سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من هرچی میخوام xgd3 از روش سایت رایت کنم نمیشه تو اکس باکس مینویسه play game اما تو بازی که میره همون اول میپره بیرون چرا آخرین imgburn رو هم که 2.5.6.0 هستش رو هم نصب کردم درضمن پیام اولی که میاد با پیامی که تو سایت نوشته از زمین تا آسمون فرق میکنه!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا؟؟؟؟؟

چرا کسی جواب ما رو نمیده.

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
چرا کسی جواب ما رو نمیده.
شما مراحلی که رفتید یه بار توضیح بده بعدش بگو شما از کدوم اموزش استفاده کردید؟؟چه پیامی برای شما میاد؟؟؟ بانسخه جدید نباید هیچ پیامی برای شما بیاد یه کارو اشتباه انجام دادید یا اصلا انجام ندادید!!

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام. ممکنه از طریق هارد اکسترنال بازی کرد؟ یعنی بدون اینکه دی وی دی بزاریم محتویاتش رو داخل هارد اکسترنال بریزیم و هارد رو به ایکس باکس متصل کنیم و بعد بتونیم بازی کنیم؟؟؟؟؟؟؟
البته من فقط برای استفاده نکردن از لنز دستگاهه. آخه می ترسم خراب بشه. واسش راهی هست که بدون نیاز به هارد خود کنسول بازی رو بدون لنز انجام بدم؟

میتونی بازی ها رو نصب کنی و یا اینکه کنسولت رو جی تگ کنی و دیگه اصلا به DVD Rom احتیاج نداری.
بچه ها کسی میدونه چرا وقتی پروفایل مو از arcade انتقال دادم به slim 4gb اجرا نمیکندش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
میزنه the profile corrupted !!!!خواهشا کمکم کنییییییییییییییید!!!!
نمیشه عزیز چون اون پروفایل برای اون کنسول تعریف شده البته شما میتونی بری لایو و پروفایلت در لایو ذخیره بشه به صورت اتوماتیک و بعد بتا کنسول جدیدت به لایو وصل بشی و پروفایلت رو رکاور کنی، به گمونم بشه.
میشه خودم سرشو 2 تایی کنم؟

یعنی ارت رو بردارم فقط فاز و نول باشه؟

احتیاجی نیست برو یه دونه نو کابلش رو بخر، قیمتش هم خوبش 2500 تومن هست.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
شما مراحلی که رفتید یه بار توضیح بده بعدش بگو شما از کدوم اموزش استفاده کردید؟؟چه پیامی برای شما میاد؟؟؟ بانسخه جدید نباید هیچ پیامی برای شما بیاد یه کارو اشتباه انجام دادید یا اصلا انجام ندادید!!

اول میرم تو settings/write و calculate optimal رو انتخاب میکنم . بعد میرم برای رایت که dvd. بازی بتمن رو انتخاب میکنم بعد رایت میکنم اول رایت یه پیامی میاد که write until end of image نوشته که جلوش زده overburn با یک نوشته پایینش که write until end of disk نوشته بعد جلوش زده truncate من پایینی یعنی truncate رو انتخاب میکنم ولی نمیدونم چرا پیامش عین رایتی که تو سایت زده نیست فقط هم همین یک پیام میاد؟؟؟!!!!!! بالایی رو هم انتخاب کردم تا حالا ولی اونم درست رایت نمیشه؟؟؟!!!!!!!! کمک کنید.

از این اموزش استفاده کردم -----> http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=50010

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اول میرم تو settings/write و calculate optimal رو انتخاب میکنم . بعد میرم برای رایت که dvd. بازی بتمن رو انتخاب میکنم بعد رایت میکنم اول رایت یه پیامی میاد که write until end of image نوشته که جلوش زده overburn با یک نوشته پایینش که write until end of disk نوشته بعد جلوش زده truncate من پایینی یعنی truncate رو انتخاب میکنم ولی نمیدونم چرا پیامش عین رایتی که تو سایت زده نیست فقط هم همین یک پیام میاد؟؟؟!!!!!! بالایی رو هم انتخاب کردم تا حالا ولی اونم درست رایت نمیشه؟؟؟!!!!!!!! کمک کنید.

از این اموزش استفاده کردم -----> http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=50010

لطفا کمک کنید

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد

شما فایل text.dvd رو ایجاد میکنی باید LayerBreak = 2133520 تنظیم کنی حواست باشه
ودر ضمن نسخه های جدید IB نباید پیغامی بدن این طبیعی هست اون پیغام برای نسخه قدیمی است
سرعت حتما روی2.4 باشه باچی ایمیج میگیرید؟؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
ودر ضمن نسخه های جدید IB نباید پیغامی بدن این طبیعی هست اون پیغام برای نسخه قدیمی است

با برنامه ی imgburn که همیشه دیدم مردم از این برنامه استفاده میکنن. میخواستم بگم متشکرم بعدشم آخی من همیشه از ضربدر 8 استفاده میکردم نه از 2.4 حالا یه 10 دقیقه دیگه تست میکنم ببینم چی میشه ؟ تو رو خدا کار کنه چون من از وقتی بازی بتمن ac اومده دارم آرزو میکنم که انشاءالله هر چه زودتر بازیش کنم.!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين

اون پیاما نمیاد چکار کنم؟

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
سلام دوستان درباره ارور e81 چيزي ميدونيد و اگه مادربرد ايكس باكس مشكل داشته باشه مثل ايكس باكس من كه اپديت اون از 13146 بالاتر نميره چيكار ميشه كرد دستگاهم اركيد و فت و ريجن j و مادربورد اون فالكون و درايوش بنكيو است. كمكم كنيد برادران كه حسابي خمارم :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر