سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
یه قهرمان نیست جواب مارو بده؟
لعنت به هرچی چیتاچیه
حتی داس فلشم شناساییش نمی کنه

شما هرچی که به ساتا وصلرو قطع کن و فقط درایوت رو بزن و بعد از ورژن داس فلش DosFlash-V1.9 استفاده کن ببین نتیجه میگیری یا نه.
قبل از اینکه فلش کنی یادت میاد چه نامی داشته پورت ساتا یا نه اگه آره همون رو بگرد توی داس فلش پیدا کن و بعد به زور همون رو توی داس فلش به درایو اعمال کن.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام بر همه
این L2.0 چیه؟
ورژن دستگاه یا برنامس
چون من ایکس نداشتم و نی دونم چیه اگه میشه راهنمای بکنید..
اسم صحیحش هست LT+2
نوعی فیریمور(میانافزار) هست که به درایو 360 این امکان و اجازه رو میده که دیسکهای کپی رو بدون مشکل روی کنسول اجرا و کپی کنه.

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
سلام دوستان
چند روزی است که ایکس باکسم زیاد فریز می کنه و تقریبا بعد از 2 ساعت بازی کردن البته در بعضی بازی ها دستگاه فریز می کنه به طوری که تنها چاره خاموش کردن کنسول است.مدل کنسول هم الیت با برد فالکون است.4 سال هم است که دارمش.آیا این ها نشانه های پایان عمر دستگاه است یا نه؟

با تشکر

go to hell

کاربر سایت
Jan 15, 2010
57
سلام
من کنسولم رو دادم هک کنن از اون موقه به بعد در درایو کنسول گاهی اوقات گیر میکنه و باز نمیشه هی باید تکونش بدم تا بتونه در رو باز کنه به قابش هم گیر نمیکنه
مشکل کار از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
بازی های 360 اکثرا 720p هستن ولی بعضی بازی ها 1080 هم هستن ( یادمه چند سال پیش یه بازی تنیس اومد که اولین بازی فوله 360 بود ) . ps3 هم همینطور مثل gt5 ...
میشه چند تا فول اسم ببری؟؟ تو کامپیوتر اگه رزیولوشن رو بزاری رو 720 خیلی افتضاحه. رو ایکس باکس و پلی 3 هم بازیا همینجوری افتضاحن؟؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
آقا هومن می خواستم بپرسم برای دستگاه جیتگ مثلا هارد معمولی maxtor 320 ساتا گیگ جا انداخت به جای هارد ایکس باکس ارکد و داشبورد بشناسه ]چه جور پچ کنم که چراغ قرمز نده؟

3هیچ کاری نمیخواد بکنی، بذارش توی دستگاه و فرمتش کن. اگر کابل اتصال هارد به کامپیوتر رو داری میتونی با برنامه Commander 360 هم توی کامپیوتر فرمتش کنی.

hhboy

کاربر سایت
Dec 8, 2011
4
کمک

سلام دوستان این اولین پستمه راستش من دیروز اومدم آپدیت ال تی 2 پلاس رو انجام بدم سیم ها رو جابجا زدم بردم سوخت. ایکس باکسم آرکیده درایوم لایت آن حالا کجا میتونن درستش کنن یا یک درایو نو چنده و کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
من از دیروز که کنسول رو روشن کردم هر کاری میکنم در درایو باز نمیشه میزنم باز بشه تق صدا میده ولی باز نمیشه.
دستگاه Elite هستش درایوش هم benq .
به نظر دوستان مشکل چی هست؟
هزینه تعمیرش زیاده؟

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
نام
امیر
من از دیروز که کنسول رو روشن کردم هر کاری میکنم در درایو باز نمیشه میزنم باز بشه تق صدا میده ولی باز نمیشه.
دستگاه Elite هستش درایوش هم benq .
به نظر دوستان مشکل چی هست؟
هزینه تعمیرش زیاده؟
سلام بعد از یه یکی دو سال این اتفاق واسه درایو میفته
مثلا دیدی درایو کامپیوتر باید 100 بار بزنی تا باز بشه که تسمه اش مشکل داره این هم همونه
چند بار دکمه اجکت رو بزن ببین باز میشه؟
اگر نشد کنسولت رو باز کن و داخل درایو یه اهرمی هست فشارش میدی و در درایو باز میشه و بعد هم همیشه یه cd توش بزار که هر موقع دکمه eject رو فشار دادی در درایو باز بشه:d

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
سلام بعد از یه یکی دو سال این اتفاق واسه درایو میفته
مثلا دیدی درایو کامپیوتر باید 100 بار بزنی تا باز بشه که تسمه اش مشکل داره این هم همونه
چند بار دکمه اجکت رو بزن ببین باز میشه؟
اگر نشد کنسولت رو باز کن و داخل درایو یه اهرمی هست فشارش میدی و در درایو باز میشه و بعد هم همیشه یه cd توش بزار که هر موقع دکمه eject رو فشار دادی در درایو باز بشه:d

مساله اینه الان داخل درایو DVD هست. یه 20 باری دکمه رو زدم ولی باز نمیشه:d
عکسی از اون اهرم داری برام عکسش رو بزاری ببینم کدوم هست؟ چون من تا حالا درایو رو باز کردم اهرم ندیدم:d

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
نام
امیر
مساله اینه الان داخل درایو DVD هست. یه 20 باری دکمه رو زدم ولی باز نمیشه:d
عکسی از اون اهرم داری برام عکسش رو بزاری ببینم کدوم هست؟ چون من تا حالا درایو رو باز کردم اهرم ندیدم:d
ok
alan mizaram

• Like
Reactions: hamed_1989

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر