سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

mehdi1367

کاربر سایت
Sep 24, 2011
96
نام
مهدی
با سلام .یه دستگاه ایکس باکس فت با درایو لایتون دارم که هنگام در آوردن dvdkey یعنی قبل از انکه dvdkey رو در بیارم سوزن به بدنه ایکس باکس برخورد کرد من سریع ایکس باکس رو خاموش کردم بعد روشن کردن تو جانگلفلشر درایورو شناخت با همون اطلاعات به جز اینکه در قسمت reserved که A0A2 بود نوشته 0C @C 3080 حالا به نظر شما باید چیکار کنم .(در ضمن dvdkey هنوز خارج میشه و eject دستگاه سالم هست).ممنون میشم راهنماییم کنید.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
xbox من الایت هستش،الان یه روزه که وسط بازی دسته خودش خاموش میشه و پیغام reconnect controller میاد رو صفحه، هر دو تا دسته ها رو چک کردم، جفتشون هر 5 دقیقه یه بار اینجوری میشن،مشکل از چیه؟؟
خب شما باطری رو چک کن ببین باطری برقش کامل هست یا نه، و یه کار دیگه شما دسته بازی رو دوباره به کنسول شناسایی کن و دسه یک رو به عنوان دسته 2 و دسته 2 رو به عنوان دسته 1 به کنسول بشناس و اگه سیم دسته داری یه بار هم با سیم امتحان کن ببین نتیجه میگیری؟

با سلام .یه دستگاه ایکس باکس فت با درایو لایتون دارم که هنگام در آوردن dvdkey یعنی قبل از انکه dvdkey رو در بیارم سوزن به بدنه ایکس باکس برخورد کرد من سریع ایکس باکس رو خاموش کردم بعد روشن کردن تو جانگلفلشر درایورو شناخت با همون اطلاعات به جز اینکه در قسمت reserved که A0A2 بود نوشته 0C @C 3080 حالا به نظر شما باید چیکار کنم .(در ضمن dvdkey هنوز خارج میشه و eject دستگاه سالم هست).ممنون میشم راهنماییم کنید.
خب مهم نیست شما کار خودتون رو بکن، مشکلی نیست با چیزی که شما میگین.

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
سلام دوستان عزيز من براي كنسولم هارد خريدم و بازيام رو روش نصب كردم ولي موقع اجرا اين پيغام رو ميده
failed to authorize disc ممنون ميشم كمك كنيد

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام دوستان عزيز من براي كنسولم هارد خريدم و بازيام رو روش نصب كردم ولي موقع اجرا اين پيغام رو ميده
failed to authorize disc ممنون ميشم كمك كنيد
شما LT+3 روی درایوتون نصبه؟
مشکل شما وقتی هست که بازی روی هارد نصب شده باشه و نباید موقع اجرای از دیسک ارور بده
شما مجبوری از روی دیسک فقط بازی کنی و بازی رو نصب نکنی و یا خودت اینجوری آموزش رایت و پچ بازی های XGD3 برای LT 3.0 با رایتر lite on به روش burner max

رایت کنی.

mehdi1367

کاربر سایت
Sep 24, 2011
96
نام
مهدی
با سلام من یه ایکس باکس درایور benq دارم که خیلی داغونه حالا می خوام با یه درایور liton عوض کنم چه جوری این کارو با جانگلفلشر انجام دهم ممنون میشم راهنمایی کنید.

qwertyuiopasdf

کاربر سایت
Jan 2, 2012
4
سلام
من چند تا سوال دارم خواهشا نا امیدم نکنید اگرم اموزش ها تو بخش پرمیوم وجود داره لطفا لینک بدید
من چند وقت پیش xbox ام رو به اینترنت وصل کردم تا اپدیت کنم(بیخبر از اینکه کپی خورش میپره!) و بردم بیرون دادم واسم دوباره کپی خورش کردند
میخواستم بدونم چیکار باید کرد که ایکس باکس کپی خور بشه؟
لطفا یه مقدار ساده توضیح بدید من در زمینه ایکس باکس هنوز تازه وارم
با تشکر

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
با سلام من یه ایکس باکس درایور benq دارم که خیلی داغونه حالا می خوام با یه درایور liton عوض کنم چه جوری این کارو با جانگلفلشر انجام دهم ممنون میشم راهنمایی کنید.
شما باید کی درایو بنکیو رو در بیاری و بریزی تو درایو لایتون.به همین راحتی
سلام
من چند تا سوال دارم خواهشا نا امیدم نکنید اگرم اموزش ها تو بخش پرمیوم وجود داره لطفا لینک بدید
من چند وقت پیش xbox ام رو به اینترنت وصل کردم تا اپدیت کنم(بیخبر از اینکه کپی خورش میپره!) و بردم بیرون دادم واسم دوباره کپی خورش کردند
میخواستم بدونم چیکار باید کرد که ایکس باکس کپی خور بشه؟
لطفا یه مقدار ساده توضیح بدید من در زمینه ایکس باکس هنوز تازه وارم
با تشکر
داداش شما هم باید کی درایوی که در حال حاضر رو دستگاتونه رو در بیارید و با یکی از فریمور های جدید(ال تی 2 یا ال تی 3) مخلوط کنید و بزنید رو درایو

qwertyuiopasdf

کاربر سایت
Jan 2, 2012
4
سلام داداش ممنون از پاسخت
من الان که داستم تو همین تاپیک میگشتم تونستم نوع درایور رو شناسایی کنم که لینتون هست
البته من دانشجوی الکترونیک هستم و تو زمینه کارای برقیش و کامپیوتریش مشکل ندارم فقط مشکلم اینه که از ساختار داخلی (سخت افزاری و نرم افزاری) ایکس باکس چیزی نمیدونم!
اگه به صورت قدم به قدم بگی چیکار کنم یا لینک اموزش ها رو به ترتیب بدی ممنون میشم
با تشکر

amir-cr7

کاربر سایت
Oct 12, 2011
26
نام
amir
وقتی اون update:dae.bin امد من فک کردم xbox خراب شده دادم بیرون که مثلا درست کنن xbox یه روز موند اونجا بعد که رفتم بگیرم گفت باید lt3 بیاد از اون موقع که cd میزارم توش صداش زیاد شده ولی وقتی با دستت بالای xbox میگیری (تقریبا کنار دکمه eject) صدا قطع میشه میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟؟؟

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
بازی های ap2.5روی ایکس باکس من با داشبورد جدید و LT.2 قابل اجراست.البته با پچ LT 1.9
وبازی های XGD3 قابل اجرا هستن اما نه از روی هارد ایا راهی هست که بشه بازی های XGD3 رو از روی هارد اجرا کرد.لطفا اگه ممکنه راهنمای بکنید..

در ضمن من هیچ وقت به لایو وصل نشدم و نخواهم شد

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
بازی های ap2.5روی ایکس باکس من با داشبورد جدید و LT.2 قابل اجراست.البته با پچ LT 1.9
وبازی های XGD3 قابل اجرا هستن اما نه از روی هارد ایا راهی هست که بشه بازی های XGD3 رو از روی هارد اجرا کرد.لطفا اگه ممکنه راهنمای بکنید..

در ضمن من هیچ وقت به لایو وصل نشدم و نخواهم شد
باید نسخه بورنر مکسشو بگیری

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
دستگاه من وسط بازی فورزا 4 ارور disk is unreadable میده بعد دیسکو درمیارم تمیزش میکنم چند دقیقه درسته دوباره ارور میده.مشکل چیه؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
دستگاه من وسط بازی فورزا 4 ارور disk is unreadable میده بعد دیسکو درمیارم تمیزش میکنم چند دقیقه درسته دوباره ارور میده.مشکل چیه؟

چون بازی برنر مکس نیس. منم همین مشکلو داشتم. برو برنر مکس رو بخر.

Positron

کاربر سایت
Jan 5, 2012
1
دوستان من یه 360 کار کرده گرفتم
مشکل خاصی نداشتم چند روزه ولی امروز دوبار وسط بازی Saints Row کنسول خاموش شد و سه چراغ قرمز چشمک زدن ک با روشن کردن مشکلی نبود
ولی تو بازیهای دیگه حتی تا چند ساعت هم مشکلی نبود!!!
مشکلی نداره یعنی؟
.
من اینو باز کردم ولی بوردش شبیه اونی که تو عسکهای بورد جسپره نیس..فقط دو تا هیتسینک داره
ولی آداپتور 150 وات و 12.1A ه
یعنی جسپره این؟
ممنون:x

GOAL

کاربر سایت
Sep 24, 2011
22
نام
M.A
X360 من هر چند وقت يكبار وسط بازي هنگ مي كنه؛ =)) و من مجبور ميشم دستگاه رو از دكمه ي پاور دستگاه خاموش كنم.:(
الف) در اينجور مواقع بايد چي كار كرد؟ [-o<
ب) دستگاه مشكلي نداره؟
yahoo_63.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر