سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دوستان من رو سیستمم گرافیک انویدیا 210 نصبه
بعد ایکس باکسو وصل کردم به پورت اچ دی و وی جی ای هم به مانیتور
میشه تصویر گرفت؟

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
مشکل در اجرای بازیهای جدید

من کنسولمو به لایو وصل کردم و دیگه بازیها ی جدید رو اجرا نمیکنه به نظرتون میشه درستش کنم؟ آپدیت lt+2 داشتم:((

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوستان من رو سیستمم گرافیک انویدیا 210 نصبه
بعد ایکس باکسو وصل کردم به پورت اچ دی و وی جی ای هم به مانیتور
میشه تصویر گرفت؟

شما کارت گرافیکت که ورودی که نداره اون خروجی اچ دی هست، نه نمیشه چنین کاری کرد.

من کنسولمو به لایو وصل کردم و دیگه بازیها ی جدید رو اجرا نمیکنه به نظرتون میشه درستش کنم؟ آپدیت lt+2 داشتم:((

نه فعلا عزیز نمشه تا آپدیت جدید LT

reza_bavaria

کاربر سایت
Oct 31, 2011
10
با سلام
من یه اسلیم 250 گیگ کپی خور را حدود یه ماه است که خریده ام . دستگاه را فقط پسرم روزی حدودا 2 ساعت بازی میکنه . دیروز یکی از بازیهایی که قبلاً چندین بار save کرده بودم را خواستیم save کنیم که یهو صفحه به قول معروف یخ زد ! منم گفتم شاید حالا قاط زده و ریست کردم و پسرم به بازی ادامه داد و مشکل دیگری پیش نیومد . حتی بعد از اون چند باری هم save کرد . اما امروز توی یه سی دی بازی دیگه هم این اتفاق یک بار افتاد و باز هم روی save قفل شد بعدش دوباره دستگاه را ریست کردم و وقتی دوباره به همون مرحله رسید باز هم قفل شد که مجبور به ریست شدم . البته بعدش سی دی را عوض کردیم و کلی هم بازی کرد اما دیگه جرات نکردم که اون سی دی که دوبار باعث قفل شدن دستگاه شده بود را بذارم . حالا :
1 - به نظرتون چرا دستگاه دو روز پشت سر هم قفل کرد ؟
2 - این قفل کردن ها طبیعی است ؟
3- الان کاری از دستم بر میاد ؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
سلام دوستان.ببخشید که اینجا میپرسم میخواستم بدونم هارد ps3 رو میشه رو 360 اسلیم استفاده کرد؟اخه یه هارد 40 دارم گفتم اگه میشه که از همون استفاده کنم.بعد اگه از این استفاده کنم از نظر بن شدن توی لایو که واسم مشکلی پیش نمیاد؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
با سلام
من یه اسلیم 250 گیگ کپی خور را حدود یه ماه است که خریده ام . دستگاه را فقط پسرم روزی حدودا 2 ساعت بازی میکنه . دیروز یکی از بازیهایی که قبلاً چندین بار save کرده بودم را خواستیم save کنیم که یهو صفحه به قول معروف یخ زد ! منم گفتم شاید حالا قاط زده و ریست کردم و پسرم به بازی ادامه داد و مشکل دیگری پیش نیومد . حتی بعد از اون چند باری هم save کرد . اما امروز توی یه سی دی بازی دیگه هم این اتفاق یک بار افتاد و باز هم روی save قفل شد بعدش دوباره دستگاه را ریست کردم و وقتی دوباره به همون مرحله رسید باز هم قفل شد که مجبور به ریست شدم . البته بعدش سی دی را عوض کردیم و کلی هم بازی کرد اما دیگه جرات نکردم که اون سی دی که دوبار باعث قفل شدن دستگاه شده بود را بذارم . حالا :
اصولا مشکل یخ زدن(فریز شدن) از بازی هاست ولی شما کاری که از دستت بر میاد اینه که کش کنسول رو پاک کنی، کنسول رو توی جایی که بتونه به خوبی عمل تهویه رو انجام بده قرار بدی.

سلام دوستان.ببخشید که اینجا میپرسم میخواستم بدونم هارد ps3 رو میشه رو 360 اسلیم استفاده کرد؟اخه یه هارد 40 دارم گفتم اگه میشه که از همون استفاده کنم.بعد اگه از این استفاده کنم از نظر بن شدن توی لایو که واسم مشکلی پیش نمیاد؟
اصولا عزیز دل بیخیال اینکار بشو، نمیشه(نشد نداره ولی اگه بگیم نمیشه بهتره).

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
با سلام

من فقط تو یدونه بازی این اتفاق برام پیش میوفتاد که فهمیدم عیب از نحوه رایت بازیه
دیسکو عوض کنی مشکل حل میشه ربطی هم به تهویه کش نداره

دوسته عزیز میشه این کارو انجام داد ولی اگه لایو بازی سریع فلگ میشی

reza_bavaria

کاربر سایت
Oct 31, 2011
10
اصولا مشکل یخ زدن(فریز شدن) از بازی هاست ولی شما کاری که از دستت بر میاد اینه که کش کنسول رو پاک کنی، کنسول رو توی جایی که بتونه به خوبی عمل تهویه رو انجام بده قرار بدی.

من فقط تو یدونه بازی این اتفاق برام پیش میوفتاد که فهمیدم عیب از نحوه رایت بازیه
دیسکو عوض کنی مشکل حل میشه ربطی هم به تهویه کش نداره

باتشکر ازدوستان عزیزم .
خودم هم حدس اینکه ایراد از سی دی باشه را میزدم اما مشکل اینجاست که یکی از سی دی ها ارجینال است و کپی نیست ! آیا این اشکال در مورد سیدی های ارجینال هم میتونه رخ بده ؟
و سوال بعدیم اینه که اینی که فرمودید :
کش کنسول رو پاک کنی
چه جوری میشه انجام داد ؟
با سپاس

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
اقایون لطفا کمک کنید........چجوری میشه دکمه های تو بازی xboxo عوض کرد یعنی اصلا میشه مثل pc دکمه هارو خودت هرجور که میخوای تغییر بدی؟مثلا من تو 2k12 میخوام شوت رو B بزارم نمیشه اخه این چه مسخره بازی شاید یکی نتونه با اون دکمه های از پیش تعیین شده بازی کنه )x

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اقایون لطفا کمک کنید........چجوری میشه دکمه های تو بازی xboxo عوض کرد یعنی اصلا میشه مثل pc دکمه هارو خودت هرجور که میخوای تغییر بدی؟مثلا من تو 2k12 میخوام شوت رو B بزارم نمیشه اخه این چه مسخره بازی شاید یکی نتونه با اون دکمه های از پیش تعیین شده بازی کنه )x

عزیز هر بازیرو باید داخل خود بازی از قستمت سیتینگ بعد کنرلر تنظیم کنی دکمه هاشو

باتشکر ازدوستان عزیزم .
خودم هم حدس اینکه ایراد از سی دی باشه را میزدم اما مشکل اینجاست که یکی از سی دی ها ارجینال است و کپی نیست ! آیا این اشکال در مورد سیدی های ارجینال هم میتونه رخ بده ؟
و سوال بعدیم اینه که اینی که فرمودید : چه جوری میشه انجام داد ؟
با سپاس

برو تو سیتینگ
بعد رو مموری برو
Y رو بزن
CLEAR SYSTEM CACHE
ولی به ظنر من این کارو انجام ندی بهتره
در صورت ضرورت این کارو انجام میدن اغلب

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230

اصولا عزیز دل بیخیال اینکار بشو، نمیشه(نشد نداره ولی اگه بگیم نمیشه بهتره).

اره بیخیالش شدم.بازم از جوابت ممنون

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
سلام عزیزان دل>:d<
میگم من دستگام lt 1.9 روش نصب هست اگه درست نوشته باشم بعد بازی Resident evil 4 HD رو روش انداختم آپدیت خاست منم زدم بعد رسیت شد دوباره که روشن شد میگه سی دی آپدیت بزار روش هر سی دی میزارم میگه ادامه ی آپدیت بعدم نمیشناسه یعنی اصلا وارده داشبورد نمیشه چیکار کنم خواهشا کمک کنین

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام عزیزان دل>:d<
میگم من دستگام lt 1.9 روش نصب هست اگه درست نوشته باشم بعد بازی Resident evil 4 HD رو روش انداختم آپدیت خاست منم زدم بعد رسیت شد دوباره که روشن شد میگه سی دی آپدیت بزار روش هر سی دی میزارم میگه ادامه ی آپدیت بعدم نمیشناسه یعنی اصلا وارده داشبورد نمیشه چیکار کنم خواهشا کمک کنین​
شما اخرین ورژن اپدیت رو دانلود کن (usb flash) بعد بریزش رو یه فلش و بزن به کنسول.درست میشه.اما باید فریمورتون رو اپدیت کنید بهlt+2

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
دوستان
من دستگاه دوستم LT 2 داره بازی های Xbox 1 رو هم اجرا میکنه
ولی مال من LT 2 ولی موقع اجرا ارور میده
از رفیقم پرسیدم کدوم آپدیت رو دستگاهت نصبه بلد نبود.
یه نفر یه ورژن از آپدیت رو بهم بده که مشکلی واسه اجرای بازی های XGD 3 بوجود نیاره هم اینکه بازی های xbox 1 رو راحت اجرا کنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر