سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید.دستگاه من قسمت family setting کد شده وکدشم یادم نیست.دستگاهم فت هست و lt2 روش نصب هست با آخرین آپدیت داشبورد.ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنند که چجوری تنظیمات رو ریست بدم.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
دوستان
من دستگاه دوستم LT 2 داره بازی های Xbox 1 رو هم اجرا میکنه
ولی مال من LT 2 ولی موقع اجرا ارور میده
از رفیقم پرسیدم کدوم آپدیت رو دستگاهت نصبه بلد نبود.
یه نفر یه ورژن از آپدیت رو بهم بده که مشکلی واسه اجرای بازی های XGD 3 بوجود نیاره هم اینکه بازی های xbox 1 رو راحت اجرا کنه.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein1234567

کاربر سایت
Oct 22, 2011
6
سلام
من یه دستگاه اسلیم 250 کپی خور دارم بازی بتمن رو روی هارد ریختم بازی کردم کنسولو خاموش کردم فرداش که خواستم بازی کنم وقتی روی درایو قرار میگیری میگه دیسک رو بزار و دیسک رو نمی شناسه مشکل من از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید.

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
سلام
مشکلی دیدیم جدیدا :D
گاهی اوقات بعده Cut Scene یا Loading یهو صفحه سیاه میشه، دیگه هیچی نمیاد، تو داشبورد ـم نمیشه رفت، چشه الان این؟ :D

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
عکس ارورشو گذاشتم دستگاه من آپدیت 1.9 روشه بازی evil4 hd رو گذاشتم روش از من آپدیت خاست وقتی که زدم رسیت که شد دیگه وارده داشبورد نمیشه روشن که میکنم مینویسه آپلای آپدیت و بعد این ارور رو میده
status code:3151 335a b800 0f00 c000 0034
آپدیت جدیده ماله داشبوردم رو فلش ریختم بازم داره نمیشناسه هرسی دی که میزارم میگه ادامه ی آپدیت ولی باز همون کد رو میده چیکار کنم خواهشا کمک کنین

Attachments

• 20122011002.jpg
    20122011002.jpg
    132.3 KB · مشاهده: 7
آخرین ویرایش:

meisamsat

کاربر سایت
Dec 14, 2010
95
سلام
من چند روزی هست 250 اسلیم خریده ام وزیاد به کارایی این کنسول وارد نیستم بازی کپی را داخل هارد کنسول کپی کردم ولی برای اجرا دی وی دی بازی را می خواهد..؟ چطوری بازی کپی را از روی هارد دستگاه اجرا کنم... نکات ضروری ومفید که درباره کنسول ایکس باکس باید بدانم را بگید ممنون می شوم

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
سلام
من چند روزی هست 250 اسلیم خریده ام وزیاد به کارایی این کنسول وارد نیستم بازی کپی را داخل هارد کنسول کپی کردم ولی برای اجرا دی وی دی بازی را می خواهد..؟ چطوری بازی کپی را از روی هارد دستگاه اجرا کنم... نکات ضروری ومفید که درباره کنسول ایکس باکس باید بدانم را بگید ممنون می شوم
مبارکت باشه عزیزه دل
نه دیگه شما بازی رو روی هارد کپی میکنی که به لنزت فشار نیاد و عمره دستگاهت بره بالا ولی باید دیسک بازی رو بزاری روش مگر اینکه دستگاتون رو JTAG کنی میتونی بری اینجا و مطالعه کنی
JTAG

و
JTAG

واسه اطلاعات بیشتر و مطالب مفید هم میتونی بری اینجا

XBOX360

RISEN474

کاربر سایت
Oct 28, 2011
10
نام
اميرمحمد
سلام من كنسول رو روشن و اسكايريم رو اجرا كردم اما هنگام لود شدن سيو دستگاه سه چراغ قرمز نشون داد كه چشمك ميزدن،من كنسول رو خاموش و دوباره روشن كردم و اسكايريم رو گذاشتم و ايندفعه بي مشكل لود شد،چكار كنم؟ اخه قبلا شنيده بودم كنسولي كه سه چراغه ميشه عملا از كار ميافته،نميدونم بايد جايي نشون بدم كنسول رو يا نه،در ضمن من كنسولم رو دي ماه سال پيش گرفتم و super elite‏ هست.خواهش ميكنم اگه وارد هستيد كمك كنيد خيلي نگرانم.

hossein1234567

کاربر سایت
Oct 22, 2011
6
سلام
من یه دستگاه 250 کپی خور گرفتنم 3 روزهگرفتم وقتی دی وی دی بازی میزارم مینویسه play dvd ویا مدیا پلیر باز میکنه بردم از همن جایی که خریدم تعمیرکارش روش ال تی زد وخیلی کار کرد ولی درست نشد که نشد به نظر شما چه اتفاقی میشه براش افتاده اگه سریع جواب بدین ممنونتون میشم با تشکر

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
عکس ارورشو گذاشتم دستگاه من آپدیت 1.9 روشه بازی evil4 hd رو گذاشتم روش از من آپدیت خاست وقتی که زدم رسیت که شد دیگه وارده داشبورد نمیشه روشن که میکنم مینویسه آپلای آپدیت و بعد این ارور رو میده
status code:3151 335a b800 0f00 c000 0034
آپدیت جدیده ماله داشبوردم رو فلش ریختم بازم داره نمیشناسه هرسی دی که میزارم میگه ادامه ی آپدیت ولی باز همون کد رو میده چیکار کنم خواهشا کمک کنین

خب امروز تجربه ای مثل شما داشتم و راه حل درست کردنش اینه
من درایوم LITEON هست و وقتی فلشش میکردم استوک فیریمور رو نریخته بودم و وقت آپدیت این ارور رو داد، شما کاری که الان میتونی بکنی اینه که فیریمور درایوت رو به حالت اصلی و یا همون استوک برگردونی و بعد به LT+2 درایو رو آپگرید کنی. و بعد داشبورد رو آپگرید کنی.
و یا به استوک برگردونی درایو رو و بعد آپدیت کنی داشبورد رو و بعد به LT+2 اپگرید کنی و همین و تمام.

Amir_dbcopper

کاربر سایت
Sep 11, 2010
128
xbox من الایت هستش،الان یه روزه که وسط بازی دسته خودش خاموش میشه و پیغام reconnect controller میاد رو صفحه، هر دو تا دسته ها رو چک کردم، جفتشون هر 5 دقیقه یه بار اینجوری میشن،مشکل از چیه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر