سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

behzad_sm

کاربر سایت
Jun 10, 2011
36
نام
بهزاد
متاسفانه دیگه نمی تونی live بازی کنی تا LT جدید بیاد ولی می تونی بازی های جدیدو Offline بازی کنی.

اموزش پایینو نگاه کن.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52531&page=3

---------- نوشته در 07:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:34 PM ارسال شده بود ----------

یه بازی جدید گرفته بودم اپدیت کردم اینطوری شد lt + هم همین چند وقت پیش ریختم وقتی فورزا اومد lt + ریختم یعنی الان ۲باره برم lt + بریزم

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
شما پنل رو دوباره باز کن و ایندفعه با اسپری خشک تمیزش کن(ناهید قرمز) و بزار کاملا مایع توی اسپری بپره بره پی کارش و بعد روشن کن.قرمز یعنی اینکه 3چراغ شده ولی بعضی مواقع پیش میاد، احتمالا دوشاخ برق و یا کابل برق آداپتور شل بوده.چیزی نیست توی اسلیم، جدی نگیر.
اقا من یه جا خوندم اون چراغ های رو خود کنسول هست که اگه قرمز بشه یعنی سه چراغ شده من منظورم اون تک چراغ روی کانکتور برق هست توی دفترچه ایکس باکس ارکید من یادمه یه توضیحاتی داده بود اما دقیق یادم نیستیه چند روز بود این مشکل پیش نمیومد اما امشب دو با اینطور شد دفعه ی قبل هم فکر می کنم شب بود وقتی کانکتور رو از برق میکشم دوباره میزنم درست میشهیه نکته دیگه هم هست برای تلویزیونم از این محافظ ها دارم ه برا رفتن برقه که نسوزه تی وی ۳۶۰ رو هم به اون میزنم اما چون این کانکتور سه شاخه هست مجبورم یه تبدیل ۳ به ۲ شاخه استفاده کنم همین امشب اومدم از برق بکشم چون قرمز شده بود متوجه شدم جرقه میزنه و جرقه زدنش برای همون تبدیلهکلا همه ی تبدیل ها همین طورینحالا من چه کنم؟ یعنی امکان داره قدرت برق کم باشه چون به یه جا که مبزنم کنارش ۳ تا دیگه هم هستتوی این دو سه ر با یه تی وی دیگه امتحان کردم و مشکلی پیش نیومد البته خوب یکی از پریز های برق رو خالی هم کرده بودمیکی بگه چه کنم هی وسط بازی ها قطع میشه ضد حاله

unicor

کاربر سایت
Apr 25, 2010
19
نام
مجتبی
سلام من ایکس باکسم رو فروختم و با یکی دیگه عوض کردم و از پروفایلم کپی گرفتم تو فلش اما حالا ک فلش رو تو ایکس باکس جدید گذاشتم میزنه corupted rofile ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به یکی ک تو اینکار بود گفتم گفت 15 تومن میگیره درستش میکنه اگه میشه روشش رو بگین ممنون میشم.

unicor

کاربر سایت
Apr 25, 2010
19
نام
مجتبی
سلام من ایکس باکسم رو فروختم و با یکی دیگه عوض کردم و از پروفایلم کپی گرفتم تو فلش اما حالا ک فلش رو تو ایکس باکس جدید گذاشتم میزنه corupted rofile ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به یکی ک تو اینکار بود گفتم گفت 15 تومن میگیره درستش میکنه اگه میشه روشش رو بگین ممنون میشم.

لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
اقا من یه جا خوندم اون چراغ های رو خود کنسول هست که اگه قرمز بشه یعنی سه چراغ شده من منظورم اون تک چراغ روی کانکتور برق هست توی دفترچه ایکس باکس ارکید من یادمه یه توضیحاتی داده بود اما دقیق یادم نیستیه چند روز بود این مشکل پیش نمیومد اما امشب دو با اینطور شد دفعه ی قبل هم فکر می کنم شب بود وقتی کانکتور رو از برق میکشم دوباره میزنم درست میشهیه نکته دیگه هم هست برای تلویزیونم از این محافظ ها دارم ه برا رفتن برقه که نسوزه تی وی ۳۶۰ رو هم به اون میزنم اما چون این کانکتور سه شاخه هست مجبورم یه تبدیل ۳ به ۲ شاخه استفاده کنم همین امشب اومدم از برق بکشم چون قرمز شده بود متوجه شدم جرقه میزنه و جرقه زدنش برای همون تبدیلهکلا همه ی تبدیل ها همین طورینحالا من چه کنم؟ یعنی امکان داره قدرت برق کم باشه چون به یه جا که مبزنم کنارش ۳ تا دیگه هم هستتوی این دو سه ر با یه تی وی دیگه امتحان کردم و مشکلی پیش نیومد البته خوب یکی از پریز های برق رو خالی هم کرده بودمیکی بگه چه کنم هی وسط بازی ها قطع میشه ضد حاله
اقا یکی به من کمک کنه لطفا

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
شرمنده من به لایو وصل شدم هم این بازی هم بتمن اجرا نمیشه دیگه چه کار کنم !!!؟؟؟؟ تا قبل از آپ دیت کردن به ال تی 2 همه بازی ها قبل از این فریم ور اجرا میشد الان که آپدیت کردم برحی اوقات ارور کلن سی دی و کنسول ریستات میده وسط بازی کردن تقریبا همه بازی ها همونطور که گفتم برای اولین بار به لایو وصل شدم تو عمرم حالا بازی بتمن و ... رو نمیشه بازی کرد یا همون ابتدا ارور میده یا وسط بازی در میاد راستی این مشکل رو باید چه جوری حل کنم فلگ که نشدم بعد اگه ال تی 3 بیاد این مشکلات حل میشه الان راه حلی نیس من این همه بازی توپ رو زستم مونده آحه دوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستان یه لطفی کنین جواب سوالات رو بدین !@!؟؟؟؟

mm2mm

کاربر سایت
Nov 17, 2011
3
بچه ها کسی میدونه چرا وقتی پروفایل مو از arcade انتقال دادم به slim 4gb اجرا نمیکندش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
میزنه the profile corrupted !!!!خواهشا کمکم کنییییییییییییییید!!!!

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
سلام. ممکنه از طریق هارد اکسترنال بازی کرد؟ یعنی بدون اینکه دی وی دی بزاریم محتویاتش رو داخل هارد اکسترنال بریزیم و هارد رو به ایکس باکس متصل کنیم و بعد بتونیم بازی کنیم؟؟؟؟؟؟؟
البته من فقط برای استفاده نکردن از لنز دستگاهه. آخه می ترسم خراب بشه. واسش راهی هست که بدون نیاز به هارد خود کنسول بازی رو بدون لنز انجام بدم؟

Hadikman

کاربر سایت
Nov 28, 2010
6
سلام دستگاه بردم LT+2 ریختم طرف گفت اپدیت 2.1469..... ریختم ... شکل منو بکلی عوض شده و بصورت فولدر در اومده.....
حالا مشکل اینجاست که بازیهای جدید(xgd) اجرا نمیکنه و پیغام "This disc is not support" میده ..... مشکل از چیه دوستان ؟
ممنون.

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
شما عزیز از کابل سه تایی استفاده نکن و کابل آداپتور رو عوض کن بکن از این دوتایی اروپایی، آین مدل آمریکایی ها یکیش برای ارت برق هست.

میشه خودم سرشو 2 تایی کنم؟

یعنی ارت رو بردارم فقط فاز و نول باشه؟

AMINVAHID

کاربر سایت
Aug 10, 2009
50
سلام. ممکنه از طریق هارد اکسترنال بازی کرد؟ یعنی بدون اینکه دی وی دی بزاریم محتویاتش رو داخل هارد اکسترنال بریزیم و هارد رو به ایکس باکس متصل کنیم و بعد بتونیم بازی کنیم؟؟؟؟؟؟؟
البته من فقط برای استفاده نکردن از لنز دستگاهه. آخه می ترسم خراب بشه. واسش راهی هست که بدون نیاز به هارد خود کنسول بازی رو بدون لنز انجام بدم؟
نه راهی نیست
برای خراب نشدن زود لنزت هم و اینکه فشار زیادی به دستگاهت نیاد میتونی بازی را روی هارد بریزی
ولی برای اجرا به دیسک نیاز داری!
دقت کنی فن Xbox هم صداش کمتر میشه
ولی در کل راهی نیست(تو ps3 میشه)

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان یه کنسول slim 250 دارم که 4 تا چراغ سبز پاور کنسول تو حالت افقی کنسول به درستی کار می کنند ولی وقتی کنسول رو عمودی که میذارم بعضی اوقات موقع eject کردن چراغ بالا سمت چپی میره سمت راست. این مشکل رو میشه حلش کرد؟ کلا مشکل مهمیه یا بیخیالش بشیم. (اخه همین تازگیا کنسول قبلی رو فروختیم و اینو تازه خریدمش)

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
یه سوال دیگه

من اسلیم دارم بازی ها رو روی هارد خود 360 ریختم و از رو هارد اجرا می کنم

منتها فن ها داغ میشن بعد یه 20-30 مین بازی کردن..عادیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر