وبعد جریان برق رو قطع می کنه. این مشکل است؟ اگه هست از کجاست و چه کار باید بکنم؟؟؟؟ :d
کسی نبود؟

باید بری قسمت Systemبعدش برو گزینه console sttings بعدشstartup and shutdown و گزینه background downloadsرو خامش کن...بهمین سادگی ...بهمین خوشمزگی

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
quote_icon.png
نوشته شده توسط shahin wilson
با سلام خدمت اساتید جدید. من یه مشکلی دارم که شاید مشکل نباشه. الان داشبورد 2.0.14699.0 دارم و ال تی 3 دارم و هیچ مشکلی در اجرای بازی ندارم. وقتی می خوام کنسول رو خاموش کنم، قبلا به طور کامل یکدفعه خاموش می شد ولی الان وقتی خاموش می کنم 10 ثانیه فن کار می کنه وبعد جریان برق رو قطع می کنه. این مشکل است؟ اگه هست از کجاست و چه کار باید بکنم؟؟؟؟ :d
کسی نبود؟

باید بری قسمت Systemبعدش برو گزینه console sttings بعدشstartup and shutdown و گزینه background downloadsرو خامش کن...بهمین سادگی ...بهمین خوشمزگی

دمت گرم حل شد ولی چه ربطی به Backgroud downloads داره؟؟؟!!!!!!:blink::crying1::frown::smoke1:

amir-cr7

کاربر سایت
Oct 12, 2011
26
نام
amir
وقتی اون update:dae.bin امد من فک کردم xbox خراب شده دادم بیرون که مثلا درست کنن xbox یه روز موند اونجا بعد که رفتم بگیرم گفت باید lt3 بیاد از اون موقع که cd میزارم توش صداش زیاد شده ولی وقتی با دستت بالای xbox میگیری (تقریبا کنار دکمه eject) صدا قطع میشه میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟؟؟

کسی نبود؟؟؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان این درایو رو میزنم بیاد بیرون تِق صدا میده و بیرون نمیاد . چه کنم ؟! :d
دستگاهتون به صورت خوابیده هست یاایستاده؟
اگر به با تغییر وضعیت دستگاه درب Tray باز نمیشه مشکل از 2 تا چیز هست یکی تسمه ای که مربوط به باز کردن درب درایو و یا مشکل در حالت جدی تر مربوط به موتوری که اون تسمه دورش هست و کارش کشویی باز کردن درب درایو هست.
اما اگر درب دستگاهت باز شد حتما بزار یه دیسک تو درایوت بمونه.چون اینطوری تو هر حالتی درب باز میشه و فعلا مجبور نیستی بری سراغ تعمیرکارهای کار قشنگ.

gorg355g

کاربر سایت
Sep 2, 2011
83
نام
بابک
کمک درباره ی تعویض درایو
سلام دوستان من یه لایتون داشتم قبلانا که موقع در اوردن دی وی دی کی سوخت کابلو برعکس زدم دادم عوض کردن یه بنکیو انداختم
حالا اون طرف که اسپوف کرده فکر کنم با mra در اورده کی درایو رو
اولین سوالم اینه که بدون اینکه درایو تعمیر کرده باشه میشه این کارو کرد؟
بعد با اودن این ال تی 3 و مکس برنر من خواستم خودم رایت کنم با همون درایو اگه سالم باشه میتونم 0800 رو روش بریزم؟
و ممنون میشم اگه بگین که درایو خراب باشه میشه تعویض برد کرد یااون قطعه که خرابرو عوض کرد؟ توسایت اموزشش هست؟
یه عکس از برد لایتون رو که کامل باشرو میخوام83850c
شرمنده زیاد شد و ممنون اگه جواب بدین.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
دستگاهتون به صورت خوابیده هست یاایستاده؟
اگر به با تغییر وضعیت دستگاه درب Tray باز نمیشه مشکل از 2 تا چیز هست یکی تسمه ای که مربوط به باز کردن درب درایو و یا مشکل در حالت جدی تر مربوط به موتوری که اون تسمه دورش هست و کارش کشویی باز کردن درب درایو هست.
اما اگر درب دستگاهت باز شد حتما بزار یه دیسک تو درایوت بمونه.چون اینطوری تو هر حالتی درب باز میشه و فعلا مجبور نیستی بری سراغ تعمیرکارهای کار قشنگ.

به صورت خوابیده بوده است . منم اصلا دوست ندارم ببرمش برای تعمیر چون کاملا میترسم بزنن چشمش رو هم کور کنن :d انشاالله که جدی نباشه البته ما که شانس نداریم . به هر حال ممنون یکم باهاش ور میرم تا باز شه با تغییر حالت کنسول و کار های دیگه :d

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
به صورت خوابیده بوده است . منم اصلا دوست ندارم ببرمش برای تعمیر چون کاملا میترسم بزنن چشمش رو هم کور کنن :d انشاالله که جدی نباشه البته ما که شانس نداریم . به هر حال ممنون یکم باهاش ور میرم تا باز شه با تغییر حالت کنسول و کار های دیگه :d
اقا نسول منم اینجوری شده بود یکی از دوستام بازش کرد توش اشغال جمع شده بود تمیزش کردم درست شد البته یکم سخت باز میشه بعضی وقتا اما از اینکه باز نشه هم بهتره خودت هم میتونی بازش کنی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
اقا نسول منم اینجوری شده بود یکی از دوستام بازش کرد توش اشغال جمع شده بود تمیزش کردم درست شد البته یکم سخت باز میشه بعضی وقتا اما از اینکه باز نشه هم بهتره خودت هم میتونی بازش کنی

اگه اینجوری هم حل شه یه جوری بازش میکنم .
آموزش باز کردنش رو لینک دارین بذارین ؟ :|
ها دیدم همین بغل بود :d

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
اگه اینجوری هم حل شه یه جوری بازش میکنم .
آموزش باز کردنش رو لینک دارین بذارین ؟ :|
ها دیدم همین بغل بود :d

نوید جان هیچ وقت دستگات رو به حالت خوابیده نذار همیشه ایستاده بذار. چون CPU و GPU در قسمت چپ دستگاه هست، حرارت تولید شده توسط دستگاه به اوونا منتقل می شه و داغونشون می کنه. ایستاده بذار ولی اوون هم شرط داره. زیر ایکس باکست ترجیحا مشما یا رومیزی نباشه چون جلوی خروج هوا رو میگیره. اگه می تونی بذارش رو شیشه یا پارکت یا سرامیک.:d
البته این به مشکل تو ربطی نداره ولی دیدم نوشتی خوابیده می ذارم گفتم که بهت بگم.

---------- نوشته در 03:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

کسی نبود؟؟؟

ویژگی داشبورد جدید ایه که کلا دیسک تو درایو خیلی سریع تر از قبل می چرخه حالا نمی دوونم به مشکلت ربطی داره یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر